Preminuo Dejan Milojević: Srpski trener umro od posledica srčanog udara u 46. godini

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.008
Srpski trener i legendarni košarkaš Dejan Milojević preminuo je u 46. godini od posledica srčanog udara.

Milojeviću je pozlilo u noći između utorka i srede u jednom restoranu u Solt Lejk Sitiju, gde se nalazio sa svojim klubom Golden Stejt Voriorsima.

Čuveni srpski stručnjak je prevezen u bolnicu, gde je i operisan.

Milojević je rođen 1977. godine u Beogradu. Igrao je za Beovuk, FMP, Budućnost, Partizan, Valensiju, Galatasaraj, a karijeru je završio u Partizanu gde se vratio 2009. godine. Sa Partizanom je osvojio dve titule prvaka države, a po jednom je bio MVP domaće i regionalne lige.

Trenersku karijeru je započeo 2012. godine u Megi, gde je ostao do 2020. godine. Potom je godinu dana proveo u Budućnosti iz Podgorice, da bi 2021. godine otišao u Ameriku, tačnije u Golden Stejt Voriors, gde je bio asistent prvom treneru. Sa ovim timom je 2022. godine postao NBA šampion.

Sa reprezentacijom naše zemlje je 2001. na Evropskom prvenstvu u Turskoj postao šampion.

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4340882/preminuo-dejan-milojevic


Ode mlad čovjek. Strašno.

74156_dejan-milojevic01_f.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Srpski trener i legendarni košarkaš Dejan Milojević preminuo je u 46. godini od posledica srčanog udara.

Milojeviću je pozlilo u noći između utorka i srede u jednom restoranu u Solt Lejk Sitiju, gde se nalazio sa svojim klubom Golden Stejt Voriorsima.

Čuveni srpski stručnjak je prevezen u bolnicu, gde je i operisan.

Milojević je rođen 1977. godine u Beogradu. Igrao je za Beovuk, FMP, Budućnost, Partizan, Valensiju, Galatasaraj, a karijeru je završio u Partizanu gde se vratio 2009. godine. Sa Partizanom je osvojio dve titule prvaka države, a po jednom je bio MVP domaće i regionalne lige.

Trenersku karijeru je započeo 2012. godine u Megi, gde je ostao do 2020. godine. Potom je godinu dana proveo u Budućnosti iz Podgorice, da bi 2021. godine otišao u Ameriku, tačnije u Golden Stejt Voriors, gde je bio asistent prvom treneru. Sa ovim timom je 2022. godine postao NBA šampion.

Sa reprezentacijom naše zemlje je 2001. na Evropskom prvenstvu u Turskoj postao šampion.

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4340882/preminuo-dejan-milojevic


Ode mlad čovjek. Strašno.


Da li je bio Covid vakcinisan?
Kao trener u NBA sigurno je morao proci tu naredbodavnu proceduru...

Ako jeste bio - to ga je ubilo !
Kao i bezbroj drugih....poznatih javnih i nepoznatih tj anonimnih licnosti...


...
 
Jeste, jedini u NBA, od svih igraca, trenera i ostalog osoblja, sudija i NBA zvanicnika, otprilike 1500-2000 ljudi koji je vakcinisan i umro zbog toga. Kad su ljudi budale budale su.

Slava Dekiju, odlican igrac i trener, kazu jos bolji covek. Verovatno bi u nekoj buducnosti vodio i reprezentaciju Srbije. Steta.
 
Jeste, jedini u NBA, od svih igraca, trenera i ostalog osoblja, sudija i NBA zvanicnika, otprilike 1500-2000 ljudi koji je vakcinisan i umro zbog toga. Kad su ljudi budale budale su.

Slava Dekiju, odlican igrac i trener, kazu jos bolji covek. Verovatno bi u nekoj buducnosti vodio i reprezentaciju Srbije. Steta.
Pa vidi s tom teorijom bi te trebalo zaposliti u nasi,toliko mozes pruziti ovom svetu zaista
 
Srpski trener i legendarni košarkaš Dejan Milojević preminuo je u 46. godini od posledica srčanog udara.

Milojeviću je pozlilo u noći između utorka i srede u jednom restoranu u Solt Lejk Sitiju, gde se nalazio sa svojim klubom Golden Stejt Voriorsima.

Čuveni srpski stručnjak je prevezen u bolnicu, gde je i operisan.

