Препоруке за куповину возила

Pa kada je bila raspad i uložio si 5k evra i prodao za 5k evra.
Jok dao 4k ulozio oko 500€ za delove I lakireru dao 200€ plus moj rad
Screenshot_20240321_183122_Gallery.jpg
..znaci 4700€ .. Nadi je danas za 4700€ da izgleda ovako .Potrudi se malo
 
Delimicno ti verujem jer znam da uvek postoje pajseri i naivci
Sto pajseri ..Lepo auto, ide dobro ekonomican kad ga ne cepas i jeftina registracija ili putarina kod mene .Jeste skuplji za delove ali ne razumem sta to ne valja..Alfe 159 su dzaba danas ali ima razlog zašto je to tako kostaju poprlicno za imati , putarine za njih na zapadu je skupa ali i Alfa Busso ima putarinu na godinu od preko 1000€ na zapadu pa je skupa ko soda jer ih nema puno a kolekcionari ih traže.. Ne ide sve u jedan koš rekao sam ti model motor godina ..Nesto vredi a nešto ne .. Mnogo moras da čitaš da bi mogao da pratis ..Ovako ko padobranac tresko mozes da razumeš o čemu se priča..
 
Sto pajseri ..Lepo auto, ide dobro ekonomican kad ga ne cepas i jeftina registracija ili putarina kod mene .Jeste skuplji za delove ali ne razumem sta to ne valja..Alfe 159 su dzaba danas ali ima razlog zašto je to tako kostaju poprlicno za imati , putarine za njih na zapadu je skupa ali i Alfa Busso ima putarinu na godinu od preko 1000€ na zapadu pa je skupa ko soda jer ih nema puno a kolekcionari ih traže.. Ne ide sve u jedan koš rekao sam ti model motor godina ..Nesto vredi a nešto ne .. Mnogo moras da čitaš da bi mogao da pratis ..Ovako ko padobranac tresko mozes da razumeš o čemu se priča..
Kad je sve tako kako kazes zasto Alfe nemaju nikakvu cenu, zasto su svi vicevi o Alfama ?
 
Kako nevalja jel si menjao pola auta pisao si ovde na forumu
Sta tačno .. Turbinu sam menjao, ramena remontovao uradio veliki servis zupcasti ulje filteri .. To ti je sve bilo oko 500€ ..E da bio je I hladnjak za klimu to sam zaboravio on je bio oko 100€ sa punjenjem .. Posla je bilo dosta
Zamisli da sam zveknuo 5k € I da sam sve radio sam sta sam sve trebao da menjam ..Nemoguće i da sam motor morao menjati ..
 

Back
Top