problem

ma neljubljena znaci doslovce - neljubljena. nikad se nije poljubila u zivotu svome. a ima i mladica od 22 i vise godina, takodje neljubljeni. ili je bolje za njih reci- nisu ljubili ? :) muskarcima se nekako iz navike pripisuje aktivna uloga....

Ovo je bas arhaizam. :lol:
Ne verujem da tako neko postoji.
 
Poslednja izmena:
ima i mtv made, nesto kao taj mejkover.
ucesnik emisije koji hoce da se transformise uzvikne - i wanna be made !
i pazi,desava se da kraljica maturske veceri bude neki totalni geek, preobrazena u prinzecu za 2 nedelje.

u sta bih ja volela da budem made kad bi mi dosla ta ekipa na vrata....?:confused:
 
za to ti ne treba mejkover niti mtv mejd , samo malo kesha i pouzdan plasticar :)
i da se oslobodis straha ,da.

a ovi ljudi,ma oni cine nemoguce, njima postavi teze zadatke. ;)
 
i ja bi volela da mi isisaju salo iz bokova.
al me stra masne embolije.

tako da ništa.

ja sam se upoznala sa charima extreme makeovera sad za praznik...
uhvatila sam ih dva vikenda uzastopno.
(chudo kako se chovek navuche na kablovsku dok si rek`o keks)

i zapravo, samo mi jedna stvar nije jasna u vezi toga...
shto im svi na kraju govore da izgledaju predivno?
mislim, izgledaju bolje (ali sa normalnom odecom od ukusa i novom frizurom, generalno su mogli da izgledaju bolje), ali ne izgledaju predivno.
 
zaboravih da odgovorim na temu...
ja mislim da je sasvim normalno nemati zzelju za vezom nakon tri godine.
prvo, chovek navikne na sebe i na svoje i ne mora da se prilagodjava nikom i raspolazze svojim vremenom kako zzeli i tako.
meni ponekad nedostaje to.
drugo, posle izvesnog vremena ne uprazzavanja seksa, chovek se potpuno odvikne od istog, zaboravi koliko je to lepo i koliko ispunjava i nadje utehu u drugim stvarima - ja sam npr. trchala k`o nenormalna. :D (ja ovo iz svog ugla... ne kazzem da se ova nije ebala...)

al` bliskost je navlakusha. imati nekog da ti istrlja ledja je cool. :D
 
alo ljudi pomagajte devojci da nadje decka stavam je bre lol :)

pa kako to da ti se niko nije svideo za 3 god...
mislim to je dug period,sta ti trazis,koji su ti kriterijumi,rascisti to sama sa sobom pa onda probaj.....
 

Back
Top