Pripreme

pa kada me ocigledno ne razumes,odnonsno ne cujes bako...:lol:
a znaci ipak obavljas pripreme...:think: a sta ako ti se pripisa,a taman si se sredila za jedno lizanje..:rumenko:





pa ne mozes uvek biti cist.teorijski nije mogutcje...:think:ali kako par poljubaca mogu da te psihicki pripreme za sex?:eek:




bravo stevane.bonica za ovaj,ali nisi odgovoriJo na glavno pitanje.kako se psihicki pripremas?:think:

a zasto ne? Ne obicnih poljubaca... strastvenih a.k.a. vlaznih. A i malo vatanja, napisao sam :)

a cist sam uvek, dakle ne osecam se na znoj.
 
:lol: Као, данас ћу да ебем па да се спремим?
Па не, то мора спонтано, ал ако је назнака ебанија, тиме ти се само повећава либидо у ишчекивању
 
e ja ih imam posto znam skoro u sat kad cu da imam sex...i pripreme su velike....skockam se, obucem sexi ves, miris, napravim vecericu, razmisljam o tom sta me ceka....kad dodje, vec sam uzbudjena da osecam da cu da iskocim iz koze....i, kad me dohvati, sva sam ustreptala....ta pauza od 10-tak dana je bas cudna....
 
e ja ih imam posto znam skoro u sat kad cu da imam sex...i pripreme su velike....skockam se, obucem sexi ves, miris, napravim vecericu, razmisljam o tom sta me ceka....kad dodje, vec sam uzbudjena da osecam da cu da iskocim iz koze....i, kad me dohvati, sva sam ustreptala....ta pauza od 10-tak dana je bas cudna....

bravo neizreciva..:ok: :)
 
Ja idem na kondicione treninge :rumenko:
I ondaK posle se zagrejem da ne dobijem upalu misica pa se namazem uljem od pomorandze pa se namirisem ruzinim laticama, pa se prelijem cokoladom i secerom u prahu
 
Nindžama nisu potrebne neke posebne pripreme, uvek sam ozbiljan kad je mačevanje u pitanju...

e pa Daco,nismo svi macevaoci..:ok: niti nindze.ima i nas koji treniramo druge sportove.:rumenko:


Ja idem na kondicione treninge :rumenko:
I ondaK posle se zagrejem da ne dobijem upalu misica pa se namazem uljem od pomorandze pa se namirisem ruzinim laticama, pa se prelijem cokoladom i secerom u prahu


wow...:D blago njemu..:)



jedino su mi cigareta i kafa ritual...drugo ništa u životu...

pa svako ima neki ritual.:ok: ja sma mislio na neku psihlosku pripremu.neku zen meditaciju.:rumenko:
 
...:lol:

...ne meditiram...
Jasno je... Čim nisi spomenuo rakijicu - zna se, ne upražnjava se meditacija... :D
e pa Daco,nismo svi macevaoci..:ok: niti nindze.ima i nas koji treniramo druge sportove.:rumenko:
...pa svako ima neki ritual.:ok: ja sma mislio na neku psihlosku pripremu.neku zen meditaciju.:rumenko:

Nikakvi rituali nisu potrebni, nindže sve znaju i uvek su spremne. :rtfm:
:D
Aj da unesemo i notu ozbiljnosti - evo, recimo, bolje funkcionišem na prazan stomak, što znači da izbegavam da se pošteno najedem pre seksa. :)
Kad se nakrkam nema ništa od akcije. Čak je i čika Di Lajt jednom uskočio umesto mene kad se to desilo. :D
 
JA tek sad skužila da je ovaj promijenio avatar...mislim na hidrauličara, a ne na ovčicu

Pripreme...kupanjac, šampanjac, latice ruže po krevetu, tiha mjuza,...svijeće...sexy veš...ili samo peškirić preko...i ne mrzi me to svaki dan...jer vrijedi, itekako:lol:
 
Poslednja izmena:
Ma, koje crne pripreme :zcepanje:?!! Ako ja krenem da sitnicarim (da ne pocnem o svom horoskopu i zahebanom polozaju zvezda) zasusio bi, jadan, od muke :rotf:! Bum, tras..gotova stvar :rumenko:!
 

Back
Top