Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Meni su ovako objasnili "nalazi se na samom kraju Bulevara Kralja Aleksandra u pravcu suprotnom od centra grada. Znači, kad se dođe do samog kraja Bulevara, prolazi se škola, Jugopetrolova pumpa i nekih 50-tak metara dalje (na Smederevskom putu) nalazi se radnja koja ima stvarno sve i svašta." potrazicu na netu adresu
 
bulevar 636a.
sve je kako je opisala 1212 ja bih dodala kada prodjete pumpu pa tih 50ak metara dalje sa desne str. ima crna kapija... e tu je Jablanica..videces kolica ispred.
sedefe imaju barvalove uglavnom beli, bez, zlatni. imaju eterikine arome, i cini mi se eterika boje u prahu..u gelu barvalove boje cini mi se nemaju..ima barvalovih buketa i nekih figurica, mladenaca...to ti je inace regularna prodavnica, mislim nije samo za dekoraciju kao sto je erikson..imas i cokolade, onda zezalice na meru, lesnici, bademi, orasi, slatka pavlaka i sl..
ima kutija, tacni, kutija za pizzu, dazakovi secera, brasna, margarini za pekare i takve stvari...neke stvari su povoljnije nego drugde, neke i ne..recimo prah secer "C" ja ne kupujem tamo...e sad za cene ne znam u odnosu na erikson, posto ja ne kupujem u eriksonu jer mi ne odg. radno vreme...a jablanica radi do 21h...trebalo bi da rade i nedeljom, ali stefanelli je skoro bila u nedelju pa nisu radili.
ima gum pasta plus - 500din 1kg..u beloj boji samo..ima vatrometa, svecica, korpica za kolace...pa eto tako :D
 
Poslednja izmena:
etirgg.jpg
 
Poslednja izmena:
jao jeste 1212 i ja sam se posle setila da sam uzimala tamo...:dash:
sve vrtim po secanju kako izgleda polica gde stoji sve to, pa sam boje preskocila..sorry.

sto se srebne stamenkovic tice..ja ne znam gde ima u Bgd..ali mislim da i oni salju postom..mada ako ti treba samo to, vidi da ti neko sa juga dole posalje...
 

Back
Top