privatna klinika

markobgd

Početnik
Poruka
4
Po[tovani forumaši,

Odlučih se na ovaj korak jer mi gori pod nogama. Moja baka treba da operiše promenu na jetri ima 78 godina i problema sa srcem, odbili su je u svim državnim ustanovam. Po preporuci prijatelja otišli smo na pregled a u i preporučio joj je operaciju na jetri. Kažu nam da je operacija zahtevna ali da oni imaju kapaciteta i ljudstva da takvu operaciju izvedu.

Pošto se prvi put susrećem sa privatnom praksom u Srbiji, zanimaju me Vaša iskustva sa ovom Klinikom.


Srdačan pozdrav,
Marko
 
Poslednja izmena od moderatora:
Клиника је тек отворена, та да нико не може да каже да ли је на добром гласу или не. У сваком случају, ко има пара за бацање нека иде, а ко нема нека се распита ко је добар хирург у Клиничком центру Србије.
Иначе, Божина Радовић је последњих пар година био ангажован у вези трансплантације јетре.
 
Po[tovani forumaši,

Odlučih se na ovaj korak jer mi gori pod nogama. Moja baka treba da operiše promenu na jetri ima 78 godina i problema sa srcem, odbili su je u svim državnim ustanovam. Po preporuci prijatelja otišli smo na pregled kod Prof. dr Božine Radevića u privatni KBC i preporučio joj je operaciju na jetri. Kažu nam da je operacija zahtevna ali da oni imaju kapaciteta i ljudstva da takvu operaciju izvedu.

Pošto se prvi put susrećem sa privatnom praksom u Srbiji, zanimaju me Vaša iskustva sa ovom Klinikom.


Srdačan pozdrav,
Marko
Klinika jeste tek otvorena, ali su lekari koji su je otvorili i zaposleni koji rade tamo na dobom glasu i odlicni strucnjaci.
I ne bih se slozila da su to bacene pare, posto je zdravlje nekog koga volimo u pitanju.
 
За твоју информацију, на свим приватним клиникама које су затворене протеклих година били су ангажовани силни професори. А клинике су биле затваране због озбиљне лекарске грешке. То што они уговором о допунском раду ангажују професоре није гаранција да се увек врхунски ради. Уосталом, у Клиничком центру Србије, и осталим КБЦ у Београду имаш много више професора.
 
Poslednja izmena od moderatora:
E ovako, ja sam Baku smestio. Docekali su nas sa osmehom, jako su ljubazni i predusetljivi. Uradjena je predoperativna priprema i ostala je da lezi. Sutra je operacija pa javljam kako je proslo!

Pozdrav,
M
 
Pozdrav,

Samo da javim da je Baka dobro... oporavlja se.... Ovom prilikom zelim da se zahvalim osoblju, a pogotovo sestrama na odeljenju opste i vaskularne hirurgije!!! HVALA!!!

P.S. Sada sam video na saju RZZO-a da su postali klinika gde ce se slati ljudi na operaciju srca! Svaka im cast!!!
 
Pozdrav,

Samo da javim da je Baka dobro... oporavlja se.... Ovom prilikom zelim da se zahvalim osoblju, a pogotovo sestrama na odeljenju opste i vaskularne hirurgije!!! HVALA!!!

P.S. Sada sam video na saju RZZO-a da su postali klinika gde ce se slati ljudi na operaciju srca! Svaka im cast!!!
Lepe vesti, i za baku i za to da je osoblje ljubazno, stvarno svaka im cast:super:
 

Back
Top