Privredna tema

dobro ako ti koristish za tebe ne vazi:hahaha:

Svi su ljudi. I svi ljuddi imaju neke probleme. Treba biti retardiran pa njih sve odbaciti. To je extremizan ravan Hitlerovom. A i jasno mi je sto tako mislis jer upravo za kradikale glasaju mladi na dopu bez buducnosti i perspektive navuceni na njihovu demagogiju. Treba ih osvestiti i odvojiti od vas iz srednjeg veka...
 
Svi su ljudi. I svi ljuddi imaju neke probleme. Treba biti retardiran pa njih sve odbaciti. To je extremizan ravan Hitlerovom. A i jasno mi je sto tako mislis jer upravo za kradikale glasaju mladi na dopu bez buducnosti i perspektive navuceni na njihovu demagogiju. Treba ih osvestiti i odvojiti od vas iz srednjeg veka...

O cemu ti pricas, ako neko ima probleme treba da nadje spas u drogi :thumbdown:

Kad imas problem ti se naduvaj , nadrogiraj :rotf::rotf::rotf:
 
O cemu ti pricas, ako neko ima probleme treba da nadje spas u drogi :thumbdown:

Kad imas problem ti se naduvaj , nadrogiraj :rotf::rotf::rotf:

da, lose si ukapirao, kao i obicno. Narkomanija je problem, alkoholizam je problem. Zavisnost od interneta ili komjutera je nista manji problem. Zavisnost od slatkog takodje. Ali kako objasniti coveku iz srednjeg veka osnovne stvari 21. veka. Nemoguce :think:
 
da, lose si ukapirao, kao i obicno. Narkomanija je problem, alkoholizam je problem. Zavisnost od interneta ili komjutera je nista manji problem. Zavisnost od slatkog takodje. Ali kako objasniti coveku iz srednjeg veka osnovne stvari 21. veka. Nemoguce :think:

Da ja sam lose ukapirao, treba pomoci tim ljudima da se izlece, kad imaju neki problem da im drzava pomogne da ne bi poceli da se drogiraju.
Evo ja cu sad posto imam problem da pocnem da se drogiram, ali ako mi drzava pomogne onda necu ;)
 
Da ja sam lose ukapirao, treba pomoci tim ljudima da se izlece, kad imaju neki problem da im drzava pomogne da ne bi poceli da se drogiraju.
Evo ja cu sad posto imam problem da pocnem da se drogiram, ali ako mi drzava pomogne onda necu ;)

Prvo, od marihuane se ne postaje zavistan. I oni koji je konzumiraju vise puta dnevno je bez vecih problema ostavljaju. Marihuana ne ostavlja nikakve psihicke posledice bilo na tinejdzerima, bilo na odraslima. Losa nazovi marihuana koja se prodaje kod nas u ilegali itekako ostavlja psihicke posledice. I jos mnogo stvari. Kapiras?
 
ej ti radovane ko te spakova i ko ce da te isporuci, qq tebi
pa oni ovde javno traze da se droga legalizuje kao holandsko `dostignuce` da bi nam (njima) bolje bilo u drzavi kad vec obicna privreda ne moze da krene
o drogi ne odobravam ni jedan aspekt pominjanja osim negativnog. tragicne su posledice bolesti zavisnosti za pojedinaca, porodicu i drustvo.
kada bih pitao `da li si normalan` vredjao bih sve normalne.
to je pravo lice `demokratije` i eu i usa
a i sa pravoslavnog aspekta droga je djavolje delo, sa cime se slazem
 

Back
Top