Milojević je rođen 1977. godine u Beogradu. Igrao je za Beovuk, FMP, Budućnost, Partizan, Valensiju, Galatasaraj, a karijeru je završio u Partizanu gde se vratio 2009. godine. Sa Partizanom je osvojio dve titule prvaka države, a po jednom je bio MVP domaće i regionalne lige.

Trenersku karijeru je započeo 2012. godine u Megi, gde je ostao do 2020. godine. Potom je godinu dana proveo u Budućnosti iz Podgorice, da bi 2021. godine otišao u Ameriku, tačnije u Golden Stejt Voriors, gde je bio asistent prvom treneru. Sa ovim timom je 2022. godine postao NBA šampion.

Sa reprezentacijom naše zemlje je 2001. na Evropskom prvenstvu u Turskoj postao šampion.

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4340882/preminuo-dejan-milojevic


Ode mlad čovjek. Strašno.

74156_dejan-milojevic01_f.jpg
Velika steta za kosarku,a pogotovo za njegovu porodicu.Neka pociva u miru.
 
Pa vidi s tom teorijom bi te trebalo zaposliti u nasi,toliko mozes pruziti ovom svetu zaista
Covece, na vest o necijoj smrti, ko tebi ocito nista ne znaci jer nisi nikako izrazio zaljenje za njegovim preranim odlaskom, na vest o njegovoj smrti ti dubokoumno iskomentarises "vakcina".
Vama u Srbistanu ne treba niko sa strane, ono sto vas je preostalo tamo cete sami od sebe nestati zbog gluposti i primitivizma, pre toga cete odatle oterati svakoga sa 2 zrna soli u tintari. I Dejan je otisao odatle, uzgred.

Edit.
Tvoj postupak je toliko bezosecajan, toliko karakteristican za danasnju Srbiju. Drustvo bez empatije za druge.
 
Poslednja izmena:
Covece, na vest o necijoj smrti, ko tebi ocito nista ne znaci jer nisi nikako izrazio zaljenje za njegovim preranim odlaskom, na vest o njegovoj smrti ti dubokoumno iskomentarises "vakcina".
Vama u Srbistanu ne treba niko sa strane, ono sto vas je preostalo tamo cete sami od sebe nestati zbog gluposti i primitivizma, pre toga cete odatle oterati svakoga sa 2 zrna soli u tintari. I Dejan je otisao odatle, uzgred.

Edit.
Tvoj postupak je toliko bezosecajan, toliko karakteristican za danasnju Srbiju. Drustvo bez empatije za druge.

"Vakcinišite se, MOJ PRIJATELJ JE UMRO!" Siniša Mihajlović otvorio dušu Italijanima: Imao sam transplantaciju, ali sada sam dobro!​

https://sportal.blic.rs/fudbal/doma...rio-dusu-italijanima-imao/2022041921213889228


Tako je govorio Siniša Mihajlović...
I sam vakcinisan...
I sad vec pokojni...

Negde procitah da je od 1970 do 2020 preminulo oko 1500 mladih sportista, a od 2020 do 2023 oko 2000

Dakle za 3 godine više nego za 50...
Od cega li...ako znamo sta se sprovodilo i radilo u te 3 godine

I nemoj spinovati sa kao saucescem i brigom...jer najveci izraz saucesca i brige JESTE ISTINA o tolikim smrtima sportista...i to ne samo starih u penziji...vec govorimo i o evo mladjim ljudima...i to xyz njih u samo poslednjih 2-3 godine...

...
 
Negde procitah da je od 1970 do 2020 preminulo oko 1500 mladih sportista, a od 2020 do 2023 oko 2000

Dakle za 3 godine više nego za 50...
Od cega li...ako znamo sta se sprovodilo i radilo u te 3 godine

I nemoj spinovati sa kao saucescem i brigom...jer najveci izraz saucesca i brige JESTE ISTINA o tolikim smrtima sportista...i to ne samo starih u penziji...vec govorimo i o evo mladjim ljudima...i to xyz njih u samo poslednjih 2-3 godine...

...
Hajde postiraj ti nama link gde si to procitao. Pretpostavljam da je to neki ozbiljan medicinski ili sportski sajt a ne neki sajt teoreticara zavere. 2020 nije bilo vakcinisanja, umiralo se od korone uzgred, umrlo je stotine i stotine sportista sirom sveta do kraja te godine.

Da, totalni ste smradovi da dolazite da s.e.rete na vest o smrti coveka, serete nebuloze, serete iako vas taj covek ne interesuje niti vam njegova smrt nesto znaci. Zemlja bezosecajnih ljudi.

