Prava znacenja svima nama poznatih pojmova

Не разумем тему.

А како ћемо онда назвати набилдованог и физички снажног мушкарца? Слабим?

А оног ако је наследио или зарадио кинту - сиромашним?

А оног ко је омиљен у ширем друштву?:think:

Мислим, ако се за неког каже да је забаван, откуд ти са сигурношћу можеш тврдити да он није омиљен у ширем друштву, него да само измамљује осмехе своје жене?

Безвезе.

1. um caruje snaga klade valja:)
2 onaj ko ima pare je imućan, treba biti bogat duhom:P
3 onaj koji je omiljen samo u širem društvu, a žena vapi za njegovom ljubavlju je za mene skitaroš-----dakle zabavan i u društvu i ženi- tako treba:P:P:P
 
1. um caruje snaga klade valja:)
2 onaj ko ima pare je imućan, treba biti bogat duhom:P
3 onaj koji je omiljen samo u širem društvu, a žena vapi za njegovom ljubavlju je za mene skitaroš-----dakle zabavan i u društvu i ženi- tako treba:P:P:P

1. a bogme ne valja i ako si neki peshovan koji ne mozhe sholju da podigne koliko god znanja imao
2. onaj ko ima pare je bogat, treba biti imucan duhom :P
3. skitarosh? :lol: de nadje tu rech :D
 
Jak muskarac - ne znaci da je on nabildovan ili recimo fizicki spreman, vec da je stabilan, jasan i pouzdan muskarac, spreman da se bori za zenu a ne protiv nje

Bogat muskarac - ne znaci kintu od mame i tate, vec spsosobnost da se naprave pare to jest da se prehrani i zbrine porodica

Zabavan muskarac - ne znaci da on bude omiljen u sirem drustvu, vec da zeni svojoj cesto izmami osmeh na lice

slazem sa sa svakim tvojim slovom..
cak imam i negativno iskustvo sa istim..

bila sam u vezi sa osobom koja mi je na pocetku svojom energijom mamila osmeh..non stop..mislila sam da je to najzabavnija i meni je bila najzanimljivija osoba koju sam upoznala..sve dok se jednog dana taj moj osmeh nije pretvorio u grc, a onda u mrgud izraz..promenio mi je izraz lica..u negativnom pravcu..svojim odnosom..

sto se materijalnog tice..ne zelim ni da se setim..

a sto se snage tice - ponudio mi je svoja ledja..kao sto radi 99,9% muskaraca..sve dok sam se opirala toj pomoci,( jer dok njega nisam upoznala, sa tim zivotnim`teretom` sam borila sopstvenim snagama) bio je uporan..onog momenta kad sam se opustila i oslonac prihvatila - izmakao se.
i lupila sam najstarsnije.
toliko o njegovoj snazi.i stabilnosti. i pouzdanosti.
 
Наравоученије - избегавати мушкарце у широком луку!
:mrgreen:

А уколико је то неизводљиво - онда изабрати неког сиромашног од триес кила и тотално незанимљивог! :lol:



to bi zakljucile neuke:mrgreen:..

a posto smo mi pametne zene, naucile smo lekciju.

sad je kriterijum mnogo visi..

ne pusta se bilo ko blizu:cool:..
za pocetak mora da bude lep i zgodan - bez toga nista!
da se bavi svim mogucim extremnim sportovima - tako prolazi prvi nivo hrabrosti..
poreklo..nasledje materijalno..poslovna sposobnost..sve mora biti izlozeno odmah..i naravno potkovano adekvatnom dokmentacijom..:mrgreen:

i sarmantan do bola..cim se na licu ne razvuce osmeh kad ga vidim - prvo zvono za uzbunu..

i ono najvaznije (za skeptike) - takvih ima..:)

uverila sam se u istinu - ono sto trazis, to ces i naci. ono sto si nasao, to si i zasluzio. ni manje, ni vise ti ne pripada.
 
Poslednja izmena:
Добра куварица није она која лепо кува - него која јелима угађа свом мушкарцу.
Лепа жена није она која се дотерује због себе и других - него само због свог мужа.
Добра домаћица није она која одржава кућу уредном - него која брине о свом чоеку.
Забавна жена није она омиљена у друштву - него она која забавља исључиво свог мужа...

Како ово звучи, а?
Да ли целокупно постојање жене и све њене активности треба да буду усмерене на то да усрећи себе?

Сходно томе - да ли све активности мушкарца треба да буду усмерене само на његову жену?
У првој тачки он се ''бори за жену'', у другој он ''храни и збрињава породицу'', а у трећој забавља сопствену жену. Испада да цео смисао мушкарца подређен циљу збрињавања, храњења и забављања рођене жене?!

Све си тачно рекла...
Са болдованим се у потпуности слажем...:ok:;)
 
? tvojih tri puta vise postova od mene, pa plus jos i ti tekstici u blogu (koje me mrzi da citam) pitam se ko to dise za tastaturom? :think:

Backy, cibri kolibri

jadničku nesretni... mnogo mi je žao kad naletim na nekog ovoliko praznoglavog :heart:
flower.gif
 
Da, nazvacemo slabim onog muskarca koji je SAMO fizicki jak.
Da, nazvacemo siromasnim tj. nesposobnim onog muskarca koji ne ume sam da napravi pare.
Da, ako je samo zabavan SAMO za siri auditorujum,onda je on promasio temu

Ne, necemo MI nego mozda ti. Mene su ucili da izrazavanje u prvom licu mnozine treba izbegavati.

Inace, izraz "jak muskarac" (a bogami i "jaka zena") ne koristim, izvikani su mi nekako. To ko je bogat a ko ne gledam (posto ja nisam, pa da se ne deprimiram). Zabavan je onaj ko ima isti smisao za humor kao i ja. Musko il' zensko nebitno.

A mozda ja samo ne razumem temu...
 
Шта је право значење речи - љубав?
Није само заљубљеност, она прође и дође и све тако.....
Није само романса, она се деси, или се не деси, али ништа не доноси, ништа не односи....
Није само наклоност, она се може изгубити
Није само симпатија, она је површна и пролазна
Није само дивљење, оно је крхко и подложно ломљењу
Није само поглед, чак и поглед уме да те превари.....

Љубав је све то заједно, и много више.....
Љубав је једноставно - љубав
 

Back
Top