Предлог промена имена Црне (и) Горе

дали сте за усвајање имена "Карадаг" као званичног на овом форуму?


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znas li vreme kada ti je spaljena kuca???? i ako zelis da budes iskren, koliko je albanskih kuca u tvom komsiluku tada vec bilo zapaljeno.
mada ne moras odgovoriti. ovo je ipak tema koja se bavi drugim "stvarima"
da se nadovezem na dalibora, umesto da se drzite jednog problema i da ga pokusate resiti, vama se sve svodi na kosovo, mozemo pokusati pricati i o tome da su npr. banane poskupele, vi cete i to povezati sa kosovom.

Јеси ли се икад запитао зашто?
 
znas li vreme kada ti je spaljena kuca???? i ako zelis da budes iskren, koliko je albanskih kuca u tvom komsiluku tada vec bilo zapaljeno.
mada ne moras odgovoriti. ovo je ipak tema koja se bavi drugim "stvarima"
da se nadovezem na dalibora, umesto da se drzite jednog problema i da ga pokusate resiti, vama se sve svodi na kosovo, mozemo pokusati pricati i o tome da su npr. banane poskupele, vi cete i to povezati sa kosovom.

Za te spaljene kuće je glupo raspravljati. Naša i vaša istina se jako razlikuju, sem u jednoj stvari - a to je da je ne znamo.

Znaš kako je govorio pokojni Ljuba Moljac: Turci su isti kao i mi. I turcima su Turci krivi za sve :hahaha::hahaha:
 
Амери су нам га лепо завукли, таман би се озбиљне државе уздржале до одлуке суда кад ето ти га... Две суседа, од тих једна братска Црна Гора признадоше Космет што може охрабрити и друге по принципу кад могу суседи могу можемо и ми. За шаку долара одоше и чојство и јунаштво.
to isto ko i oni na RTSu, bas sam primetio da im je hedlajn za vest o priznanju CG isao zajedno uz komentar tipa "samo dan posle odluke GSUN ,CG priznala Kosovo " ,mislim u redu je to spomenunuti u prilogu,. a oni ga tako napadno povezase i stavise u naslov druge vesti kao da ceo svet u ovom sveopstem sranju i haosu samo misli o Srbiji ,Kosovu i sudu ,pa je to bitno sto je bas dan posle odluke UN.
 
to isto ko i oni na RTSu, bas sam primetio da im je hedlajn za vest o priznanju CG isao zajedno uz komentar tipa "samo dan posle odluke GSUN ,CG priznala Kosovo " ,mislim u redu je to spomenunuti u prilogu,. a oni ga tako napadno povezase i stavise u naslov druge vesti kao da ceo svet u ovom sveopstem sranju i haosu samo misli o Srbiji ,Kosovu i sudu ,pa je to bitno sto je bas dan posle odluke UN.

Јок него је случајност, ала си ограничен, па свакој држави је свакако значајно признање баш у овом тренутку а и Амери имају више аргумената за притисак.
 
Јок него је случајност, ала си ограничен, па свакој држави је свакако значајно признање баш у овом тренутку а и Амери имају више аргумената за притисак.


Pa sa obzirom da se ne zna kada ce poceti proces pred MKS i kada se zna da ce on trajati bar godinu i po dana, a verovatno i vise mogli su ga priznati do tada jos sto puta
 
Јеси ли се икад запитао зашто?

nije bitno, ali ne mozes neku situaciju ceo zivot kriviti za svoj neuspeh.
mislim da je krajnje vreme da razmisljate [i pocnete brinuti] o tim ljudima u srbiji koji bi mozda zeleli da zive bolje.
a sve one "druge" probleme gde trenutno nemate nikakvog uticaja ostavite za neko drugo bolje vreme.... ako ikada dodje...
 
Pa sa obzirom da se ne zna kada ce poceti proces pred MKS i kada se zna da ce on trajati bar godinu i po dana, a verovatno i vise mogli su ga priznati do tada jos sto puta

Случајност је превелка и овако одмах после јучерашњих 1:0 је делотворније. Не верујем да би некоме ко није одлучан или има сличан проблем било свејдно да призна Космет, и после дочека пресуду у нашу корист. Овако су ове две јадне, бедне и марионетске државе посебно чуване од раније за ову прилику и сада потурене као жртвено јагње. Бар тако мени делује.
 
nije bitno, ali ne mozes neku situaciju ceo zivot kriviti za svoj neuspeh.
mislim da je krajnje vreme da razmisljate [i pocnete brinuti] o tim ljudima u srbiji koji bi mozda zeleli da zive bolje.
a sve one "druge" probleme gde trenutno nemate nikakvog uticaja ostavite za neko drugo bolje vreme.... ako ikada dodje...

