Predsedniče ako planirate da nas branite u UN kako što ste i oko Kosova onda je bolje za nas da ne idete

nesko101

Elita
Poruka
18.419
Autorska
Ali bukvalno je tako i to bi trebao svako da mu kaže u lice i to svako ko se nalazi u njegovoj blizini.
Problem je što je ta njegova blizina gora i od nega samog jer ih je sam okupio oko sebe.
Mnogi Srbi kažu dobar je predsednik ali su loši ovi oko njega a ja vas pitam na to dal ste mu vi birali te savetnike ili on sam ili pak neka stana obavešajna služba?
 
Autorska
Ali bukvalno je tako i to bi trebao svako da mu kaže u lice i to svako ko se nalazi u njegovoj blizini.
Problem je što je ta njegova blizina gora i od nega samog jer ih je sam okupio oko sebe.
Mnogi Srbi kažu dobar je predsednik ali su loši ovi oko njega a ja vas pitam na to dal ste mu vi birali te savetnike ili on sam ili pak neka stana obavešajna služba?

I on sam kaže da ide tamo da izgubi, to i ne krije. Ali se bori.
Isto i opozicija, ide na izbore da izgubi. Ali se bori.
I jedni i drugi nam prodaju isti bulšit.

Jeftini izgovori prolaze kad narod nije zainteresovan da gleda rezultate nego se prima na populizam.
 
Autorska
Ali bukvalno je tako i to bi trebao svako da mu kaže u lice i to svako ko se nalazi u njegovoj blizini.
Problem je što je ta njegova blizina gora i od nega samog jer ih je sam okupio oko sebe.
Mnogi Srbi kažu dobar je predsednik ali su loši ovi oko njega a ja vas pitam na to dal ste mu vi birali te savetnike ili on sam ili pak neka stana obavešajna služba?
Ma to je bila prica kod Kostunice , a iskreno i kod ovog ubijenog....
Dodju neki ljudi kod mene , jake face i povezane, i slucajno pricamo nepoliticki , kod mene uglavnom nepoliticki , i dotaknemo se Ubijenog...i ja kazem nemojte ljudi o tome, covek sadi tikve sa djavolima, to ne zvuci dobro , Zivkovic mu desna ruka, oseca se povecanje kriminaliteta, a raste mu bezvlasce u sluzbama....

I ne prodje 5 meseci , upucase ga...

Ali nije kod vucica to slucaj...Taj ima metod sve protivnike korumpiraj , osnazi kriminal da radi za tebe kao arkan 90tih , vrati sve sto je bilo dobro 90tih u Vucicevim ocima a njemu bilo superiska 90tih...i to radi od kako je dosao na vlast, ama od prvog trenutka....sreda ili cetvrtak bese....
 
Budimo realni, ako bi Vučić u ovom slučaju bio pasivan otvarale bi se teme kako ništa ne radi i pušta da rezolucija prodje glatko. Ovako može govoriti kako se bori.

Вучића нико не ферма: После Ц. Горе и Грчка гласа за резолуцију о Сребреници у УН​

Александар Вучић се тако "добро" бори у Њујорку, да Србији окрећу леђа и традиционални савезници.​

Постоји велика могућност да ће Грчка гласати за Резолуцију о геноциду усмерену против Србије и српског народа, сазнају „Новости“.

Наиме, грчке власти се позивају на цногорске амандмане чиме се може видети да је то била смишљена акција против Србије.
 
:deda2:

Predsednik Srbije izjavio je da će sve ispod 100 glasova "za" značiti ogromnu podelu.

"Razgovarao sam sa našim prijateljima, oni očekuju preko 100 glasova 'za' od 193 zemlje, mi očekujemo da imaju manje od 100 glasova 'za', sve što budu imali ispod značiće ogromnu podelu i dobar deo muslimanskih zemalja neće ući, koje se plaše njihove reakcije, i to im je jasan signal da su oni protiv, neće ući na glasanje", rekao je Vučić za RTS.
 
:deda2:

Predsednik Srbije izjavio je da će sve ispod 100 glasova "za" značiti ogromnu podelu.

"Razgovarao sam sa našim prijateljima, oni očekuju preko 100 glasova 'za' od 193 zemlje, mi očekujemo da imaju manje od 100 glasova 'za', sve što budu imali ispod značiće ogromnu podelu i dobar deo muslimanskih zemalja neće ući, koje se plaše njihove reakcije, i to im je jasan signal da su oni protiv, neće ući na glasanje", rekao je Vučić za RTS.
Problem Srba kao i tebe samog je sam predsednik Srbije Aleksandar Vučić za koga mislite da je reper vrednosti i pravnih merila i oslanjanjate se na njega kao da je sud pravde u surovom nemoralnom sukobu sa Zapadom.
 

Back
Top