problem!!!

Pipi Langstrumpf:
:D:D Obozavam je. A brat se OPASNO zaljubio,pa ti vidi!
Znaci da ima i dobrih i losih strana avatara...samo zavisi ko sta zakaci od ovolike ponude pametnih i dobrih,ludih,seksualno opterecenih,psihicki bolesnih,finih i prijatnih,lepih i zabavnih...i spisak ovako moze da ide u nedogled! :roll:
 
Pipi Langstrumpf:
:D:D Obozavam je. A brat se OPASNO zaljubio,pa ti vidi!


Moja drugarica se u maju udaje za tipa koga je upoznala preko chata, prosle godine. Vec su joj i nasli posao u njegovom gradu, posto nije odavde :wink:

A, jedna se vec udala i ima bebu, a isto su se tako upoznali :smile:

Pa nek' se neki samo zezaju sa ovim :lol:
 
lala_2007:
coa svi
evo imam problem odkad smo kupili kompjuter moja zena catuje!! dobro gde je problem? nasao sam poruku jednu koja je poslala sa slikom! i citosam tu poruku ona nije rekla da je udata ! pa se rasprica kao da trazi nekog drugo posajle neke slike gde je bas prelepa!
a svi te ljudi kad mu pisu su kao nocni leptir ko je video upaljena sijalicu!! dobro se razumem oko kompjutera i mogo bi da idem da pregladam malo sta se desava sa tim ljudi,ali necu da naprivim sranje. puno sam ljubomoran, probo sam da malo pricam sa mojom zenu i reklamije da znaju da je udata (ali to nije istina) da nije otvorila ni jedan messengera msn ni yahoo (to nije istina) jeste da imamo problemu u braku! ja sam taj problem jal sam jako zatvoren covek ne providise nista od mene.
evo ako neko moze da me pomogne
pozdrav i hvala vam puno

Oh Boze.... Ti si puko. :D Kad saznaju komsije dobro se drzi. Vidim da nemate modernu vezu a veza koja nije moderna plus takvo njeno ponasanje moze da dovede do erupcije ogovaranja i do eksplozije braka.
 
SANDRINAbg:
Moja drugarica se u maju udaje za tipa koga je upoznala preko chata, prosle godine. Vec su joj i nasli posao u njegovom gradu, posto nije odavde :wink:

A, jedna se vec udala i ima bebu, a isto su se tako upoznali :smile:

Pa nek' se neki samo zezaju sa ovim :lol:
...i moj bivsi je bio s neta 4-godine veze nisu za bacanje...

...da se ne lazemo znate vi svi da ovde na forumu zaista ima vrlo vrlo kvalitetnih i inteligentnih ljudi...i osim toga prednost je sto im prvo upoznas razmisljanja i psihu pa tek onga telo...
...a zatim se odlicis odgovara li ti ili ne...
 
Zefirra:
...i moj bivsi je bio s neta 4-godine veze nisu za bacanje...

...da se ne lazemo znate vi svi da ovde na forumu zaista ima vrlo vrlo kvalitetnih i inteligentnih ljudi...i osim toga prednost je sto im prvo upoznas razmisljanja i psihu pa tek onga telo...
...a zatim se odlicis odgovara li ti ili ne...

Meni mnogo znaci i kako covek pise...ono, ne frlja se s padezi, nema gramatickih gresaka i sl. Ok su greske u kucanju, to nam se svima desava, al' ovako...i to je veliki pokazatelj, da on nije nekakav balvan, sto se u live susretu ne moze zakljuciti :smile:

Zamisli, upoznas tipa i das mu blok i kazes da napise jednu prosto prosirenu...vauuuu...kod toga bi ga ugasila na startu :lol:

kod mene je fazon da tacno odredim ko mi je simpatican, a ko ne...ovako, kroz ekran...ima tu mesavine, sto avatar, sto nick, a najvise nacin na koji se obraca, kako razmislja, kako diskutuje, dal' nepotrebno vredja...ma svasta, nesto...i desava mi se da emotivno izistinski odreagujem na neke , 'ajde da kazem nick-ove...ono pobesnim na njihove postove...to na ove koji su mi nesimpaticni :lol:

Dobro, ne jos ovde, jer jos ne znam sve koji se pojavljuju, al' tamo gde sam bila izvesno vreme :lol:
Ovde, vec imam vas par koji ste mi simpaticni i ok :wink:
 
Odstampaj sve njene mailove i... UDRI! Udri dok ne moze da stoji na nogama. Nema sta ne moze dobra tucha da sredi... I da razbukti strasti!

Bez zuba nece nikome biti zanimljiva.
 
mario80:
Odstampaj sve njene mailove i... UDRI! Udri dok ne moze da stoji na nogama. Nema sta ne moze dobra tucha da sredi... I da razbukti strasti!

Bez zuba nece nikome biti zanimljiva.

Da, da... A posto ce njemu da ostanu svi zubiTJi u ustima - bice extra zanimljiv gej populaciji u zatvoru...
 
Lusy Lusy:
Cek Pipi,prvo si komentarisala svoju poznanicu koja je ostavila dete matorim ljudima,pa to dete uzeo otac debil...znaci to je lose po dete i po matore i po nju samu,znaci opasan internet.Ali nije mi jasno sta je lose u toj zeni tvog brata,jer ti u stvari zelis da pokazes na losu stranu interneta?Da ti mozda ne volis tvoju snaju?:?

Ko jos voli svoju snaju? :confused:
 
Da napomenem da ovaj moj recept vazi samo na ovom delu balkana i VRLO je delotvoran :)

Ne pokusavati primenjivati u EU. Nije se pokazao kao dobar.

PS: Zasto nasi kada se vracaju sa sljake iz EU cim predju granicu, stanu na prvom odmoristu da iznabadaju zenu? Zato sto su "povoljniji zakoni" ;)
 
mario80:
Da napomenem da ovaj moj recept vazi samo na ovom delu balkana i VRLO je delotvoran :)

Ne pokusavati primenjivati u EU. Nije se pokazao kao dobar.

PS: Zasto nasi kada se vracaju sa sljake iz EU cim predju granicu, stanu na prvom odmoristu da iznabadaju zenu? Zato sto su "povoljniji zakoni" ;)


hahahahahahaah...joj upisat cu se..... ;)
 
Te bracne sale ja toliko ne volim da je to upadljivo. Kao, ona se smeje, sve joj super a on provaljuje, ili, on se smeje a ona provaljuje, na primer "Suncaces ti tabane veceras prema plafonu", ili "Cekaju ga tamo koleginice :-D " ili 'Njegova bivsa nikad neprezaljena ljubav :D ".Stvarno ne znam sta je tu smesno. To je zalosno kako su malo ljubomorne.A ovo sa tabanima je prostacki. A ovo sa Nedodjijom je kao neki moderniji primer.
 

Back
Top