predrasude

Tamplja_90:
pa jeste...zato shto su fenseri uglavnom nesigurni ljudi i rade stvari da bi ispali "face" u drushtvu...:roll:nemam rechi....:roll:

Ja imam drugo objasnjenje za ove moje "iz sela". Vrlo je tesko u selu biti fenser iz vrlo prakticnih razloga, blato do kolena, pa im zato odgovaraju cokule i martinke; trnje, velika trava, i ne mogu da nose nesto fino, nezno, svileno, skupoceno pa im odgovara ono sto oni nose; frizer im je daleko a nemaju ni vremena za ulepsavanje, pa zato imaju rascupane ili jednostavne frizure a ne obracaju mnogo paznju na lice i telo da li je lepo i to ne isticu.
 
luckastalutkica:
Ja imam drugo objasnjenje za ove moje "iz sela". Vrlo je tesko u selu biti fenser iz vrlo prakticnih razloga, blato do kolena, pa im zato odgovaraju cokule i martinke; trnje, velika trava, i ne mogu da nose nesto fino, nezno, svileno, skupoceno pa im odgovara ono sto oni nose; frizer im je daleko a nemaju ni vremena za ulepsavanje, pa zato imaju rascupane ili jednostavne frizure a ne obracaju mnogo paznju na lice i telo da li je lepo i to ne isticu.
Ja mislim da si ti totalni moron... e sad da li je to predrasuda ili surova stvarnost? :lol:
 
luckastalutkica:
Ja imam drugo objasnjenje za ove moje "iz sela". Vrlo je tesko u selu biti fenser iz vrlo prakticnih razloga, blato do kolena, pa im zato odgovaraju cokule i martinke; trnje, velika trava, i ne mogu da nose nesto fino, nezno, svileno, skupoceno pa im odgovara ono sto oni nose; frizer im je daleko a nemaju ni vremena za ulepsavanje, pa zato imaju rascupane ili jednostavne frizure a ne obracaju mnogo paznju na lice i telo da li je lepo i to ne isticu.
O djevojko kako si ti zatucana..Koliko ja ljudi znam sa sela koji izgledaju cak mnogo bolje nego mnogi u gradu..Zasto ne bi imali vremena za frizuru, noshenje skupocjene odjece i uljepshavanje? Pa davno su prosla vremena kada se radilo po chitave dane na njivi,a i takvi nemaju potrebu za gradom...
I molim te otkud martinke iskljuchivo ljudima na selu?! Daj malo pogledaj dalje od tvoje njive...
I trnje i velika trava se kose,dushice.
 
luckastalutkica:
Ja imam drugo objasnjenje za ove moje "iz sela". Vrlo je tesko u selu biti fenser iz vrlo prakticnih razloga, blato do kolena, pa im zato odgovaraju cokule i martinke; trnje, velika trava, i ne mogu da nose nesto fino, nezno, svileno, skupoceno pa im odgovara ono sto oni nose; frizer im je daleko a nemaju ni vremena za ulepsavanje, pa zato imaju rascupane ili jednostavne frizure a ne obracaju mnogo paznju na lice i telo da li je lepo i to ne isticu.


Izgleda da si ti iz neke dzungle gdje nisi mogla nositi "svileno i nezno", sad si se dokopala asfalta pa trpas na sebe maksimalno, da nadoknadis izgubljeno. Martinke se kod nas prodaju u URBAN shopu. Tebe se izgleda takve kao ti nafilovale pricom: "Jao Boze, kako ljudi mogu zivjeti na selu, pa tamo nema nista otmeno i nema Pradina prodavnice! Drago mi je sto sam ovde ipak zivim u metropoli", a svi vi takvi zivite u obicnim kasabama. I ako nisi znala vecina sela ima asfalt, a mislim da niko ne hoda njivom pored. Da ti nisu paris hilton i njene zbahe u rodu???
 
bo!:
Kada ugledate punkera,rockera,metalca...na ulici da li odmah pomislite da je narkoman na osnovu njegovog izgleda i sta mislite o tim predrasudama?
Ako hoćeš iskreno kada ih vidim kako se skupljaju u centru pomislim ''vidi ove nakaze'' :? Kad to i jesu. Možda su OK ovako i imaju normalno razmišljanje ali izgledaju kao nakaze i nerviraju me.
 
sofffy:
O djevojko kako si ti zatucana..Koliko ja ljudi znam sa sela koji izgledaju cak mnogo bolje nego mnogi u gradu..Zasto ne bi imali vremena za frizuru, noshenje skupocjene odjece i uljepshavanje? Pa davno su prosla vremena kada se radilo po chitave dane na njivi,a i takvi nemaju potrebu za gradom...
I molim te otkud martinke iskljuchivo ljudima na selu?! Daj malo pogledaj dalje od tvoje njive...
I trnje i velika trava se kose,dushice.

Ali ako hoces da prodjes precicom obavezno moras da gazis po blatu ili po travi. :D
 
e seljaci kao ljudi sa sela su fini ljudi...:P ;)))
i meni malo gloopo izgleda kad sede tamo kod mileticja...:?
a jadni oni,svi imaju predrasude prema njima<metalcima>,a znam kako me svki put pogledaju kad u nekoj suknjici i rozLa majchici prodjem tuda...:roll:

i za kraj*mrzim predrasude*:cool:
 
trick-trick:
116371931893108go6.gif
Wild_Angel:
Slusam rep i hip-hop!!!!!
i ja isto
 
Meni je rock najbolja muzika na svetu, a posle njega metal. I najvise mrzim one sto cim vide da nosim martinke (ne samo ja nego i drugi) kazu da sam satanista, narkomanka... Predrasude su nesto najgluplje u zivotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
bo!:
Kada ugledate punkera,rockera,metalca...na ulici da li odmah pomislite da je narkoman na osnovu njegovog izgleda i sta mislite o tim predrasudama?


Pa, ja licno znam jednog metalca, stavise, najbolji mi je prijatelj, i mogu reci da je sasvim noramlan lik. Osim sto se oblaci cudno, ima dugu crnu kosu i tako to, ali sve u svemu u redu je.
 
.....ja gotovom metalce...ali poznajem sredinu...mislim da sew na na neki nacin distanciraj od njih....jer,kao sto je i odlika primitivne sredine, odmah to povezuju sa drogiranjem........NIDJE VEZE,majke mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
koliko tema o fenserima,rokerima,itd,nisam ni uvidela.........
ali dakle....khm..........svi su mi super,cini mi se samo da se hoperi malo previse zanose,ali ok su mi svi...........sto se mene tice mozete i goli da setate,sve je super
 

Back
Top