Predigra

Ko ne ume da kontrolise strast i da je produzi, **** se samo sirovinski. Kao kad si pregladneo pa trpas u usta nemilice, zderes, a ukus ni ne osetis, ma ni ne registrujes ni sta si pojeo. :lol:
 
..hehe..
..meni se chini da mi je, od trenutka kada sam prvi put videla mm,
ceo zivot neprekidna predigra, koja s vremena na vreme dovede do seksa
i nastavlja se istog trenutka posle orgazma..
..svaki pogled, svaka razmenjena rech, svaki trenutak..
..ja ne bih umela drugachije..
 
Ok je predigra ako strast nije prevelika i ako se ne ceka odvec dugo. Zene vishe gotive predigru od muskaraca nama je to nesto kao reklame u filmu iskoristis vreme da odes do wc da sipash pivo otvorish cips i tako to

elem salim se u svakom slucaju je bitna predigra ne toliko za sam sex koliko za odnos izmedju partnera u vezi, za izgradnju sopstvene komunikacije, osecanja, razumevanja tudjih potreba..

Film koji nema uvod je los film ali ako udave uvodom onda se smoris pred akciju..

Poredjenje nije losez:)
 
Ko ne ume da kontrolise strast i da je produzi, **** se samo sirovinski. Kao kad si pregladneo pa trpas u usta nemilice, zderes, a ukus ni ne osetis, ma ni ne registrujes ni sta si pojeo. :lol:

Cesto je poredjenje apetita s sexom. Inace sam citala gomilu nebuloza u kojima kazu - kakav na jelu, takav i u krevetu.
To uopste nije tacno, znam iz iskustvaz:)

Mada, vidim ovde sarolike odgovore, pa mogu samo da zakljucim da svako od nas drugacije to dozivljava.
Za mene je to i bukvalno igra emocija i dodira, ono sto lebdi u vazduhu pre akcije i vuce te k njemu....
A neke pomenute radnje smatram za deo sex cina, a ne predigru, ali nema veze...
E sad jedno sex/filizofsko pitanje - laki peting - predigra ili odnos?

Jer ako se posmatra kao relacija 2 osobe onda jeste deo sex cina, a ako se gleda sa fakticke strane gledista, onda je predigra.
 
Predigra je za mene sve pre penetracije, od prvog ciao (kada sam imao vec na umu sta cu) do milokliza... tako da je to skoro pa obavezan deo, sem za drugare koji placaju u keshu na licu mesta...
 
..sharoliko..
..chini mi se ovde da ljudi predigom zovu najrazlichitije stvari..
..gde je granica izmedju uobichajenog pipkanja u prolazu,
poljubaca koji dovode do misaonih i hormonskih akrobacija,
shifofrenog naleta misli od kojih se nozdrve rashire a pogled zamuti,
zadirkivanja kao izraz spontanog unutrashnjeg uzbudljivog odushevljavanja blizinom voljenog bica
- i onoga shto smatrate pukim uvodom u seksualni chin..?
 

Back
Top