Privlaci li zene mafijaski tip muskarca ?

Mislim da to vise nije u modi.
Ne kazem...ima nesto u tim losim momcima.
Naravno zavisi kako za koga.
mene su svojevremeno itekako privlacili,a i privlukli.:-)
Ali,ko mi kriv.
To nema veza za novcem jednostavno nesto me je privuklo.
A ovaj sa klipa-ne....
Davno jos,kao klinka dok je on bio aktuelan imala sam priliku da ga upoznam.
Nije mi se ni malo svideo.
Ali to neka sasvim,sasvim druga prica.
 
Mafijaski tip....Hm...
Neko reche od gore da su oni glupi ljudi...Bez obzira na njihove brojne mane ne bih se slozila sa tim...Kod nashe ''mafije'' je tako,mada mi ni nemamo neku mafiju,samo gomilu iskompleksiranih tipova koje je u posao uvukla zedj za dokazivanjem....Ako ne odmah kasnije kod vecine preovlada....Shto u startu pokazuje da imaju probleme sami sa sobom cim moraju na taj nachin da se dokazuju.....Npr kad sam videla sliku nekog nasheg ''mafijasha'' ( imao tad 20 god. } u kazinu, sa kajlom oko vrata,ruka prebacena oko ribe,a u ruci pishtolj,i to slikan tako...Znash kad bi kod Italijana to tako moglo? U usta bi mu strpali taj pishtolj i opalili ga shto se tako lud slika pred svetom,i shat je to nego dokazivanje? Shto mi se javlja pomisao da karakteri tih mafijasha samo oslikavaju mentalitet nasheg naroda...

Ako bi neki nash krimos trebao da ubije nekog,jedan deo njih bi se najverovatnije potrudili da ga ubiju u centru grada,u sred bela dana,ili nekoliko njih i to sa sve zlatom na sebi i najskupljim oruzjem i posle da se odvezu u svojim blindiranim kolima a ispod majice dupli pancir....Umesto da ga necujno skinu snajperom ili necim drugim.Nisu svi nashi takvi,ima u drugim mafijama to isto { npr. escobar ali je on bio cudovishte } ali u malo manjoj meri nego kod nas..I za to da su glupi...Treba preziveti to sve a da ostanesh citav,da ne pominjem da uspesh u tom poslu a da se ne zamerish nekim starijima,inteligencije da umesh sa novcem,lukavost, poker face, stalno da budesh na oprezu,da ne radish cishto radi slave,da umesh da kontrolishesh ljude oko sebe,da budesh slushan...No,sve te talente su mogli da upotrebe na mnogo bolji nachin.Lako je, tako,skrenuti sa puta.
Nego od gore je pomenuo da oni privlache nesigurne zene,shto jeste,ali necu o tome jer bih mogla strane da pishem...Ali recimo kod Italijana nisu sve zene ''smerne.'', naprotiv,iste su ko muzevi ako ne i gore..Ima jedan dokumentarac shto sam gledala o njima i intervjuisali su bivshu zenu nekog ital. mafijasha u Amerci,mlada, i kazhe jednom '' ......And then he started grabbin' me and I said,look you son of a bi*ch ,take your motherfuckin' hands off me or I swear to God I'll chop them off. '' ond. { iako svi znate engl}. '' ...I onda je poceo da me vata i kazem mu ja,gledaj pichko jedna, skini te jebene ruke s mene ili cu ti ih odseci ''
 
Poslednja izmena:
"Yess I am gonna say that I'm a thug.That's because I came from the gutter..and I'm still here.I'm not saying I'm a thug 'cause I wanna rob ya 'n' rape ppl 'n' things ...I'm not angry at them, I'm angry at the system.It's not even about me no more, it's 'bout some nightmares these ppl havin'."
2pac <3
 
Privlace me.
Da ih prikoljem.
katana.gif
 

Back
Top