Problemi sa mastrubacijom :(

Pozdrav, imam problem a ne znam resenje. Mastrubacija sacinjava vec dobrih 13godina mog zivota. Naime poceo sam sa 6godina. Nisam imao blage veze sta je to,ali jednog dana sam "popravljao alat" i okrio da je "osecaj" pri zavrsetku "posla" odlican. Na kraju "posla" se nista nije "desavalo". Ali kako sam napunio 12g pocelo se "desavati". "Slag" iz "masine" je potekao xD Figurativno receno.....Onda je pala mala edukacija. Ali sve to govori da je hiper aktivnost bila izrazena. Kako sam dodao jos malo godina na moj staz stanje se promenilo u pravu zivotinsku nekontrolisanu situaciju. Poceo sam "olaksavati" "duznost" i po 10x na dan. Ne dugo zatim sam primetio posledice. Posledice su bile zamucen vid,izrazena hipersenzitivnost,manjak "materijala",posedovanje neverovatne zelje za povlacenjem od drustva,depresija,u skorije vreme napadi panike,ne zelja za partnerom........

Znaci glupi filmovi sa radoznaloscu mi blago unisti se zivot. Resenja da li ima?
hebote ti si jedini u problemu ovde:)
 
mislim da ste na pogresnom putu.....on prica o masTRubaciji (kako je naznaceno u naslovu a vi ga ne citate) tajanstvenoj bolesti koja napada imuni sistem usled previse gnjecenja, povlacenja i razvlacenja tukija a vi se latili dobre stare masturbacije.....e decko, od mastrubacije tuki otpada osim ako ne nadjes neku curu da mi MAS-ovno TRUB-i na polnom organchitju....:D
 

Back
Top