Pravo mesto za muške "muke" i uspehe

Milojko Vasic:
levodesno:
... nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju
... muškarci su nedovršena bića
... u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta

Ja sam zrela žena ...
Sa aspekta žene koja ima iskustva ...

Nisam do sada čitao tvoje postove, pa sam zato pogrešno pomislio da si devojka. Ali u svakom slučaju, ovo par postova koje sam pročitao, lepo oslikava tvoju "zrelost", tvoje iskustvo i muškarce koje si poznavala. 8)
:roll:Milojko, konja koga nisi jahao nemoj da kudiš :!: Mislim da si mi uputio baš ti jednu "smeč" loptu,i konstataciju da je vašu drugaricu neko "zavrnuo" :P Izvinjavam se svim članovima foruma koji su sebe pronašli u jednom delu odgovora 8) Ovo je bio moj odgovor samo Milojku Vasiću jer je mnogo prepotentan i nadobudan :P Kakav je bio tvoj ciničan komentar, takav je bio i moj odgovor :wink: Džentlmenski :shock: :lol:
 
Milojko , čitao si ti njene postove , ali nisi svestan da su njeni.

A opet čovek ima kao admin potrebu da blokira negativno nametanje stereotipa (ličnih naročito).
Loše je što time potkači jednu osetljivu osobu, ali izgleda da je neminovno....

Može li ovo da se završi razumevanjem , a ne popuštanjem.-.
 
Musko-zenski odnosi!
Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca I zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to sa Venerom i Marsom.Tako"Fe, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje reci "Da, uzimam".
Na primer: jedne veceri, prosle nedelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.
Strast je pocela da se rasplamsava... kad je ona rekla:
Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htela bih da me samo malo drzis u narucju.
Rekoh: STA??... Sta je sad pa to?
I onda je rekla reci kojih se boji svaki muz na planeti:
Ti jednostavno ne razumes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?
Shvativsi da to vece nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.
Iduceg dana sam nazvao sefa i rekao da uzimam slobodan dan, da bih proveo vreme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu
kucu sa ogromnim odeljenjem za zensku garderobu. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko veoma skupih kompleta. Nije mogla da se odluci koji
da uzme, pa sam joj rekao da cemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela sa nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih mindjusa. Da vam kazem... bila je taakoo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrotstva. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila I znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke. Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
Naravno, draga.
Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja. Smeseci se, konacno je rekla:
Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase. Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
Ne mogu sada, nisam raspolozen.
Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
STA??
Onda sam joj rekao:
Samo sam hteo da DRZIS ove stvari u narucju neko vreme... Ti ednostavno ne razumes moje finansijske probleme koje imam kao muskarac, da bih zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.
I bas kad je imala taj pogled (kao) da zeli da me ubije, dodao sam:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari
koje ti kupujem?
Ocigledno, ni veceras nece biti nista ...
 
dzordzV76:
Musko-zenski odnosi!
Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca I zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to sa Venerom i Marsom.Tako"Fe, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje reci "Da, uzimam".
Na primer: jedne veceri, prosle nedelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.
Strast je pocela da se rasplamsava... kad je ona rekla:
Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htela bih da me samo malo drzis u narucju.
Rekoh: STA??... Sta je sad pa to?
I onda je rekla reci kojih se boji svaki muz na planeti:
Ti jednostavno ne razumes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?
Shvativsi da to vece nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.
Iduceg dana sam nazvao sefa i rekao da uzimam slobodan dan, da bih proveo vreme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu
kucu sa ogromnim odeljenjem za zensku garderobu. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko veoma skupih kompleta. Nije mogla da se odluci koji
da uzme, pa sam joj rekao da cemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela sa nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih mindjusa. Da vam kazem... bila je taakoo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrotstva. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila I znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke. Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
Naravno, draga.
Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja. Smeseci se, konacno je rekla:
Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase. Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
Ne mogu sada, nisam raspolozen.
Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
STA??
Onda sam joj rekao:
Samo sam hteo da DRZIS ove stvari u narucju neko vreme... Ti ednostavno ne razumes moje finansijske probleme koje imam kao muskarac, da bih zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.
I bas kad je imala taj pogled (kao) da zeli da me ubije, dodao sam:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari
koje ti kupujem?
Ocigledno, ni veceras nece biti nista ...

