Priznati PORAZ...

U ime svih nasi zakletvi
u ime ljubavi
zatvori oci i ne placi
i ne proklinji

jer bol je jaca i od istine
nismo krivi ni za pobjede
ni poraze

Mi smo jaci i od sudbine
nama nitko nista ne moze
mi smo jaci i od sudbine
nama nitko nista ne moze
;)
 
pade mi na pamet od vajnih ovih ebaca ovde.
koliko ste puta (forumasice/iforumasi) doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred....

mozda je i bila tema, ako jeste ne katanac nego beton :D

neprijatno bi bilo u trenutku mada daleko od toga da je poraz
Poraz je ne probati uopshte zbog egotripa :)
 
pade mi na pamet od vajnih ovih ebaca ovde.
koliko ste puta (forumasice/iforumasi) doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred....

mozda je i bila tema, ako jeste ne katanac nego beton :D

Nekad ti neko treci kvari posao, a nekad si ti taj treci... :cool:

Pobrini se da budes ti taj treci i nemas frke onda... :)

A uvek digunte glave. ;) Nije sramota da te neko ispali. Samo je bitno dobiti nazad svoje filmove! :rotf::hahaha:
 
pade mi na pamet od vajnih ovih ebaca ovde.
koliko ste puta (forumasice/iforumasi) doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred....

mozda je i bila tema, ako jeste ne katanac nego beton :D

nijedan put.ali zato sto sam uvjek birala takve muskarce da ne moram da se borim sa avetima iz proslosti (koje u stvari cesto se ispostavi nijesu aveti nego realne osobe prema kojim oni jos gaje osjecanja)...
a da upadne treca osoba u nasu pricu....a ne,ne :nono: nikad nijesam bila toliko neoprezna...(bar ne dok mi je stalo) ...a posle kad bi ti mozda neka duga dosla kao spas on je vec u toj fazi da ga posaljes samog sa 200 missica na pusto ostrvo on ne bi znao/zelio/htio???:eek: nista da ucini..uh:roll:...
 
Sad sam u toj fazi, porazena do balcaka...

ma daj ko nije bio sjeban i nije patio taj nije ni voleo ni bio voljen.
uf kad se setim tromesecnog opijanstva zbog jedne.....a bilo nam je i lepo memorija mi se resetovala i ostale su samo lepe uspomene ali nemam hrabrosti vise da je sretnem.
'bojim se da bih ako je sretnem tako stregao ruku (kao drugarski) da ne bih bas ispao dzentlmen....
muska sponz......vristim od smeha filmovi...a knjige?
 
pade mi na pamet od vajnih ovih ebaca ovde.
koliko ste puta (forumasice/iforumasi) doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred....

mozda je i bila tema, ako jeste ne katanac nego beton :D

ma svasta, pa ne moze mene bas svako da voli ;)
 

Back
Top