Као што видиш ЈЕСТЕ!!! Брини ти своју бригу и чекај нас, јер ћемо сигурно доћи! :ok:
 
Случајност је превелка и овако одмах после јучерашњих 1:0 је делотворније. Не верујем да би некоме ко није одлучан или има сличан проблем било свејдно да призна Космет, и после дочека пресуду у нашу корист. Овако су ове две јадне, бедне и марионетске државе посебно чуване од раније за ову прилику и сада потурене као жртвено јагње. Бар тако мени делује.

moguce ,al isto tako mozemo posmatrati da su ih mogli natentati da ga priznaju recimo pre 5 dana , pa da onda vecina u UN hipoteticki kaze , "yebo sud pravde i zayebanciju kada su ih vec priznali svi susedi sta ima da se mesamo ",sada karikiram al mogao bi i to da bude arument
 
moguce ,al isto tako mozemo posmatrati da su ih mogli natentati da ga priznaju recimo pre 5 dana , pa da onda vecina u UN hipoteticki kaze , "yebo sud pravde i zayebanciju kada su ih vec priznali svi susedi sta ima da se mesamo ",sada karikiram al mogao bi i to da bude arument

Слажем се али ту је крупнија игра. Имаш рује, жуте, индусе и друге моћнике који не би баш волели да остану сами са Србијом на једној страни и вероватно су и сами потегли аргумент притиска а осим тога неким државама у уставу стоји да морају да поштују међународни суд.

Амери су вероватно знали да су у УН пукли јер је оно било превише убедљиво, па да искористе што боље ове преостале државе у свом табору.
 
Kakve ste vi budale!! Šta vam znači ovo?? Ko toleriše ovakvu temu, koja vrijeđa nacionalna osjećanja nekih članova foruma??? Volim Srbe i Srbiju, ali ne ovakve kakvi su predstavljeni na ovoj temi. Zbog Kosova mi je stvarno žao, ali je to realnost, a želim vam da ga što prije vratite. I zašto me neko sada mrzi??

aha......da da...to je i bush rekao........
 
Пошто воле да се зову страњски. Монтенегро, илити "Црна Гора" на Италијанском, ја дајем предлог да се од данас зови истим таквим страним називом.

КАРАДАГ- "Црна Гора" на Турском.

Јер су Турци.

Дакле, то је Карадаг од сада па док не клекну да се извину.
:roll::roll::roll::thumbdown:
дали сте за усвајање имена "Карадаг" као званичног на овом форуму?
Anketa se završava 25.10.2008. u 00:21
:dash:
Нисам
 
Kakve ste vi budale!! Šta vam znači ovo?? Ko toleriše ovakvu temu, koja vrijeđa nacionalna osjećanja nekih članova foruma??? Volim Srbe i Srbiju, ali ne ovakve kakvi su predstavljeni na ovoj temi. Zbog Kosova mi je stvarno žao, ali je to realnost, a želim vam da ga što prije vratite. I zašto me neko sada mrzi??

Ne znam ko su veće budale,mi koji smo ozlojeđeni jer su nam nekadašnji sunarodnici zaboli nož u leđa pridružujući se otimačini kolevke srpske ili vi koji po celi dan citirate Mila(mafijaša,švercera,čoveka koji vam isprao mozak)
 
Poslednja izmena:
taman posla da mene mimoidje ova tema.
a bre darkvud posto ce americki pardon engleski uskoro biti sluzben jezik u ono sto danas zovu crna gora.
a moglo bi i karaorman buduci da nema mlogo razlike od tursku i crnu goru mislim barem po nacin kako se zivi u crnu goru
al kad dobro razmislim ipak je najbolje montenegro poradi zbog kumovske veze mila sa italijansku mafiju
ipak bice da ce se u buducnost crna gora zvati i zi pyll pogadjate sto
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top