Povuceni cvikeras

Jaaaaaao kako je ovo slatko....
I JA sam bio pivuchen cvikerash u srenjoj....i bilo mi je muqa shto sam bio stalno okruzen debilima.
Sada sam prestao da nosim naochaVe i ako bi trebao al me mrzi...i povuchen sam bez njih....a i otkrio sam 4um...vidite kako se stvari menjaju u zivotu...
 
Istinska strast se radja kada se oboje prepuste osecanjima bez predrasuda, suze svest samo jedno na drugo, zele samo jedno drugo, upregnu snagu tela do drhtanja, kultivisu je neznoscu i streme da se sto jace spoje. Tada se i povucenom cvikerasu zamagli pred ocima jer sva krv odlazi u njegovu dragu, sasvim egzaltiranu sto ga toliko ima u sebi, pri cemu mera njenog ispunjenja nije njegova obdarenost, vec njegova ekstaticna zelja da je u tih par sekundi neizmerno i nezno poseduje.
 
pravnicax:
Meni se jedan takav dopadao u gimnaziji, mada nije nosio cvike, ali je pravi predstavnik takvih, a jos bio je mnogo lep, zgodan, duhovit, a tako nenametljiv, stidljiv do bola...zato mi i jeste bio zanimljiv jer nije konstatovao devojke oko sebe, sexy na neki blentav nacin...
Postoje i tvrdnje da kad povuceni cvikeras poludi, nema im ravnih u ludilu!
To vazi i za streberke...energija se gomila, gomila...a ako imaju prirodnih potencijala plus neka izazivajuca prirodna sila...vulkan je neminovan!

to je nezrelo ludilo zagorelog glupana
 
sinnkе:
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?


izvini sinnke a da nisi ti shizofreničar?
mislim ako je taj lik koji si ti opisao u stvari ti?? :-P 8)
zbunio si me :shock:
 
nemam pojma to za te cvikerase
nego, vesela, jesi ti onomad stavila neku svoju ...onako pozamasnu...fotku na forum?
ili sam te zamJenila sa nekim?
i gde je uopste ta tema?
 
sinnkе:
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?
Da ti kazem Sinnke, prvi orgazam u zivotu dozivjela sam sa jednim takvim tipom... :lol:
 
sinnkе:
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?


Hmmm......da mi je znati iz kog si me coska posmatrao dok sam se muvala sa svojim sadasnjim muzem...? :evil:
 
nevidjeni smrad:
Istinska strast se radja kada se oboje prepuste osecanjima bez predrasuda, suze svest samo jedno na drugo, zele samo jedno drugo, upregnu snagu tela do drhtanja, kultivisu je neznoscu i streme da se sto jace spoje. Tada se i povucenom cvikerasu zamagli pred ocima jer sva krv odlazi u njegovu dragu, sasvim egzaltiranu sto ga toliko ima u sebi, pri cemu mera njenog ispunjenja nije njegova obdarenost, vec njegova ekstaticna zelja da je u tih par sekundi neizmerno i nezno poseduje.

:lol: :lol: Al kenyas tebra, s'a si ti neki pesnik ?!?!?!:lol:
Joj:)
 

Back
Top