Препоруке за куповину возила

Ako ti treba mesta kupi karavana sta ce ti MVP .. Tu nemaš nesto puno vise mesta ..Skoda Superb karavan 2,0/dsg mesta koliko hoces Passat b8 karavan isti tako A6 ,Mondeo .. ja imam problem sa ženom sto veći auto to vise stvari se nosi tako da neću više veliko ništa..
Ne znam, nesto su mi ruzni karavani. Vozio sam Pasat B8, mogu reci da je jedan od najnezanimljivijih automobila koje sam vozio. Dinamika 0. Kod mini vanova volim tu preglednost, ogromne prozore kao da si napolju. A SUV-ovi su lepsi od karavana. Ne znam jos uvek, smorim se kad gledam oglase, sve je dosta izakano, preslo mnogo, nekako mi zao da se resim Golfa koji je presao 60.000km za nesto sto je preslo triput toliko.
 
Ne znam, nesto su mi ruzni karavani. Vozio sam Pasat B8, mogu reci da je jedan od najnezanimljivijih automobila koje sam vozio. Dinamika 0. Kod mini vanova volim tu preglednost, ogromne prozore kao da si napolju. A SUV-ovi su lepsi od karavana. Ne znam jos uvek, smorim se kad gledam oglase, sve je dosta izakano, preslo mnogo, nekako mi zao da se resim Golfa koji je presao 60.000km za nesto sto je preslo triput toliko.
Nzn ta auta su ti za put sa dosta mesta ..Menu ne smeta karavan navikao sam se ubaciš brdo stvari bez problema
 
Samo suv vozila nikakvi izakani karavani ne dolaze u obzir evo ovaj npr:

Screenshot_2024-05-06-23-49-11-932_com.infostud.android.pa.jpg
 
Zvala sam nekoliko servisa koji kao rade ažuriranje mapa na navigacijama i niko nema za toyotu. Zašto? Ima li neko od vas preporuku ?
Izgleda da ću morati da je utišam, ionako se stalno javlja da me upozorava za prekoračenje brzine a mape su ko iz Titovog vremena.
Koja navigacija cd ili sd kartica .. Tj kod njih to ide po generacijama..Gen 1 2 3 4 5 ..Nadi koja je pa prema njoj kupi karticu ili cd na Ebay nekih 20-30€ plus poštarina
 
Koja navigacija cd ili sd kartica .. Tj kod njih to ide po generacijama..Gen 1 2 3 4 5 ..Nadi koja je pa prema njoj kupi karticu ili cd na Ebay nekih 20-30€ plus poštarina
Ti misliš da ja znam o čemu pišeš 😄. Toyota je 2011 godište, Verso i navigacija je na multimediji na kojoj ja znam samo da uključim radio i da utišam tu navigaciju da mi ne priča.
 
Samo karavan, 1600km juce, jutros dosao na posao svež.
Pogledajte prilog 1543551
Ja sam znao i po 2000 u komadu samo dremnen negde na 1300-1400 15min i gas ..Danas ne mogu uhvati me kriza već na 700- 800 .. Mozda su ova nova vozila preudobna nista ne radiš samo blejis .. Pre je to brujalo morao si da ga sicas po putu zauzet si bio celo vreme ..😅
 
Mario se ne hvali kao i uvek do sad kad okaci oglas kakav je to auto a ovaj je truo za medalju.
Prodavac kaze farbanje u krug a ono trebaju nova vrata i pojedini delovi plus je ovaj primerak bez navigacije i velikih tockova od 19" kao i jos dodatne opreme kakvu imam ja u mom Freemontu.
Samo krov i hauba su 500€ da se ofarbaju a gde je sve ostalo?
Da ne pisem kakav je odozdo jer Norveska kola su truljava cim zadju u neke godine.
Screenshot_20240507_212334.jpg
Screenshot_20240507_212343.jpg
 

Back
Top