pre 66 godina

?

  • partizani

  • cetnici

  • nedicevci

  • ljoticevci

  • krasnaya armia

  • ustase


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Karlito Brigante:
Pa kad nema Čede u anketi...po njima je Čeda ptica Feniks,bio živ i 41.
Није требао да каже отворено "Недић" или "Немци" (мада ниј еспоменуо) него
"Европске интеграције" (Waffen SS) "Европска Србија" (Љотић), "Патриотска-демократска Србија" (Недић)
 
Obersturmfuehrer:
1941. godina, prolece tek sto je stiglo, kad ono rat.
sa kim odoste u vojsku?

Ja bih u cekaonicu. Mislim da je to najpametnije.
Sednes u cekaonicu i cekas saveznike da te oslobode. Jeste malo dosadno,ali kupis usput novine,ukrstene reci,malo sverc komerc da ubijes vreme i to je to. Kad su mogli Holandjani,Belgijanci,Danci,pa bogami i Francuzi,sto ne bi mogli i mi Srbi.
Dokle bre vise da Srbi podmecu svoju glavu umesto tudje? Ajte ljudi molim vas...budimo pametni.
 
Careca:
Ja bih u cekaonicu. Mislim da je to najpametnije.
Sednes u cekaonicu i cekas saveznike da te oslobode. Jeste malo dosadno,ali kupis usput novine,ukrstene reci,malo sverc komerc da ubijes vreme i to je to. Kad su mogli Holandjani,Belgijanci,Danci,pa bogami i Francuzi,sto ne bi mogli i mi Srbi.
Dokle bre vise da Srbi podmecu svoju glavu umesto tudje? Ajte ljudi molim vas...budimo pametni.

Зато што Белгијанце, Данце, Холанђане и Французе није ослободила Краснаја Армија, јер да јесте прво би таке ко што си ти побила:)
Лако је када те ослобађају западњаци је рне питају "Док сам ја гинуо ти си ладио *аја":)
А онда ти увале пушту у руке и након пола сата војне обуке гурну у прве редове....
 
Alekasandar3:
Зато што Белгијанце, Данце, Холанђане и Французе није ослободила Краснаја Армија, јер да јесте прво би таке ко што си ти побила:)
Лако је када те ослобађају западњаци је рне питају "Док сам ја гинуо ти си ладио *аја":)
А онда ти увале пушту у руке и након пола сата војне обуке гурну у прве редове....
Hahahahahahahahahahahahahaha... funny...
 
Alekasandar3:
Зато што Белгијанце, Данце, Холанђане и Французе није ослободила Краснаја Армија, јер да јесте прво би таке ко што си ти побила:)
Лако је када те ослобађају западњаци је рне питају "Док сам ја гинуо ти си ладио *аја":)
А онда ти увале пушту у руке и након пола сата војне обуке гурну у прве редове....

Bas mi je zao sto je tebi krivo zbog toga sto me Krasnaja Armija nije streljala,pa sad mogu da ti se rugam u lice.:D Nemoj samo mnogo da se nerviras moze da ti proradi cir ili da ti skori secer ili pritisak. A to nije dobro.
Gore navedene nacije su mnogo pametne,pa im se moze i oslobodioce da biraju. Bas je zabavno da ti kao anti komunista kako sam primetio da se predstavljas "navijas" za Crvenu Armiju. Sta ti je IBovska krv...cak ni slana voda nije ogla da je razredi.
 
Norma Kampl:
Све то је, како би се рекло "легитимно" размишљање.
Али, шта да су те, и против твоје воље, отерали у рат, да ниси био у прилици да бираш, као што се с многима десило?

Многи кажу, и тако мисле "то није мој рат". Али, често - ниси у прилици да бираш.

Околности те "баце" у рат.
Pa, kad nisam u situaciji da biяam, onda bi išao da se boяim pяotiv vojske koja je stvoяila "okolnosti" da nisam u stanju da biяam. Ali, to nema mnogo veze sa ličnim izboяom...
 
Ставио сам четнике.
Али зашто нема савезника. Пребегао бих у Северну Африку после слома, као што су и урадили неки припадници Војске Краљевине Југославије.
 
SiIent Bob:

Pa, da si gledao video bi...
A sta bih to video? Mislis na njegove reci da je PRAVOSLAVLJE ustvari religija zla. Prvo dobro procitaj teme gore citiranog pa onda pisi da li jesam ili nisam procitao, uglavnom tema je zaista glupa nema sta!! Dobra je za katanac!!
Ovde samo mogu da se klinci igraju nemaca i partizana!!
 

Back
Top