Da ste ga ikad gledali kako igra ili kako vodi tim pisali bi o tome a ne o vasim teorijama zavere. On je bio vedar covek, nasmejan, zracio je energijom a i bio je i dobar igrac i vrsan poznavatelj kosarke. Mozete malo o tome?
 
Covece, na vest o necijoj smrti, ko tebi ocito nista ne znaci jer nisi nikako izrazio zaljenje za njegovim preranim odlaskom, na vest o njegovoj smrti ti dubokoumno iskomentarises "vakcina".
Vama u Srbistanu ne treba niko sa strane, ono sto vas je preostalo tamo cete sami od sebe nestati zbog gluposti i primitivizma, pre toga cete odatle oterati svakoga sa 2 zrna soli u tintari. I Dejan je otisao odatle, uzgred.

Edit.
Tvoj postupak je toliko bezosecajan, toliko karakteristican za danasnju Srbiju. Drustvo bez empatije za druge.
Rasplako si me sabajle i ja sam cuo da se tamo negde po svetu ljudi druze da se nisu otudjili
 
Rasplako si me sabajle i ja sam cuo da se tamo negde po svetu ljudi druze da se nisu otudjili


Imam pitanje za tebe, jel ti zao sto je Dejan umro? Mislim ako je ovo tema posvecena njegovom odlasku i ti pises vec nekoliko postova na toj temi a vidim da si nezainteresivan, odnosno hladan si prema njegovom odlasku.

Uzgred, izlozio si se velikom umnom naporu, napisao si celu recenicu ovde, jbt.
 
Imam pitanje za tebe, jel ti zao sto je Dejan umro? Mislim ako je ovo tema posvecena njegovom odlasku i ti pises vec nekoliko postova na toj temi a vidim da si nezainteresivan, odnosno hladan si prema njegovom odlasku.

Uzgred, izlozio si se velikom umnom naporu, napisao si celu recenicu ovde, jbt.
vidim da mi je lik na ignor a na ignor su mi samo glupi ljudi i budale na forumu tako da ti možda to nešto govori..
 
Imam pitanje za tebe, jel ti zao sto je Dejan umro? Mislim ako je ovo tema posvecena njegovom odlasku i ti pises vec nekoliko postova na toj temi a vidim da si nezainteresivan, odnosno hladan si prema njegovom odlasku.

Uzgred, izlozio si se velikom umnom naporu, napisao si celu recenicu ovde, jbt.
Ne znam ga pa mi je zao kao svakog mladog zivota,sta ces eto pogadja me vise nesreca o deci i zivotinjama,nekih bliskih ljudi,eto isti sam kao ti i drugi,bolji sam ipak
 
Напустио нас је Дејан Милојевић
IN MEMORIAM: DEJAN MILOJEVIĆ
Košarkaški as preminuo u 46. godini. Stalo je srce ljudske, sportske, košarkaške gromade. Preminuo je Dejan Milojević.
Nekadašnji srpski košarkaški reprezentativac je doživeo težak srčani udar u Solt Lejk Sitiju i nije uspeo da se izbori. Dejan Milojević je preminuo u 46. godini.
Otišao je čovek sa večitim osmehom, kojeg su cenili i voleli ne samo u Srbiji, nego gde god je igrao i radio, kojeg su za kratko vreme zavoleli i u SAD.
Milojević je srčani udar doživeo na timskoj večeri u restoranu u Solt Lejk Sitiju, uoči utakmice između Jute i njegovog Golden Stejta.
Prve informacije nisu bile dobre, a da definitivno stvari ne idu u dobrom smeru nagovestila je vest od pre nekoliko časova da je NBA liga odložila utakmicu zbogMilojevićevog stanja. Stručni štab Golden Stejta je gotovo sve vreme bio uz njega u bolnici.
Dejan Milojević je rođen 15. aprila 1977. godine u Beogradu. Sjajnu košarkašku karijeru je počeo u Beovuku, potom je igrao za FMP, Budućnost, Partizan, Pamesu, Galatasaraj i ponovo Partizan. Sa reprezentacijom SR Jugoslavije bio je prvak Evrope 2001. godine.
Kao trener Dejan Milojević je radio u Megi, Budućnosti, a od 2021. godine je bio u Golden Stejtu
1705519023608_e7af892f-2c3c-40c0-8eed-37fc99e42651.jpg

Велики кошаркаш, репрезентативац, велики човјек, изванредан стручњак који је дао огроман допринос развоју многих играча, није се успио изборити са посљедицама срчаног удара и преминуо је у четрдесет шестој години живота.

Почивај у миру Милоје.
 

Back
Top