Preventiva

Besplatno testiranje na HIV - Beograd
Besplatno testiranje na HIV (AIDS) može se obaviti u Gradskom zavodu za zaštitu zdravlja, koji se nalazi u ulici 29. novembra 54a (sada bulevar Despota Stefana). Testiranje se vrši u sobi 72, IV sprat, gde se uzimaju i rezultati. Pored HIV-a, moguće je testirati se na Hepatitis B i Hlamidiju, što je takođe besplatno. Možete ostaviti lične podatke ili ostati anonimni (uzima se broj). Testiranje se obavlja radnim danima od 8:30 do 12h, a rezultati su za dan-dva. Doktorke i sestru su vrlo prijatne i profi, i uglavnom nema gužve - pohvala! Naravno, NEREAKTIVAN po svim tačkama :)

http://hollyrabbit.blogspot.com/2009/01/besplatno-testiranje-na-hiv-beograd.html
 
Jedno pitanje. Da li devojka moze da zatrudni ako recimo masturbira a na prstima ima malo preejakularne tecnosti i kolike su sanse za to? Logicno je da moze, mada mene zanima koliko toj tecnosti vremena treba da umre na otvorenom vazduhu?
Pitam jer mi se nesto slicno desilo, mada nisam primetio nigde lepljivu tecnosti, a primetio bi sigurno jer nije bilo nikakve penetracije, ali eto da pitam za svaki slucaj.
Da napomenem da je devojka nevina (mada ne verujem da to ima nekog prevelikog uticaja).
 
Poslednja izmena:
nema veze nevinost, to je nece spreciti da zatrudni jer himen ima rupicu na sebi, ili vise rupica
pa pazi teoretski je moguce, ali su toliko male sanse da mislim da ne treba da se brinete
pogotovo ako je to bio preejakulant
mislim da nema razloga za brigu :)
 
Imam jedno pitanje za Vas..Vodio sam ljubav sa devojkom bez zastite, svrsio naravno van, posle nekog vremena,nekih 20 minuta, ponovo smo vodili ljubav..da li smemo to da radimo ili ne ? Tj da li su spermatozoidi koji ostanu na muskom polnom organu posle erekcije plodni ?

Molim vas za brz i hitan odgovor, da znamo da li treba nesto da uradimo po tom pitanju.
 

Back
Top