Preporuci film

Butterfly kec je odličan, preporuka. 7/10
dvojka je gubljenje vremena, teška glupost, na svega par lokacija snimljeno, loša produkcija, loš film. 3/10
trojka je još i dobra u poređenju sa dvojkom, ali opet ništa posebno, mnogo rupa u priči. 5/10
Dodao bih samo ocenu za
Afterlife sa Christinom Ricci, nije loš film generalno, vredi pogledati, malo mračan ali ok. 6/10
The Flock - solidan triler, nesvakidašnja priča, ali zna da uspava ako ste umorni, Richard Geere je ok :) zato 6/10
Push - odličan, za razonodu film je zadovoljavajuć. 6/10
I jbbg još par filmova ali sam zaboravio nazive :S :D
 
http://www.imdb.com/title/tt1126591/



burlesque-poster.jpg


Cool . Meni se dopao . Iskreno meni je Chris mnogo cool pevacica i stvarno je cenim po tome sto radi, ali njena gluma je po mom misljenju :bljak: . Film je ovako dobar . Meni se jako dopao .
 
CONFESSIONS aka Kokuhaku (2010) 9/10:ok:
Maestralna režija,fleš scene,bar pola filma u slow-motionu,taman i depresivan japanski film ali to je dovoljno da mogu reći ko je TATA u Aziji,iako s vremena na vrijeme korejanci izbace odličan film ipak na njih amerikanizacija djeluje i više nego su toga svjesni,japanci su japanci,jedinstveni i unikatni!Velika preporuka za ovaj odličan film,jedan od boljih u 2010!
 
The-Machinist.jpg


Fantastcno!Gledala sam ga pre 5-6 godina pa sam morala opet da se podsetim.....Jeziv,sa malo efekata,sjajna gluma Christana Bale-a,odlicna prica i poenta,sve sve savrseno....Procitala sam kako su reziser i scenarista isli po americkim studijima i nudili ovaj film za distribuciju i da niko nije hteo da ga prihvati jer je film delovao previse cudno :S haha,budale.... :roll:
od mene 10/10
 

Back
Top