Preporuci film

Tu je taj problem,većina novijih računarskih konfiguracija ima DVD rezač što znači da svi radimo protiv zakona.Ako narežem orginalan CD i napravim kopiju,nekome je poklonim napravio sam prekršaj.Ovo je isto samo preko interneta,tu je sada zavrzlama,s jedne strane štiti autorsko pravo ,s druge spečava nekog da podijeli bez novčane nadonkade nešto što samoincijativno želi(bez obzira ako je on to kupio za keš) da podijeli.Nje to jedini sajt,ima ih još tonu ali definitivno nešto se dešava, vlasnik internet stranice "Megaupload" bi mogao dobiti i do 20 godina zatvora,iako je svaki drugi,treći korisnik interneta koristio usluge,da li to znači da svi trebamo u zatvor!?Suština je u kešu,bogati hoće još love i to je to jer ne radi se ovo zbog malih nego velikih,svejedno male i jeftine filmove niko i ne potražuje,od male muzičke grupe kupiš orginalan CD i to je to.Živjela torrent revolucija!Živio Robin Hood!:guza::guza::guza:

ma mislim boli njih dupe za neko postenje,ko o cemu,***** o postenju....**** se njima za neku etiku i moral,oni bi svi samo jos para.....namerno im nikad vise nista u zivotu necu kupiti u originalu....ako treba poskidacu sve preko neta,pa i ono sto ne volim,samo da im teram inat,raspale,alave stoke!
 
The-Green-Mile.jpg
 
The Inbetweeners Movie (2011) 8/10 ( 3 )
Teško je pogledati dobru komediju,pogotovo noviju,Mamurluk kec mi je bio urnebesan i inovativan,smijao sam se od srca,na ovaj engleski humor sam slučajno naletio,likovi su toliko očajni da sam se smijao veliku većinu filma,teško je govoriti o nekoj velikoj filmskoj vrednosti ali komedije su tu da nas nasmiju i ništa više,od urnebesne komedije neću sigurno da se zamislim na kraju i pitam se šta je to bilo?!Da li je svemir beskonačan ili ima kraj,ako ima kraj šta je posle kraja,ako ima nešto van svemira koje su mu granice,kako može biti beskonačan,sve ima svoj početak i kraj?Možda nije beskonačan,možda ide u krug ali ako ide ukrug nešta je i oko toga kruga posle oko toga kruga mora biti nešto opet!Ako je beskonačan u kome pravcu je konačan ili je beskonačan u oba pravca,ako je beskonačan u oba pravca šta mi koji đavo radimo tu i zašto imamo granice?!Zašto je nešto bekonačno a drugo konačno!Hoću i ja da budem beskonačan!I zato ja gledam komedije da se vratim u normalu i da ne razmišljam previše!:zblesav:
 
Poslednja izmena:

Back
Top