PP = Poziv na sex?

Sta mislite? ;)

Ja kontam ako se dospiujem sa nekom zenskom sa foruma da je to poziv na sex. Samo je fora da ne budem seljak pa da ne pitam odmah "'Oces da mi das?" nego malo da se kao dopisujemo, da ona vidi da je postujem kao licnost, i da ne mislim da je ona laka, pa onda posle par PPova, da pitam "'Oces da mi das?" :ok: MAda znam da hoce! PA ne bi mi pisala PP, ili odgovarala da nece! :rotf:

E sada ako previse odugovlacim i to ne valja....:nono:

E to balansiranje cini pravog forumasa - yebacha... :super:

Sta mislite? :)

Ako ti ne daju a ti promeni ruku.:rotf::rotf::rotf:
 
pa mislim ne znam kako da kazem sta znaci da me bas gabri
pa nisam zabrinuta da cete nesto puno plakati i patiti zamnom ali verujem da biste voleli da ste i vi na mom mestu
zao mi je sto sam mozda surova sto kad odem necu imati vremena da pomislim sta rade forumasi ali verujem da kad se vratim da cu zelelti da sa vama podelim utiske

Voleo bih da sam s tobom na tom mestu..lepo se provedi :D
 
Sta mislite? ;)

Ja kontam ako se dospiujem sa nekom zenskom sa foruma da je to poziv na sex. Samo je fora da ne budem seljak pa da ne pitam odmah "'Oces da mi das?" nego malo da se kao dopisujemo, da ona vidi da je postujem kao licnost, i da ne mislim da je ona laka, pa onda posle par PPova, da pitam "'Oces da mi das?" :ok: MAda znam da hoce! PA ne bi mi pisala PP, ili odgovarala da nece! :rotf:

E sada ako previse odugovlacim i to ne valja....:nono:

E to balansiranje cini pravog forumasa - yebacha... :super:

Sta mislite? :)

ne nije to ono sto odgovara realnosti ti si decko daleko od toga (realnosti, stvarnosti) to ne moze biti tako, jer da oce onda bi htela, nebi te odbila, malo si ti to preuvelicao...:nono::tajna:
 
Sta mislite? ;)

Ja kontam ako se dospiujem sa nekom zenskom sa foruma da je to poziv na sex. Samo je fora da ne budem seljak pa da ne pitam odmah "'Oces da mi das?" nego malo da se kao dopisujemo, da ona vidi da je postujem kao licnost, i da ne mislim da je ona laka, pa onda posle par PPova, da pitam "'Oces da mi das?" :ok: MAda znam da hoce! PA ne bi mi pisala PP, ili odgovarala da nece! :rotf:

E sada ako previse odugovlacim i to ne valja....:nono:

E to balansiranje cini pravog forumasa - yebacha... :super:

Sta mislite? :)

boze svashta... :roll::roll::roll::roll::roll::thumbdown: :thumbdown: :rtfm:
 
sala mala sala mala ali grozdje zajedno? hm sto da ne
cisto da muska spomzorusa kaze kako je uvek u pravu hahaha
ne znam kako si pise al se valjda ovako cita mona mi :heart::bye:

fruitsal.jpg

Dogovoreno..vidi oke kolike su mi :D
 
Ne znam ko nije za upoznavanje u RLu ovde, ali ja jesam i ako neka misli da je dovljno dobra i zeli da upozna nekog dobrog i kvalitetnog muskarca moze da mi posalje PP pa da malo popricamo, za pocetak se malo virtuelno upoznamo i vidimo da li cemo se upoznavati u RL. Tako ja to gledam. ;) Koja nije za to ravna joj je Jugoslavija. :p
 
Sta mislite? ;)

Ja kontam ako se dospiujem sa nekom zenskom sa foruma da je to poziv na sex. Samo je fora da ne budem seljak pa da ne pitam odmah "'Oces da mi das?" nego malo da se kao dopisujemo, da ona vidi da je postujem kao licnost, i da ne mislim da je ona laka, pa onda posle par PPova, da pitam "'Oces da mi das?" :ok: MAda znam da hoce! PA ne bi mi pisala PP, ili odgovarala da nece! :rotf:

E sada ako previse odugovlacim i to ne valja....:nono:

E to balansiranje cini pravog forumasa - yebacha... :super:

Sta mislite? :)
Koji si ti kralj....samo si napisao,rekao..ono sto velika vecina misli,to jest radi..
 

Back
Top