Princeza

Dopada mi se tema, super ideja :aha:
Niko nije sasvim :andjeo:

Khm, khm, pa, da se poklonim i pocnem:
Tvrdoglava sam.
Kupoholicarka sam.
Pomalo sebicna, ali ne u materijalnom smislu.
Jednom sam se napila, ali sam bila svesna i pristijna, faktor srama je bio taj sto sam ... pred drustvom, bas mi je bilo neprijatno.
Jednom sam prepisivala tako sto sam mini puskicu ispisanu mikro slovima zalepila pozadi velikog plocica-priveska.
Nisam se okrenula na poziv devojke na ispitu da joj kazem pitanj jer bi nas obe sigurno videli izbacili (profa je stajao na metar od mene). Iako je ne poznajem, jako mi je krivo.
Dozvolila sam ponosu da bude presudan kada sam odlucivala hocu li biti u kontaktu sa meni vrlo dragom osobom koja me je strahovito povredila i izigrala moje poverenje.
Sve moje veze sem ove u kojoj sam sada su bile neiskrene, ni sa jednim zapravo nisam zelela da budem, bili su to dobri drugovi koji su me u nekom trenutku spontano poljubili i ja nisam znala kako da se iz toga izvucem a da ostanem u ok odnosma sa njima i tako sam zavaravala i sebe i njih, a sve vreem mi se svidjao drugi, i na njihovom ramenu sam plakala zbog njega ne priznajuci o cemu se radi.

Jedan savet za devojke koje mrzi da skidaju sminku: kupite vlazne maramice (Niveine su sjajne, ja sam tako resila taj problem). Jedan potez i gotovo :manikir:
 
A sto neko ne napise svoju "pricu princeze" nego samo po ovim stavkama autorke? :mrgreen:

LM...

Nekad idem masne kose po citav dan.
Mrzim da perem sudove i ne peglam nista :roll:
Neko je varao nekog sa mnom tj bila sam druga i rasturila sam tu vezu .
Nisam varala , bila sam prevarena.
Bila sam u depresiji mesecima jer nisam htela da molim nekog da ostane sa mnom..
Nisam prepisivala, ali sam nabavljala pitanja za ispit jer sam flertovala sa asistentom , pa ga odje.bala.
Napila sam se samo jednom od 3 casa vina jer ne pijem i uradila nesto too much za mene u sexualnom smislu.
:rumenka:
 
Da..
prevarila sam momka,
Preziveo je sigurno.
bila sam preverena,
Prezivela si i ti!
imam celulit,
Ali si ipak jako zgodna, vitka, visoka, lepa.
postoje dani kad mrzim cjeli svijet,
Pa znas postoje i oni dani kad i taj svet mrzi tebe, barem onaj deo sveta, racunajuci i forumski koji te poznaje. :)
iznevjerila sam najbolju drugaricu i ona mene,
I jos uvek ste tu, zivite, volite, mrzite, verujete, ne verujete...
udario me muskarac s kojim sam ostala jos neko vrijeme u vezi,
Bol kuju ti je tad naneo je prosla a on ce ostati debil verovatno do kraja zivota.
molila sam nekog da ne ide od mene i bila u situaciji da mene neko moli,
Posle si shvatila svu besmislenost takvog cina i vise neces ponavljati tu glupost.
oprostila prevaru i vjerovatno bih opet,
Veliki prastaju.
x puta odglumila da je sex bio ok iako nije,
Barem si usrecila nekog za tu vece.
x puta otisla spavati sa sminkom jer mi je bilo lijeno skinuti je jer je bila zora,
Nisi se osugala, zar ne?
napila se ko stoka i povracala pola noci i dana,
Otreznila se, ocistila kucu i bila bogatija za jedno iskustvo
pijem pivo i kuci i u gradu,
Zasto ne vino ? :)
ne bih rezmisljala da mi se ne daj Boze desi neplnairana trudnoca sa nekim s kim sam vrlo kratko...
Ovo necu komentarisati.


Bas da vidim ima li jos "nesavrsenih, nemoralnih" forumasica? :manikir:

Nabrojala bih svoje greske i grehove ali necu da te bacam u senku, veceras si ti princeza ;)
 
Joj ja imam toliko mana da bi to trajalo i trajalo nabrajanje....
Tvrdoglava sam, i uvek odlucna da istrajem u nekom svom stavu sto mnogo nervira moju okolinu
Pusim kao Turcin
Napila sam se nekoliko puta u zivotu, ali je bilo bas mnogo
Nisam ljubitelj kucnih poslova uopste
Smotana sam preko svake mere
Ne slusam druge i samao bi da uradim ono sto sam ja naumila
Nisam pedantna, cesto sam lenja, bolno sam iskrena i to i na svoju i na stetu drugih, sve shvatam suvise ozbiljno, previse sam emotivna, sujetna.....
Jel dosta?
 
