Prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene zanima jos jedna stvar - sta mislite o muskarcima koji znaju da im zena ima ljubavnika ili vise njih a odaberu da zive sa njom , zbog dece npr.. Iskreno cujem da i takvih primera ima i to ne mali broj.

Не мислим ништа посебно. Људи као и сви други.
Сви ми имамо своје приоритете у животу који се разликују од човека до човека.
Свачији избор је његова лична ствар и нема ко шта ту да ''мисли''.

Једини критеријум је задовољство. Брак може да опстане и функционише и тако, уколико нико у томе не пати. Уколико једна страна пати, а остаје у браку ''због деце'' - тад испашта и он, и супружник а и деца, богами! :confused:
 
Увек ме зачуђују људи који су спремни да тако олако пресуђују другима и осуђују их...и да тако лако и без промишљања и гриже савести кажу некоме:''Разведи се!'' (као да су рекли:''Попиј чашу воде!'':confused:)....или још горе:''Отерај курву!''...:confused:
 
Rece Jug zena ga vara i to poprilicno, od prvog dana, i forumasi a pre svega forumnasice pohrlise u njegovu odbranu. Toliko grozote nad prevarama jedne zene. A gde su pitanja- zasto ga vara godinama ( smokljan, nesposobnjakovic, daleko od potencijala koji je njoj potreban...? sta to njeni "drugi", "treci" i "ini" ljubavnici vise nude od njega! Koliko "on" zadovoljava njene potrebe? Nije brak samo 'pljuniti" na brzaka i ostaviti je da brise "ispljuvak". Zena odlazi za osecanjima i onom ko pruza vise, bolje, kvalitetnije. Kod muskaraca je vaznija "recka" ukoliko su spoisobni da reckaju. Nazalost, "recka" ih sve manje interesuje. A prervara se moze sakriti od pogleda ali u osecanjima, odnosu sa muzem, deckom, svalerom ne moze. Jednom promenis, tesko se vracas sa istim osecanjiima. Prema tome drage moje dame i muskarcine malo je onih koji ne varaju ili ne razmisljaju o prevari. Stvar se svodi na pitanje: "sta ako nas vidi, primeti, otkrije, sazna..." Ako zelite da rizikujete, rizikujte, ako nema osecanja prema bracnom partneru odite dostojanstveno. Ruzno je kada neko uperi prst u zenu ili muskarca i kaze drugu, prijatelji- ovu sam "kresnuo" ili ovaj je bio "moj"/
 
Poslednja izmena:
е Милка то се не рачуна њу су отели

Pazi Mile, Banović Strahinja je pošao po ženu koja jeste oteta i već tim narušio uobičajene norme ponašanja onoga (a možda i ovog vremena) da žena koju je drugi muškarac dodirnuo više nije vredna.
Ali najintrigantnija stvar je u činjenici da i kada ta ista ljuba u tuči pripomaže Aliji, on joj ipak oprašta. E zato je jedan i jedini
 
Rece Jug zena ga vara i to poprilicno, od prvog dana, i forumasi a pre svega forumnasice pohrlise u njegovu odbranu. Toliko grozote nad prevarama jedne zene. A gde su pitanja- zasto ga vara godinama ( smokljan, nesposobnjakovic, daleko od potencijala koji je njoj potreban...? sta to njeni "drugi", "treci" i "ini" ljubavnici vise nude od njega! Koliko "on" zadovoljava njene potrebe? Nije brak samo 'pljuniti" na brzaka i ostaviti je da brise "ispljuvak". Zena odlazi za osecanjima i onom ko pruza vise, bolje, kvalitetnije. Kod muskaraca je vaznija "recka" ukoliko su spoisobni da reckaju. Nazalost, "recka" ih sve manje interesuje. A prervara se moze sakriti od pogleda ali u osecanjima, odnosu sa muzem, deckom, svalerom ne moze. Jednom promenis, tesko se vracas sa istim osecanjiima. Prema tome drage moje dame i muskarcine malo je onih koji ne varaju ili ne razmisljaju o prevari. Stvar se svodi na pitanje: "sta ako nas vidi, primeti, otkrije, sazna..." Ako zelite da rizikujete, rizikujte, ako nema osecanja prema bracnom partneru odite dostojanstveno. Ruzno je kada neko uperi prst u zenu ili muskarca i kaze drugu, prijatelji- ovu sam "kresnuo" ili ovaj je bio "moj"/

Ti nesto nisi razumeo. Ona je planirala da takav brak ima i pre nego me je upoznala. Sticajem okolnosti sam se ja upecaooooooooooooooooo.
 
Mene zanima jos jedna stvar - sta mislite o muskarcima koji znaju da im zena ima ljubavnika ili vise njih a odaberu da zive sa njom , zbog dece npr.. Iskreno cujem da i takvih primera ima i to ne mali broj.

Ako ti nju voliš i sve ostalo vam štima šta te briga šta drugi misle. Nećeš se valjda razvoditi zbog okoline već zbog sebe. I ostaćeš sa njom zbog nje a ne zbog dece.
 
