Preferans

MakilakiM

Početnik
Poruka
28
Ponašanje vlasnika za igru ultimate preferans je jako nekorektno i štetno za igrače .Ovo pišem iz razloga koji mi je objasnio moj komšija , koji voli i zna da ga igtra ali niti imaju admina , niti sudiju a teroriše te ko god hoće od igrača iz kibicovanja do dežurnih pluvača na javnom čatu. Alopova i dvojnika koliko nećeš , od prvih 15 na listi kaže da možda ima 2-4 poštena igrača , strašno ako je tako .
 
Ponašanje vlasnika za igru ultimate preferans je jako nekorektno i štetno za igrače .Ovo pišem iz razloga koji mi je objasnio moj komšija , koji voli i zna da ga igtra ali niti imaju admina , niti sudiju a teroriše te ko god hoće od igrača iz kibicovanja do dežurnih pluvača na javnom čatu. Alopova i dvojnika koliko nećeš , od prvih 15 na listi kaže da možda ima 2-4 poštena igrača , strašno ako je tako .

Ne mi poznato o cemu se radi. Ja sam iz one generacije beogradskih studenata za koje je vazilo pravilo: nisi student beogradskog univerziteta ako ne znas da igras preferans.

Evo jedno od dece u siroj porodici studira na bg univerzitetu - pitam ga - igrate li preferans?
On kaze - znam da je deda igrao preferans - ja ne znam kako se igra i ne znam nikog ko to igra na fakultetu.
Ja... (ostao bez teksta)

novo novo novo vreme novo vreme :orkestar:


 
Ne mi poznato o cemu se radi. Ja sam iz one generacije beogradskih studenata za koje je vazilo pravilo: nisi student beogradskog univerziteta ako ne znas da igras preferans.

Evo jedno od dece u siroj porodici studira na bg univerzitetu - pitam ga - igrate li preferans?
On kaze - znam da je deda igrao preferans - ja ne znam kako se igra i ne znam nikog ko to igra na fakultetu.
Ja... (ostao bez teksta)

novo novo novo vreme novo vreme :orkestar:


Dugo pamtiš burazeru , a i ja , tako je bilo nekada a i karta se igrala dobro i pošteno , sa zadovoljstvom smo sve radili.:zcepanje::zper:
 
Dugo pamtiš burazeru , a i ja , tako je bilo nekada a i karta se igrala dobro i pošteno , sa zadovoljstvom smo sve radili.:zcepanje::zper:
koliko spremanja ispita uz prekide za jednu od 30 sa jednom refom (koja je naravno umesto da bude pola sata zabave zavrsi sa partijom od vise sati :)

ili druga...

jedno leto rekosmo (imao sam sjajno i prilicno brojno drustvo) dakle rekosmo negde na pocetku leta - e ajmo jednu od 1000 pa sta bude. Igrali smo je celo leto! Vise nije bilo bitno ko je ko, nego 3 mesta, menjamo se, mozda jednom sedis na jednom, pa kasnije na drugom - igras kao da je tvoje mesto. Pa malo igras, pa kad se smoris, ides da malo nesto pijuckas i jedes u dvoristu ili sobi, pricas sa ljudima. Kakvo leto! I na more smo nosili papirice da znamo gde smo stali. Ko zna koliko je puta prepisivano sa jednog listica na drugi - a supe do besvesti tako da smo malo ravnali supe usput.

ono bilo je onih i koji su se malo kockali - na sitno - dinar bula.
 

Back
Top