Prevarila sam momka i bilo mi je lepo.
Bila sam prevarena.
Imam celulit :rumenko:
Oprostila prevaru, ali ne znam da li bih opet.
X puta otišla spavati sa šminkom.
Napila se ko stoka nekoliko puta.
Pušim i ne planiram da prestanem, bar ne uskoro.
U trenucima downa desi mi se da zavidim drugaricama na divnim dugim vezama - ja već neko vreme soliram :rumenko:


Neću da prepisujem ne ispitima... ne zato što mislim da me to čini lošom osobom ili bilo šta slično, nego zato što studiram nešto što sam sama odabrala i sama želela, pa mi je besmisleno da se služim takvim potezima... uglavnom vrlo stoički podnosim to što možda i nisam učila koliko je trebalo.

Plašim se da se okrenem da nekom nešto kažem jer sam narcis i mislim da svi profesori u mene gledaju :rumenko: :lol: al se ipak okrenem :)
 
uh ...
imam mana milijardu
na dosta toga iz svoje proslosti nisam ponosna ali mi na kraj pameti ne pada da se kajem
igrala sam pijana na stolu u kafani
mrzim kucne poslove porodicna slavlja ruckove sve sto je pod moranje a zovu ga zadovoljstvo
najbolja drugarica me milion puta smorila
i ja nju
ima toga koliko hoces mrzi me da pisem dalje..
 
Da..
prevarila sam momka,
Preziveo je sigurno.
bila sam preverena,
Prezivela si i ti!
imam celulit,
Ali si ipak jako zgodna, vitka, visoka, lepa.
postoje dani kad mrzim cjeli svijet,
Pa znas postoje i oni dani kad i taj svet mrzi tebe, barem onaj deo sveta, racunajuci i forumski koji te poznaje. :)
iznevjerila sam najbolju drugaricu i ona mene,
I jos uvek ste tu, zivite, volite, mrzite, verujete, ne verujete...
udario me muskarac s kojim sam ostala jos neko vrijeme u vezi,
Bol kuju ti je tad naneo je prosla a on ce ostati debil verovatno do kraja zivota.
molila sam nekog da ne ide od mene i bila u situaciji da mene neko moli,
Posle si shvatila svu besmislenost takvog cina i vise neces ponavljati tu glupost.
oprostila prevaru i vjerovatno bih opet,
Veliki prastaju.
x puta odglumila da je sex bio ok iako nije,
Barem si usrecila nekog za tu vece.
x puta otisla spavati sa sminkom jer mi je bilo lijeno skinuti je jer je bila zora,
Nisi se osugala, zar ne?
napila se ko stoka i povracala pola noci i dana,
Otreznila se, ocistila kucu i bila bogatija za jedno iskustvo
pijem pivo i kuci i u gradu,
Zasto ne vino ? :)
ne bih rezmisljala da mi se ne daj Boze desi neplnairana trudnoca sa nekim s kim sam vrlo kratko...
Ovo necu komentarisati.


Bas da vidim ima li jos "nesavrsenih, nemoralnih" forumasica? :manikir:

Nabrojala bih svoje greske i grehove ali necu da te bacam u senku, veceras si ti princeza ;)

o Boze obozavam postove ove zene! :)
 
uh ...
imam mana milijardu
na dosta toga iz svoje proslosti nisam ponosna ali mi na kraj pameti ne pada da se kajem
igrala sam pijana na stolu u kafani
mrzim kucne poslove porodicna slavlja ruckove sve sto je pod moranje a zovu ga zadovoljstvo
najbolja drugarica me milion puta smorila
i ja nju
ima toga koliko hoces mrzi me da pisem dalje..

:lol::super:
 
Nisam prevarila a i koliko znam nisam bila prevarena. :D
Napila sam se X puta...
Glupirala se i "brukala" roditelje :D
Isla na fakultetu sa stomakom do zuba.
Slagala sam najbolju prijateljicu.
U sportu sam skroz smotana...

Posle cu jos malo :mrgreen:
 
Ima toliko toga...ali evo najsvežije: flertovala s frizerom i dok mi prao kosu govorila mu kako ima nežan dodir i sve tako nešto, skoro se smuvasmo...onda se setih da me dečko čitajući novine čekao u susednoj prostoriji. :manikir:

setiću se još.... :mrgreen:
 

Back
Top