Ako ti nju voliš i sve ostalo vam štima šta te briga šta drugi misle. Nećeš se valjda razvoditi zbog okoline već zbog sebe. I ostaćeš sa njom zbog nje a ne zbog dece.

Kako moze muskarac da voli zenu ako ta zena ima ljubavnika prema kome takodje ima emocije. To meni lici na sodomu I gomoru.I zasto nama roditelji pre svega a I drustvo ne kazu sta je u stvari brak a ne da ulazimo u brak neinformisani a posle kuku lele. Pa silni razvodi po Srbiji pa svasta. Pa meni je bre ljudi psiha bila bolja pre nego li sam I pomislio da se zenim nego sada. Ja s am imao I menjao devojke, ostavljale su me I to je ok. Varale su me I to je ok. Ali sam iskreno mislio da je brak nesto drugo , da je za sva vremena I da je bez prevara.
 
Gle,mi ti mozemo davati odgovore,ovakve ili onakve,komentirati tvoju situaciju,ali po meni,ti bih trebao,poraditi na sebi,razmisliti dobro,odluciti sto zelis od zivota i sto je za tebe najbolje.Sto bih ja ucinila da sam u takvoj situaciji - definitivno bih to prekinula,razisla se,jer ne bih mogla preci preko takvih stvari.
 
Ovakav zivot sa njom ti ne treba.Ni vasem detetu.Ma,koliko ti bilo tesko moraces to da rascistis u sebi.Ja bih prekinula,ali lako je meni da kazem.Nisam na tvom mestu.Bice ti strasno u pocetku ako se odlucis na takav korak ali,nikada ne znas sta ti zivot nosi.Mozda ces sresti osobu koja ce znati da ceni ono sto joj pruzis.Zelim ti sve najbolje.
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

LOPATA
 
Ja sam u braku bio sest god od cega me je zena varala bar 5 god i to sa vise njih. Te iste je ona unela u brak umesto miraza.Za sve to je znala njena majka koja ju je krila u njenoj kuci. I jos na kraju kada sam za sve to saznao mi moja zena sa kojom imamo i dete kaze kako ja nisam vaspitan za brak. Sta imate da kazete na to.

budi gdin covek i pokazi joj primerom kako se to radi sa stilom.... zazmuri, stegni zube i obali joj kevu.
 
niko od nas ne može da ti kaže pravi odgovor. jer ti si taj koji treba da odluči.Svima nama je mnogo lakše da delimo savete dok se i sami ne nadjemo u sličnoj situaciji nego tebi. Prema tome sedi, ramisli i presavi tabak pa odluči.Ako misliš da možeš da predješ preko toga i da će tu biti tačka - onda nastavi dalje, a ako misliš da će i dalje biti po starom i da ne može da se ništa promeni onda sa tim završi i nemoj sebe više da mučiš /a ni nju/ neka svako vodi svoj život :think: :cool:
 
Medjutim zamolio bih za cenjene forumase za konkretne odgovore i to jedan po jedan - dakle sta bi vi na mom mestu. Ali da po mogucstvu odgovori ne budu dvodmidleni, vec precizno - to i to, i to bez humora molim

ја бих је моментално оставио,нема ту много приче. каква црна превара, не дај боже потегао би пиштољ на ђубре:sad2:
 
Kako moze muskarac da voli zenu ako ta zena ima ljubavnika prema kome takodje ima emocije. To meni lici na sodomu I gomoru.I zasto nama roditelji pre svega a I drustvo ne kazu sta je u stvari brak a ne da ulazimo u brak neinformisani a posle kuku lele. Pa silni razvodi po Srbiji pa svasta. Pa meni je bre ljudi psiha bila bolja pre nego li sam I pomislio da se zenim nego sada. Ja s am imao I menjao devojke, ostavljale su me I to je ok. Varale su me I to je ok. Ali sam iskreno mislio da je brak nesto drugo , da je za sva vremena I da je bez prevara.

Може. Видиш да си волео све те године док те је варала....;)
 
Ja bi se razvela, ne bi mogla da zivim sa neiskrenom osobom, brak zbog dece ne uspeva bude samo jos gore, nemora dete sve da gleda, i otisla bi na pregled kod ginekologa, svakakve bolesti danas ima, ako je ona toliko partnera promenila obavezno idi se pregledaj, sve najbolje
 
Hoce,reci ce.Imam i ja jedan istinit primer.Vrati se muz s posla ,zena sprema rucak i on je zamoli da sedne jer ima nesto da joj prizna.Ona sedne,ostavi sve na sporetu i on joj kaze"vidi ovako,hocu razvod,zaljubio sam se i ne mogu vise da zivim sa tobom.Nasao sam mladju i bolju.Jeste da smo u braku 25 godina,deca nam porasla ali ovako je najbolje"
Na to ona ustane,nasmeje se i kaze
"Sram te bilo.25 godina te varam sa rodjenim kumom,pa si uvek imao ispeglano,sredjeno,decu sam ti rodila i vaspitala a ti sad hoces da se razvodis""
Na te njene reci on dobije srcku i zavrsi u bolnici.
Toliko o iskrenosti:)
:super:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top