Prepreka

Ako mi se neko u startu dopadne, ne trazim mane. Nekih davnih godina nisam ih ni primecivala dok me ne osinu po sred cela. Sad ih vidim - nisam slijepa kod ociju kao nekad :D (bar mislim da je tako), ali znam i da nema ideala. Neko do koga mi je stalo ima i vrline i mane i to ide u paketu. Ne pricam o nekim krajnostima kada su mane u pitanju :).
 
Ako mi se neko u startu dopadne, ne trazim mane. Nekih davnih godina nisam ih ni primecivala dok me ne osinu po sred cela. Sad ih vidim - nisam slijepa kod ociju kao nekad :D (bar mislim da je tako), ali znam i da nema ideala. Neko do koga mi je stalo ima i vrline i mane i to ide u paketu. Ne pricam o nekim krajnostima kada su mane u pitanju :).

Tako vec moze..sad si svesna;)
 
Ajde lepo nabrajajte sta i zbog cega se niste upustili u vezu..da li ste od onih koji traze mane ili je problem priznati sebi da ste pogresili i pogresno procenili da to nece uspeti..lazete li sebe da niste nista propustili..da li bi trazili novu sansu?

mane ne trazim bas nesto, vidim ih odmah, brzim skenerskim snimkom:).
zbog cega se ne bih upustila u neku vezu? prepreke?
ako me ta osoba negde plasi, praviosecaj nesigurnosti ili ne uliva poverenje, onako obicno ljudsko poverenje..tada bih se povukla uprkos svemu..
ako bi vremenom ti negativni osecaji vezani za njega, nestali, dala bih novu sansu i sebi i njemu, sto da ne, i eventualno priznala da sam pogresila:).
e ima jedan problem- kad ja skeniram osobu, tesko da ima sta da se menja u tom snimku. skoro sam uvek 100 posto u pravu.
 

Back
Top