Predložite dobar restoran

Шест топола.

Јесте, у праву си

- - - - - - - - - -

Могу да не препоручим Кафиће Авијатор, тамо више за живота нећу ући.

Додатак шлаг 50 динара, додатак другачије млеко 100 динара???

Препуно позера, људи који воле себе да виде као имагинарну кафићку елиту и деце са Инстаграма.
Неажурна услуга, кафа тек онако.
 
"Muha" Краља Петра

muha-bar.jpg
 

Prilozi

  • 51665006_2F4gQUHww1-hyCVwwEfICNl0c2THLcwRGpY63Y276hQ.jpg
    51665006_2F4gQUHww1-hyCVwwEfICNl0c2THLcwRGpY63Y276hQ.jpg
    10,6 KB · Pregleda: 6
nije restoran a vezano je za klopu

PROLEĆNI UKUS FEST

Ovog proleća, 23. i 24. marta od 10-19h u Kombank Dvorani, održaće se PETI Ukus Fest, pod sloganom "Oseti Ukus Proleća" u srcu Beograda!

http://kombankdvorana.rs/ukus-fest

Kao vrhunski spektakl najfinijih poslastica i ukusa, ovaj festival domaće hrane i pića predstaviće više od 80 izlagača - sireva, renomiranih vina, domaćih rakija, suhomesnatih proizvoda, slatkiša, džemova, ajvara, ali i uzorne poljoprivredne proizvođače iz gazdinstava Srbije kao i specijalne goste iz našeg regiona, uz garancije kvaliteta na vrhunskom nivou.
 
Tema jeste šta preporučiti ali ne smeta i šta zaobići-na Autokomandi "Kod Milana"restoran navodne domaće kuhinje a sin od vlasnika,debil dečko,crn,sa nekih velikim zubima ide u Maxi kod istočne tribine i kupuje gotove ćevape...čak je vlasnik pokušao da prevari jednoga čoveka za auto,da mu ga otme pre oko godinu dana.Banda iz Nove varoši.
 
"dobri restorani" se menjaju na godisnjem nivou, pa tema treba da bude stalno aktuelna...one bisere koji se ne menjaju znas kada cu da napisem ovde? nikad...to su kafane sa stalnom klijentelom kojima ne treba ni reklama ni site, pa da mi ih kvare neki prolaznici....aka....
 
Koji je aktuelan u Košutnjaku,Topčideru,Senjaku eventualno?Treba mi za krštenje sestričine da organizujem pošto je u manastiru Vavedenje da se gosti mnogo ne cimaju posle,pogotovo što su dobrim delom stranci. Nisam duže vremena bio u tom kraju.

Valja li "devetka" još?Rubin? Grafičar? Bio sam samo u Staroj daščari skoro ali nije mi za te prilike više je za krkanluk na račun firme :p . Ima li neki novi?

Najbolje bi bilo da krenem u istraživanje po terenu ali nemam puno vremena,pa svaka pomoć je dobrodošla :D
 
Jel još imaju onu kokošku što trčkara? :lol:

Znam za kafanicu naravno. Izbegao bih taj težak etno fazon ipak. Rekao mi zet na finjaka da mu je pun **** više,svi ga ovde kao dileju vodali baš po takvim mestima od kako je prvi put kročio pre desetak godina. Lik prevrne očima kad mu neko kajmak pomene otprilike.
Hvala u svakom slučaju.
 

Back
Top