Sigurno si sam smislio celu akciju, :lol:

poradi na tome - pa kompletiraš ceo film, ovo je samo nekoliko kadrova jednog i sledećeg dana :idea:

A što se lepo ne dogovorite, ti nađeš ženu za svoje potrebe, a ona za svoje :wink:
 
dzordzV76:
Musko-zenski odnosi!
Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca I zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to sa Venerom i Marsom.Tako"Fe, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje reci "Da, uzimam".
Na primer: jedne veceri, prosle nedelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.
Strast je pocela da se rasplamsava... kad je ona rekla:
Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htela bih da me samo malo drzis u narucju.
Rekoh: STA??... Sta je sad pa to?
I onda je rekla reci kojih se boji svaki muz na planeti:
Ti jednostavno ne razumes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?
Shvativsi da to vece nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.
Iduceg dana sam nazvao sefa i rekao da uzimam slobodan dan, da bih proveo vreme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu
kucu sa ogromnim odeljenjem za zensku garderobu. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko veoma skupih kompleta. Nije mogla da se odluci koji
da uzme, pa sam joj rekao da cemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela sa nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih mindjusa. Da vam kazem... bila je taakoo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrotstva. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila I znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke. Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
Naravno, draga.
Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja. Smeseci se, konacno je rekla:
Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase. Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
Ne mogu sada, nisam raspolozen.
Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
STA??
Onda sam joj rekao:
Samo sam hteo da DRZIS ove stvari u narucju neko vreme... Ti ednostavno ne razumes moje finansijske probleme koje imam kao muskarac, da bih zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.
I bas kad je imala taj pogled (kao) da zeli da me ubije, dodao sam:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari
koje ti kupujem?
Ocigledno, ni veceras nece biti nista ...

e djoko swarno si car....uradi to obawezno + slikaj da postoojes i sliku da swi widimo to lice makar jednom u ziwotu(kada swati da ce swe to biti, samo mozda sutra ili vec.........)
 
dzordzV76:
Musko-zenski odnosi!
Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca I zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to sa Venerom i Marsom.Tako"Fe, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje reci "Da, uzimam".
Na primer: jedne veceri, prosle nedelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.
Strast je pocela da se rasplamsava... kad je ona rekla:
Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htela bih da me samo malo drzis u narucju.
Rekoh: STA??... Sta je sad pa to?
I onda je rekla reci kojih se boji svaki muz na planeti:
Ti jednostavno ne razumes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?
Shvativsi da to vece nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.
Iduceg dana sam nazvao sefa i rekao da uzimam slobodan dan, da bih proveo vreme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu
kucu sa ogromnim odeljenjem za zensku garderobu. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko veoma skupih kompleta. Nije mogla da se odluci koji
da uzme, pa sam joj rekao da cemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela sa nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih mindjusa. Da vam kazem... bila je taakoo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrotstva. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila I znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke. Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
Naravno, draga.
Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja. Smeseci se, konacno je rekla:
Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase. Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
Ne mogu sada, nisam raspolozen.
Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
STA??
Onda sam joj rekao:
Samo sam hteo da DRZIS ove stvari u narucju neko vreme... Ti ednostavno ne razumes moje finansijske probleme koje imam kao muskarac, da bih zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.
I bas kad je imala taj pogled (kao) da zeli da me ubije, dodao sam:
Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari
koje ti kupujem?
Ocigledno, ni veceras nece biti nista ...

Ha,ha.......
ja tek sada ovo procitala...
e djole....jesi car...bas si joj -smestio-...
ali mislim da si preterao......
pa da li znas;-
1.-potvrdjeno je da je zelja za sexom mnogo manja kod zena (muskarac u proseku 11 puta dvevno misli na sex)(ja inace volim cesto, ali da se preziveti i koji dan bez toga)
2.-upravo je ovo potvrda tvoje price da zene idu -srcem-...i bezbroj puta mi je palo na pamet i da onom mom kazem nesto slicno.....cak bi mi potpunije vece (ponekad) bilo samo da smo zagrljeni , da mi prica lepe stvari...mazi...ljubi...stop!
3.-da nije samo dobar sex potvrda ljubavi....
(cini mi se da bi pre mi mogle da ostanemo sa vama -a da uopste nema sexa- , nego vi sa nama....bar bi ja i toliko mogla da volim)

PS. Bio si grub......
:?
 
