Преговори "демократског блока" - Нова влада

kami83:
E pa vidis zasto su te "demokrate" bile dobre:) Uspele su cak i vas soviniste da zavaraju :) Humani cilj,opravdava sredstva:):):):)
Jest' mi 'sovinisti' i srushismo Slobu, da ste ga vi rusili, i sad bi sedeo na Dedinju :D

A mladost-ludost :roll:

Ima jedna pametna o levicarima, a moze da se primeni i na 'demokrate':
Ko u mladosti nije demokrata, taj nema srca.
Ko ostane demokrata kad odraste, taj nema mozga
:D
 
@ LAci Pa opet je razlika u tome sto je to duvanje balona samo reakcija na to da se odjednom ta nemoguca smesa sovinizma i komunizma koji je upropastio ovo drustvo pokusavao prikazati kao normalni bivsi predsednik drzave... Znaci,to je reakcija koja je trebala da pokaze da ipak nisu svi Srbi tako pogubljeni u vremenu i prostoru... Da nam je drustvo normalno za duvanje balona ne bi imalo nikakve potrebe,vec bi coveka normalno sahranili...

A ja licno nisam duvao balone,ipak sam ja liberal do koske:):):):):):):) Mada razumem ljude koji jesu....


A da su radikali duvali balone 12.marta to bi bilo degutantno,jer je ubijen covek koji je bio liberal i koji je hteo da vodi Srbiju u buducnost...Razlikuje se kada ja duvam balone kada umire Hitler,i kada duvam balone kada umire Bertnard Rasel ili Vili Brant... To je elementarna razlika.....
 
Salvantis:
Jest' mi 'sovinisti' i srusismo Slobu, da ste ga vi rusili, i sad bi sedeo na Dedinju :D

A mladost-ludost :roll:

Ima jedna pametna o levicarima, a moze da se primeni i na 'demokrate':
Ko u mladosti nije demokrata, taj nema srca.
Ko ostane demokrata kad odraste, taj nema mozga
:D


To bi znacilo da ti, ili nemas srca,ili imas 60 godina:):):)
 
Gresis silno sinak, sve si pogresno shvatio (nista novo doduse), a shvatices mozda jednom, samo bice kasno (sam ako stvarno nemas mozak, a ima i takvih).
Inace ja imam bar 105, mada sam prestao da brojim posle 80te :D


Nego bas je kasno nocu za coveka mojih godina....ti mozes da talambasas jedno te isto o balonima i duvanju do prekosutra....a ja treba i da uhvatim nesto sna.
aj valjda ce sutra da me banuju, pa da sam miran jedno nedelju dana :mrgreen:
 
kami83:
@ LAci Pa opet je razlika u tome sto je to duvanje balona samo reakcija na to da se odjednom ta nemoguca smesa sovinizma i komunizma koji je upropastio ovo drustvo pokusavao prikazati kao normalni bivsi predsednik drzave... Znaci,to je reakcija koja je trebala da pokaze da ipak nisu svi Srbi tako pogubljeni u vremenu i prostoru... Da nam je drustvo normalno za duvanje balona ne bi imalo nikakve potrebe,vec bi coveka normalno sahranili...
A ja licno nisam duvao balone,ipak sam ja liberal do koske:):):):):):):) Mada razumem ljude koji jesu....
A da su radikali duvali balone 12.marta to bi bilo degutantno,jer je ubijen covek koji je bio liberal i koji je hteo da vodi Srbiju u buducnost...Razlikuje se kada ja duvam balone kada umire Hitler,i kada duvam balone kada umire Bertnard Rasel ili Vili Brant... To je elementarna razlika.....
Лепо си научио да користиш механизме двоструких стандарда. Значи идеја Америке и твоја о глобализацији има шансе ... Још само ми маторији да поцркамо и ето вама среће.
 

Back
Top