Pravi James Bond je bio Srbin Dusan Popov ?!

Јер су то емигранти Бугари и Македонци...Какви црни Срби...

Kakav bre Makedonac u VOJVODINI pre I sv. rata?? Dusan je rodjen u danasnjoj Vojvodini, Austro-Ugarska u jako...jako..... bogatoj SRPSKOJ familiji....


Popov was born in 1912 in Titel, Austro-Hungary (now Serbia) to a wealthy Serbian family.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dušan_Popov
 
Kakav bre Makedonac u VOJVODINI pre I sv. rata?? Dusan je rodjen u danasnjoj Vojvodini, Austro-Ugarska u jako...jako..... bogatoj SRPSKOJ familiji....


Popov was born in 1912 in Titel, Austro-Hungary (now Serbia) to a wealthy Serbian family.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dušan_Popov

А 1912 људи нису имали ноге да иду негде?

Ви сте паћеници када ме нападате а мене заболе за њега ко је био и шта...

Истина је да Попов није Српско презиме...А то да ли се осећао као Србин не спорим ако јесте..
 
А 1912 људи нису имали ноге да иду негде?

Ви сте паћеници када ме нападате а мене заболе за њега ко је био и шта...

Истина је да Попов није Српско презиме...А то да ли се осећао као Србин не спорим ако јесте..

Ko bre tebe napada, kada sam odvaljujes gluposti i jos ih zacinjujes recima, o kakvom se tu crnom Srbinu radi? Dakle objasnjeno ti je, a ti i dalje stojis pri svome. Vojvodjanski Srbi imaju razne zavrsetke prezimena i -ic/-vic nije uopste toliko cesto, kao u Sumadiji, Kosovu ili Bosni. Znam devojku koja se preziva Sovljanski i nema nikakve veze sa Makedonijom. Dao sam ti jos jedan primer ranije. Musicki, stara srpska porodica iz Vojvodine, a po prezimenu bi se pre reklo da su Poljaci, Ukrajinci, Luzicki Srbi. Nije problem sto ne znas, jer je normalno da pobrkas stvari, kada vec nisi iz Srbije, ali ti nastavljas da pametujes, a onda se bunis, jer te neko navodno napada.
 
Ono sto je najbitnije u njegovoj karijeri kao agent SOE je prvi upozorio tadasnji FBI na japanski napad na Pearl Harbour, gde su mu se svi smejali iz FBI i nisu hteli da ga shvataju za ozbiljno, zbog nacina zivota koji je ziveo. Sve u svemu neverovatan lik.
Dusan_Popov1.jpg


19066.jpg


1009405_412905.jpg


sliki_novost%5Cfail-mk-dusko-popov-james-bond-007.jpg
 
А 1912 људи нису имали ноге да иду негде?

Ви сте паћеници када ме нападате а мене заболе за њега ко је био и шта...

Истина је да Попов није Српско презиме...А то да ли се осећао као Србин не спорим ако јесте..

a sad lepo procitaj sta sam ja napisao i nerviraj se koliko oces nemam makedonsko poreklo 100%
 
Zaključno sa 2008. godinom, kada su poslednji put "sravnjivani rezultati", širom sveta je, u medijima, kao i na raznim Internet forumima, pa i u tridesetak knjiga, "dokazivano" da su uzori za lik Džems Bonda bile, ni manje ni više, nego 1.724 osobe. Nema zemlje s bioskopima iz koje nije neko na osnovu čije biografije je stvoren agent 007.
 
Ако се добро сећам, Банаћани (= Лале) имају презимена на ов у знатном броју случајева - па тако рецимо и Раша и Чедомир Попов.
И Душан Попов је ту, са Тисе, бивша Шајкашка.
Za vreme Austougarske vlasti u Vojvodini,izbacivano je to -ic iz prezimena Srba.....Verovatno je bio Popovic.........Ali kako likovima koji se tripuju da su unuci Aleksandra Makedonskog,a imaju prefiks BJR objasniti bilo sta...
Dusan Popov je bio Srbin...i nIkola Tesla je bio Srbin,iako mu prezime nije na -ic......
 
Ne mora da znači da neko nije Srbin ako se ne preziva na ić, a i obratno. Srbin je onaj ko se tako oseća i bori za ovu zemlju. Tokom I svetskog rata u Srbiju su došli neki ljudi sa strane ( da ne tražim imena, ali mogu da se potrudim) koji su za nju više učinili i ostali da žive posle rata, nego neki koji su ovde rodjeni.

Slažem se sa Dušanom, Austrougarska je činila sve da Srbe u Vojvodini ,,pomadjari".
 

Back
Top