Žene, zamislite sledeće muškarce bez razlike na njihovu spoljašnost. Idete gradom a ON; Nosi tesnu majcu hOće sve da popuca, iskočile mu grudi,stomak itd. Onda majca je otvorena na ramenima da bi mu videli kolko su mu krupne koske ili salce. Majca je usput i kratka pa mu viri pupak, a nekima i ujedno i salce,pločice i malje. Pantalone, tako da mu jedva stoje na kukovima, vire mu tange a i malje. Šlic ima V izrez tako da možete da mu vidite koren penisa i obim. može se dodati da mu je sa jedne unutrašnje strane otvorena nogavica (ala vaš šlic)tako da mu se mogu videti testisi. Normalno pantalone su tesne da bi vi imale što bolji uvid u građu nogu, dupeta i sl. Noramlno, pisrsing gde vam duša poželi. Sve ovo u službi da bi vas privukao. Sada fali samo TV marketing i drugi mediji koji govore da je to pravi stajling za muškarce. Usput takav od vas očekuje da ste domaćica, da imate odličan miraz, da znate da vezete, kukičate, šijete, pletete, odlično zarađujete i da ste skromne (sva ova očekivanja su nastala iz nove produkcije hollywooda), normalno uredne i da vam više prija na poklon nova garnitura Boshove kolekcije nego buket cveća. Ako ste uspele da zamisliti da ovako izgleda svaki treći muškarac, Koliko vas bi takvog mužijaka videla kao podobnog za vezu, brak i podizanje porodice, a na ovom ste nivou očekivanja. Priznaj te da bi vas više asocirali na sex i samo sex, i to samo oni koji pored cele vulgarnosti u oblačenju izgledaju poželjno, nekih bi se gadili jer nije za svakog ovakav stajling, ali kako je izbor smanjen morali bi da prihvatate i takve. Šta bi vam bilo interesantno, kada po ceo dan gledate muške guze,noge,penis,pločice,stomak,ramena,njegove grudi,ramena a još usput niste uspele da obezbedite miraz jer je teška situacija, vez na pola nema se para a i nestašica konca. Plata osrednja a treba da ga izvedete u restoran na neko romantično mesto, ni auto vam nije neki........, a vi sa svim tim poteškoćama treba da mu priđete da ga barite! Zađite malo u Srbiju, dobar deo grčke i ............, pa vidite ko je muškarac i šta mu treba, kada to shvatite, lako će te ih naći uveliko. Ako vas nisam ubedio, onda samo razmislite zašto u siromašnijim zemljama se zna ko vodu nosi, nema toliko razvoda, pobediće natalitetomi dr. Tamo osnovni postulati nisu mnogo poremećeni. Nisam šovinista, naprotiv, ALI SE STVARNO ZAPITAJTE, NEMOJ TE SAMO DAVATI OLAKE KOMENTARE ZATO ŠTO VAS JE NEŠTO ISPROVOCIRALO, ILI NASMEJALO. POSTAVILI STE OZBILJNO PITANJE PA TAKO I RAZMIŠLJAJTE.
 
CaLiMeRo:
dzordzV76:
Musko-zenski odnosi!
Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca I zena toliko razlikuju...

Ovo si prepisao dečko odnekud.
Već viđeno (časopis itd)...
Nisam prepisao, izvorno je iz moje glave, sastavio sam jutros i poslao na LJ&Sex pod temu "šta je sa današnjim muškarcima, a pre pet min. mi palo napamet da to bacim i na ovaj forum na slične teme. :wink:
 
da bilo bi u redu da ti potvrdim ovo sto sam napisala, na neciju zalost ne mogu, ne cuvam mails.ali znam da sam to sto nazivas svojim izumom procitala.sta god, bitno je da ti razmisljas i nije cudo da neke tudje misli koje nam se dopadnu usvojimo, mada ja uvek kazem onu cuvenu "sto bi rekao..."
 
antihrista:
da bilo bi u redu da ti potvrdim ovo sto sam napisala, na neciju zalost ne mogu, ne cuvam mails.ali znam da sam to sto nazivas svojim izumom procitala.sta god, bitno je da ti razmisljas i nije cudo da neke tudje misli koje nam se dopadnu usvojimo, mada ja uvek kazem onu cuvenu "sto bi rekao..."
Bilo bi potpuno glupo da ti se pravdam i ubeđujem, možeš da veruješ ili ne, ali bi me stvarno zanimalo da pročitam ko je još slično lucidan :!:
 
polako djordje, ko sam ja da mi se pravdas ili da me ubedjujes, cini mi se da ne ostavljam utisak takve osobe, cak mogu da se pohvalim povrsnim citanjem napisanih poruka. sto manje price.....e sad da sam nesto pricljiva danas nasiroko bih rasprela pricu na temu ko jos ima slicne ideje, al ne mogu mrzi me...
 
antihrista:
polako djordje, ko sam ja da mi se pravdas ili da me ubedjujes, cini mi se da ne ostavljam utisak takve osobe, cak mogu da se pohvalim povrsnim citanjem napisanih poruka. sto manje price.....e sad da sam nesto pricljiva danas nasiroko bih rasprela pricu na temu ko jos ima slicne ideje, al ne mogu mrzi me...
Idi malo na on traži nju, i pročitaj Sljak s kravu - ono što pišem, možda ti nešto u vezi mene bude jasnije. Ok? :wink:
 

Back
Top