Prirodni talent...

Naravno da se razlikujete po gabaritima i obliku "koncertne" dvorane.

Plitke, duboke, uske, malo sire, uske na pocetku, a unutra k'o balon... Uglavnom to je tema o kojoj ne treba preterano zamarati glavu...
Ee, ovo me bas zanima! Kakve su zene iznutra? Ja mislim da smo valjda sve slicne, normalno gradjene? Mogu da pretpostavim po osecaju kakvog je oblika moja unutrasnjost, ali me zanima kakve su druge?:)
Molim za iskren odgovor, nikad nisam znala koga da pitam ovako nesto! :)
 
Ee, ovo me bas zanima! Kakve su zene iznutra? Ja mislim da smo valjda sve slicne, normalno gradjene? Mogu da pretpostavim po osecaju kakvog je oblika moja unutrasnjost, ali me zanima kakve su druge?:)
Molim za iskren odgovor, nikad nisam znala koga da pitam ovako nesto! :)


@struja - da se razlikujete po unutrasnjosti.

----

Naravno da se razlikujete. Recimo uska, a plitka - odmah udarac u "dno" (?), onda "koncertna dvorana" - cim udjem - kao u balon (valjda je bila neka fora sa misicima, ali na pogresnu stranu). Onda one koje kada se opuste - suvise se opuste. Pa one bez "dna", ali sa grlicem na dohvat itd...

Pa kao duzina, obim itd. u muskarca, samo sto je to vidljivije
 
Naravno da se razlikujete. Recimo uska, a plitka - odmah udarac u "dno" (?), onda "koncertna dvorana" - cim udjem - kao u balon (valjda je bila neka fora sa misicima, ali na pogresnu stranu). Onda one koje kada se opuste - suvise se opuste. Pa one bez "dna", ali sa grlicem na dohvat itd...

Pa kao duzina, obim itd. u muskarca, samo sto je to vidljivije

Hvala na odgovoru! :)
Verovatno su one sa duzim grlicem i daljom "koncertnom dvoranom" bolje u sexu, tj. daju intenzivniji osecaj? :)
Ali zato postoje i razlicite poze, da se kompenzuje sve sto treba... ;)
 
Hvala na odgovoru! :)
Verovatno su one sa duzim grlicem i daljom "koncertnom dvoranom" bolje u sexu, tj. daju intenzivniji osecaj? :)
Ali zato postoje i razlicite poze, da se kompenzuje sve sto treba... ;)

Grlic svakako nema duzinu, vec viri malo i razlicitog je oblika, sam po sebi i po upotrebi.

Da, naravno da postoje poze, ali kada se zaputis u praktikovanje poze za duboko ulazenje, a riba je plitka - sve se prosisa i udari se u "dno".
 

Back
Top