Preporučite film/seriju

Gledala sam i 3 Body Problem. Nije tako dobra kao Dark ili Bodies, ali nije losa. Moze da se pogledala. Za sada je izbacena samo jedna sezona.

Ne znam da li si vec gledao Stranger Things. To je dobra serija. Nemoj da odustanes na pocetku. Dosta je zanimljivo napravljena. Ceznjivo cekam 5 sezonu. :)

To bi bilo to od tih SF serija i flimova. Trenutno mi vise nista ne pada na pamet.
 
Gledala sam i 3 Body Problem. Nije tako dobra kao Dark ili Bodies, ali nije losa. Moze da se pogledala. Za sada je izbacena samo jedna sezona.

Ne znam da li si vec gledao Stranger Things. To je dobra serija. Nemoj da odustanes na pocetku. Dosta je zanimljivo napravljena. Ceznjivo cekam 5 sezonu. :)

To bi bilo to od tih SF serija i flimova. Trenutno mi vise nista ne pada na pamet.
Gledao 3 Body Problem,Netfliksovu verziju,ST nisam niti ću gledati
 
Gledala sam i 3 Body Problem. Nije tako dobra kao Dark ili Bodies, ali nije losa. Moze da se pogledala. Za sada je izbacena samo jedna sezona.

Ne znam da li si vec gledao Stranger Things. To je dobra serija. Nemoj da odustanes na pocetku. Dosta je zanimljivo napravljena. Ceznjivo cekam 5 sezonu. :)

To bi bilo to od tih SF serija i flimova. Trenutno mi vise nista ne pada na pamet.
stranger things
prva i poslednja sezona užas
 
Djeluje mi infantilno
Probaj, jer uvek mozes da odustanes. :)
Neobicna je serija i licno mi je trebalo malo vremena da se priviknem dok sam gledala prvu epizodu.
Medjutim, iako su glavni likovi vecinom deca, karakteri su im odlicno razradjeni.
Toliko sam se uzivela da sam na mnoge scene plakala i tugovala, pogotovo za jednim likom, koji se pojavljuje u jednoj od kasnijih sezona. Jedva sam ga prezalila.
 

Back
Top