povucene devojke..mahom sa ftn-a ili pmf-a

Dok vi delite savete ja ovu moju malu shtrokavu vec smuvala..vodila sam je Dunav, pojele po pasuljchinu i pivo i gle chuda nije vise povucena, sad je navucena .. na pivo

Ma manite se Divčibara, kobaja i đačkih pesmica, nego da mi čujemo šta se tu dalje dešava? Jel mala nije više štrokava, da li je došlo do one transformacije, i jel bilo za sad nešto konkretno? :ceka:
 
Ma manite se Divčibara, kobaja i đačkih pesmica, nego da mi čujemo šta se tu dalje dešava? Jel mala nije više štrokava, da li je došlo do one transformacije, i jel bilo za sad nešto konkretno? :ceka:

:rotf:

Nasmeja me sad..pa bilo je, vodila sam je na rucak, pivo, sto ne pratis fabulu radnje aman!!
Odmah joj se iscistilo lice kad sam je poljubila :rumenko:
Kazu od zaljubljenosti se covek prolepsa.. a i meni su malo jasnije trijangulacije i stirlingovi brojevi sada :heart:
 
A ja sam čula da vi povučene inženjerke imate kithu.

E kakve ste u uvo bi vas ka.rali

samo se roksujte, nemam nista protiv, a kad rodis vogno pitacu te :(


nista zvoki, prosto mi je smesno a i milo istovremeno :heart:
reklo bi se milosmeh faza kasam te ugledo, iskreno govoreci :))))


e koje ste vi likuse :)

E popraviste mi veče..xD
 
Kako prici devojci sa ftn-a ili pmf-a? One su sve debele sa naocarima i nose bubuljice umesto sminke jel? Ja bar tako mislim, pa mora da je tako..a cim su pametne mora da su ruzne?
Kako joj prici avaj molim vas pomagajte bas sam se zaljubila u jednu :heart:

Auuu....ima tema...doduše ja sam u svojoj dala odgovor na istu...no u svakom slučaju...ja se duboko izvinjavam....:rumenko:
 
263cylj.gif
 
Kako prici devojci sa ftn-a ili pmf-a? One su sve debele sa naocarima i nose bubuljice umesto sminke jel? Ja bar tako mislim, pa mora da je tako..a cim su pametne mora da su ruzne?
Kako joj prici avaj molim vas pomagajte bas sam se zaljubila u jednu :heart:
khm
ja sam sa pmfa
nemam chabulje nigde pa ni na licu
nisam debela
hahahaha
e svasta procitah ovde
 
pa mozda je tebi ovaj uvodni post ironican ali mahom jeste tako
one uglavnom parodiraju zenskost jer su ruznjikave i prave se da lepota nije bitna
i dobre su u matematici ali su ovako na svim ostalim poljima sakate
jer dobar u matematici najcesce znaci jednu dozu mehanicnosti i umnog ustogljenistva
i ovako u ponasanju i razmisljanju i izgledu
cast izuzecima, oni su stvarno posebni.
pmf nije samo matematika
tu su i geografija, biologija, hemija, informatika, fizika, turizam
i da ne nabrajam dalje
inace ne volim trpanje u isti kos
 

Back
Top