Препоруке за куповину возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima tamo placeva koji kad cuju da je auto za izvoz vrlo rado ti ga prodaju jer prakticno ne moraju da daju garanciju.Isto tako u Italiji je bio drugar na placu sa kog su ga maltene isterali jer tu nisu kola za izvoz nego ona namenjena za njihovo trziste-dobra i skupa. Nije verovao kako su se ponasali prema njemu.
Fizicko lice ti prodaje auto u pravom stanju i bez sminkanja i opet naglasavam da ako je auto skrnav tako je verovatno i odrzavan.
Zato ja uvek savetujem da se izbegne koliko se moze kupovina upicanjenog automobila jer to govori da je bilo neophodno dubinsko pranje i poliranje kao i pranje motora da bi se auto doveo u red a to pravi sliku o vlasniku automobila jer da je auto bio zdrav i prav zasto bi neko bacao 50-60 eura na pranje ako je auto vec bio cist? Nije bio takav i zato je sredjivan za prodaju.
Najbolje je kupiti nenasminkan auto i onda ga ti odvezes na pranje i poliranje pa se sokiras sta posle toga dobijes.:D
Mnogi misle da se tu ne dobije mnogo ali auto se preporodi da covek ne poveruje i od najvecih krseva (samo da nisu iscepani) ispadne korektan auto-bar enterijera sto se tice.
 
Okacih pre dve strane ali evo ponovo.Ovo je jedan plac iz Sapca sto prodaje nenasminkane automobile i svi su im krsevi a za te pare i zaradu -nema sminkanja.:D
21lvfjt.jpg

Ovo posle pranja ispadne extra verovali ili ne.
A ovo je auto koji sam imao i prodao i evo slike pre a to je slika jos iz italije gde je na satu 96k km a posle sredjen auto sa 197k km jer je kilometraza dizana zbog carine.


I ovoje jedan od retkih auta gde sam toliko morao da intervenisem ali u gomili moras nekad da dobijes slabije sacuvan auto da bi dobio i nekoliko dobrih.Zato sam ga dao po extra niskoj ceni tj maltene nabavnoj ali covek je zadovoljan jer i ovo nije bio krs kakvih ima.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi.
Odoh konačno nakon 8god , nek se desničari leče na nekom drugom.

Druže moj, koliko sam samo puta bio u takvoj situaciji... upravo od moderatorke koja je tebe kaznila... pa onda opet ban jer sam je javno kritikovao... pa tako u nedogled... Nemoj da dozvoliš da mi izgubimo kvalitetnog i dobrog sagovornika, i da ti takve stvari kvare boravak na forumu... šta da ti kažem, neko je na ovom forumu gospodin, a neko čobanin... pardon, čobanica.
 
Ne mogu da verujem da neko jednom forumu pridaje toliki znacaj. U redu da si se sa svima nama ovde pokacio pa nemas sa kim da pricas, ali ako si se pokacio sa nekim pojedincem, onda to sigurno nije razlog da se ne druzis sa ostalima.

Mada, znam par ljudi koji su bas zbog bahatosti nekih celnih ljudi jednog foruma odlucili da naprave svoj forum i resili problem :) Naravno, to mi je postao omiljeni forum :)
 
Pa ja sam isto tako napustio jedan forum zbog jednog moda koji me je banovao jer sam okacio sliku jednog auta koji sam prodao godinu dana pre toga.
Valjda je mislio da ga nudim a tamo nisu tolerantni i batalio sam taj forum. Nedugo posle toga su smenili sve moderatore jer su uvideli cemu je to dovelo forum jer je pola foruma otislo na drugi koji su napravili bivsi clanovi ovog foruma.
I sad ja gledam bedu na tom forumu i neke leve ljude koji su ostali.
Ipak je ovo Srbija i tolerancija treba da postoji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top