Pretnje!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Ja nikad, bas nikad, ne pretim, vodjena onom poslovicom "Pas koji laje ne ujeda" ali ja jednostavno ponekad znam sta ce da se dogodi, jer sam vestica, vidovita, i onda kazem "Videces" a neko misli da je to pretnja, a ja samo kazem sta ce biti.
 
ebem te takoga,ako ne umes da se izvadis za jedno sexanje tj ne umes da se opravdas tj slazes tu neku....nego ces pretiti i budali praviti drustvo tj postati jos veca budala...i ebes to poverenje medju vama ako ga u pitanje dovodi bilo koji prigovor sa strane
 
A inace, ako slucajno kazem nekome neku pretnju u gradu na primer, to znaci da je ta osoba toliko beznadezan slucaj da nemam ideju sta drugo da joj kazem, velika nula, i da cu zaboraviti i osobu i pretnju i pre nego sto stignem kuci, na primer. Pretnje su oruzje kod beznadeznih.
 
Pipi Langstrumpf:
Ma izbice mu zube...vidish da njen decko ima adute fizicke nadmoci pa Aleksej zeli da mu anonimno dahce u slusalicu...najbolje da njoj nalupa shamare umesto njega, kao sta ona siri lazi da je on bio s njom, ima taj njen magarac josh da Aleksu casti pivom dok pricaju o tome kako su zene kur*e. Nista bre ne znate!;:D:D:D:D

Ne nego ne smem da potvrdim sumnje... :|
 
Profimare:
Ne kapiram zasto je to tvoj problem... to je njen problem, ona ima tipa a ti si slobodan... a i ako su mu ovi rekli za vas valjda ce on da to raspravi sa njom-ona mu je devojka...
a ti bi sad da pretis liku koji te je video... a tu se svi znaju a :D glupa mi je situacija do zla boga...

Sto se mene tice nisam nikome pretio(nemam ja toliko strpljenja)... a nije niko ni meni pretio... dokle god svi gledaju svoja posla bice mira


Pa stvar je u tome sto oni nisu gledali svoja posla. U toj vezi i onako vise nista ne funcionise, a ovi ****** ce samo da se nasladjuju sto ce se njih dvoje svadjati.

Nerviraju me takvi ljudi koji vole da zakuvavaju... :evil: :evil:
 
kojote:
Meni je Calimero opasno pretila... Mislim, pretilo mi je nekoliko ljubomornih ženskica - kad sam bio klinac - ali je Calimero jedina Odraslica koja je svoje pretnje sprovela u delo :-) ... opasnica! :shock:
Sto,jel si pokusao da joj budes suparnik?
To od tebe nisam ocekivala.........
 
Aleksej_BASO:
Pa stvar je u tome sto oni nisu gledali svoja posla. U toj vezi i onako vise nista ne funcionise, a ovi ****** ce samo da se nasladjuju sto ce se njih dvoje svadjati.

Nerviraju me takvi ljudi koji vole da zakuvavaju... :evil: :evil:
u ovom postu naslucujem blagu nelogicnost... mislim... oni "zakuvavaju" a decko je vidjen sa necijom devojkom... i jos isti taj decko koji je, po mom misljenju, napravio sranje samim tim sto je bio sa necijom devojkom, 'oce da kupi broj i da dahce nekome u slusalicu, da bi ga uplasio... hm...

ah, da... a onda je mrmot zavio cokoladu...
 
indeks je cizma srpskom vojniku, sto ce reci, ako cizma glavu cuva, a i indeks, da sam samo prevela ono iznad, na "jednostavniji" srpski. hm...posalji mi sliku da se inspirisem:P:P:P
 

Back
Top