Prevara

to je ona izreka stara
muskarac vara k.urcem
zena srcem

opet neka muska paranoja
:lol:
o boze

zar ne moze i zena da vara na isti nacin
i da joj se veruje ako kaze nije to sto vidis
nije tako kako ti izgleda
ja tebe volim ovo je nista
sta tripujes
to mi je samo drug
i td.
sto ne verujete
mozda zbog toga sto sami znate koliko lazete kada kazete da vam nije stalo do te neke

ili opet "sta tebe briga"?
 
to je ona izreka stara
muskarac vara k.urcem
zena srcem

opet neka muska paranoja
:lol:
o boze

zar ne moze i zena da vara na isti nacin
i da joj se veruje ako kaze nije to sto vidis
nije tako kako ti izgleda
ja tebe volim ovo je nista
sta tripujes
to mi je samo drug
i td.
sto ne verujete
mozda zbog toga sto sami znate koliko lazete kada kazete da vam nije stalo do te neke

ili opet "sta tebe briga"?

a ti imash k.urac??:)
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Muskarci varaju zato sto im se moze, a zene zato sto im nije dobro u braku
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

:rotf:...bravo majstore.....:klap:....al ih zayeba....:hahaha:

a inace ako cemo ozbiljno...ne ne verujem...zasto se i muskarac ne bi ohladio od svoje "lepse" polovine.....i breee.....
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Ма јок.
Жене су то раније говориле да би нашле оправдање за своје секусалне потребе, а мушкарци су то прихватали и преносили даље зато што су велики егоисти којима није довољно само да неко има секс с њима већ мора и да их воли...


Шта ћемо кад смо "неодољиви"...
 
Ма јок.
Жене су то раније говориле да би нашле оправдање за своје секусалне потребе, а мушкарци су то прихватали и преносили даље зато што су велики егоисти којима није довољно само да неко има секс с њима већ мора и да их воли...


Pa i niste bash..."...

Samo da ponovim.
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

to mozda sa stanovista da je zena jaca, da bolje
odoli iskusenjima, pa onda ako se desi da prevari,
znaci da su emocije bile ogromne
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Ne varam direktno svoju curu...Varam je u mislima ( ako je to prevara ) ali samo ako mi ne stima sex sa njom
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?
mislim, da je , baš tako, kako si rekao ( a oni muški što varaju, mislim da il su klinci, pa i valja se, il su -beži i ne okreći se kćeri)
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Tačno, žene varaju kada u vezi nešto ne štima, a muškarci varaju i kad je sve ok.
 
Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?[/QUOTE]



Ne mislim ni prvi, ni drugi deo recenice
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

mislimo da je ovo još jedna generalizacija koja sigurno nije utemeljena na provjerenim i vjerodostojnim statističkim podacima...:rtfm:
zašto neko nekoga vara i šta od veze ostaje nakon prevare - ne bih ja zalazila u to :nono:
a to ko je gdje ljepša polovina je opet posebna priča... :whistling:
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

ja nekako mislim..hm (ne skacite mi odmah za vrat, nisam ni sigurna da li ovo mislim) da musko moze da voli i da prevari osobu koju voli, bez da to utice na emocije prema ovoj koju voli. dok ja, na primer, ja bih mogla da prevarim decka samo ukoliko sam prestala da ga volim.
 
hmmm zanimljiva tema s obzirom da sam prevarena, a da znam i sumnjam da me ista osoba i sada vara ili bar namerava, nekako mislim da mogu uvideti sa lichnog stanovishta neke stvari... Varanje uvek pochinje kad neshto ne valja u vezi... to neshto mozhe biti bilo shta, od boje laka za nokte ili parfema do nerazumevanja i losheg sexa... Razlog shto mushkarci vishe varaju od zhena je shto oni nikad ne prichaju o tome shta im smeta, nego reshenje trazhe drugde (chast izuzecima) a zhene se trude da objasne, trazhe promenu pa time u krajnjem sluchaju odlozhe zhelju za bekstvom. Lichno stojim iza stanovishta da sex u pijanom stanju ili na jedno veche mogu da razumem, i mogu da oprostim odmah... Mnogo me vishe boli sam chin "prevare"( = obmanjivanje, laganje, prikrivanje istine) i kad neko koga volish i smatrash da tebe voli ima tako loshe mishljenje o tebi i smatra te tako glupim. Po mom mishljenju najvetji temeljac veze i ljubavi je prijateljstvo, opushteno deljenje, preprichavanje dogadjaja, a to se gubi kad nekoga lazhesh ili mu ne govorish celu istinu... mnogo lakshe bih podnela da mi neko kazhe kad me prevario. Kad sam otkrila da sam prevarena, suochila sam dechka sa tim, on se snebivao, a ja sam mu objasnila da jedini nachin da predjem preko toga je da saznam svaki detalj, i da mi objasni zashto... Nije se desilo u potpunosti ali preprichano mi je, i zaista sam preshla preko toga sa uslovom da se ne ponavlja naravno... Sa druge strane, sa nekim ljudima ne ide tako, naprimer bash sa njim, on prevaru ne bi nikad oprostio, previshe bi ga muchila, i zato da ja uradim isto ne bih mu rekla, osim ako zaista ima nekih dubljih emocija, onda bih jednostavno raskinula, jer ne vidim poentu varanja na duzhe staze i to uz emocije. Mozhda jedino kad su t deca, i kad ima dobrih osnova za brak... ali i to vremenom gubi smisao, jer chovek postaje razdrazhljiv zbog osetjaja da je u kavezu. uh ala se raspisah, ko prochita, dobija bambija :D
 
ja nekako mislim..hm (ne skacite mi odmah za vrat, nisam ni sigurna da li ovo mislim) da musko moze da voli i da prevari osobu koju voli, bez da to utice na emocije prema ovoj koju voli. dok ja, na primer, ja bih mogla da prevarim decka samo ukoliko sam prestala da ga volim.

Inache mozhda je to u tvom sluchaju, ali znam devojke koje su volele i vole svoje jache polovine, a istovremeno se zaljubile u nekoga drugog, shto sa prevarom shto potpuno platonski... te emocije, ma koliko bile slichne nisu iste. I ne moraju obavezno da se potiru.
 

Back
Top