• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Празна гајба

Vec sam pisala o ovoj temi i na rasturacici braka i na varanju i na 100 slicnih tema, ne bih da se ponavljam, vise sam dosadna svima na forumu
Pitanje je i sta ti podrazumevas pod tim iskustveno?:think:
Razgovor?
Sta?
Nadam se da si razumela poentu:)
 
JOPE, nemoj da dobacuješ dok popravljam ocenu, ZNAŠŠŠ!!!

E, baš zbog postova u tim temama te pitam. Nemaš ti pojma šta je ŠVALER (kao ni ja :(), a onda kazes "ko da mi je to neka mudrost".

Zamisli kako bi živela da imaš gore navedenog posle deset godina braka kada su sve staze poznate, navike, ljudi sa kojima se družiš. Ja zamislila i odustala od dotičnog. Treba mi pola Beograda da mi bude saučesnik :roll:
 
Е, једном сам била на семинару у БГ - 4 дана. Требало је да спавам код своје најбоље другарице, али је она морала да отпутује и дала м је кључеве од гајбе, тако да само била сама. Иначе, стан јој је прелеп, сав светао, са дивним намештајем модерних линија...:)

Е, то је био посебан угођај, мало уврнуто с обзиром на то да 4 дана ни са ким нисам проговорила ни реч (на семинару нас око 800, а ја никог не познајем), ни са ким другим се нисам сретала...:confused:

Али осећала сам се као девојчица када се дочепа маминог несесера :lol:: увече бих упалила свеће (она их има много по стану) распоредила их по купатилу, пустила неку мирну музику, напунила каду и усула силне шпеције (све је интересантније када је туђе, нешто што немам код куће :rumenko: )...и онда се так извалила у кади...(ја код куће имам само туш кабину :().... Онда се после мацкала њеним кремицама, испробавала парфеме, маске за лице...
Увече бих читала њене часописе (мени никад није на пало на памет да их купим :lol: ), гледала ТВ...а све време сам се осећала некако ''измештено''....све је било другачије него мој свакодневни живот...
Ујутру клопам, изаберем неку њену ешарпу или ђинђуве....(гардеробу не могу пошто смо различитих габарита :( ) ...одем на факс на којем су била предавања...будем тамо докле ми не досади... После хајцам по БГ, купујем неке ситнице, нешто мало гардеробе....шетам Калемегданом...

Е, једино ми је сметало што није било ко да ми кува, а било мије глупо да ја нешто за себе спремам у туђој кухињи, а осећала бих се усамљено да сам ишла сама да клопам у неком ресторану.... :(

Иначе, сва та 4 дана имала сам осећај као да живим неки други живот...Не битно бољи или гори од мог, не мислим на то....него - некако је све било скроооз другачије!
И баш ми је пријао тај мали излет.

Додуше, трајало је таман колико треба...постало би превише усамљено да је трајало дуже...
 
JOPE, nemoj da dobacuješ dok popravljam ocenu, ZNAŠŠŠ!!!

E, baš zbog postova u tim temama te pitam. Nemaš ti pojma šta je ŠVALER (kao ni ja :(), a onda kazes "ko da mi je to neka mudrost".

Zamisli kako bi živela da imaš gore navedenog posle deset godina braka kada su sve staze poznate, navike, ljudi sa kojima se družiš. Ja zamislila i odustala od dotičnog. Treba mi pola Beograda da mi bude saučesnik :roll:

Uopste nisam o tome razmisljala, posebno ne taj nacin:think:
Ja pre svega mislim da bih time povredila mnogo ljudi, pre svega sebe, a o tim nekim saucesnicima nikad nisam ni pomislila
 
Mada, bilo je perioda po 7 dana da su njih dvoje kod njegovih, a ja ovde sama
Ja onda lepo lencarim po ceo dan i kad se sita izlencarim, onda sredim kucu i pozavrsavam zaostale obaveze, i onda opet muzika, knjiga, romanticna komedija za plakanje i kupovina
Ne mogu da se zalim, onda se maksimalno posvetim malim ritualima lepote, radim vezbe uredno, kupujem samo ono sto ja volim da jedem i sve tako....
To su dani neverovatnog lencarenja
 

Back
Top