Povoljne cene

Za isti proizvod?
Pa fokusiraj se na temu :roll:
Jesi li gledao gore ?
Da, za isti proizvod.

IMG_20240225_200523.jpg
IMG_20240225_200609.jpg
 
Npr ja često koristim link cenoteke gde se upoređuju cene, i razlika je ogromna.
Iste vrećice praška dostižu razliku i do 2 hiljade dinara.
Evo dole par nekih primera cena (na današnji dan)

Pogledajte prilog 1504875
Pa ne znam. MOžda je u pitanju lokacija prodavnioce i koliko je nekome teško ili lako da dobavi još zaliha.
Često se desi da kad im se zalihe stanje a tek treba da im stignu nove, dignu cenu pa ko mora on i kupi
 
Promovišeš ono što ne ide dobro i nove proizvode za koje narod još nije stekao iskustvo. I one što im ističe rok.
Sve zavisi. Promovišeš i ono staro koje ide dobro da bi ostalo i dalje aktivno na tržištu i da bi tom promocijom zaintrigirao kupce da istraže i ostale asortimane iz tvoje ponude.
 
Promovišeš i ono staro koje ide dobro da bi ostalo i dalje aktivno na tržištu i da bi tom promocijom zaintrigirao kupce da istraže i ostale asortimane iz tvoje ponude.
Ni u ludilu nije tako. Odnosno, kome je to motivacija puca sebi u nogu jer kreira imidž jeftinog proizvoda. Jeftin proizvod= loš kvalitet.
 
Pa ne znam. Možda je u pitanju lokacija prodavnioce i koliko je nekome teško ili lako da dobavi još zaliha.
Često se desi da kad im se zalihe stanje a tek treba da im stignu nove, dignu cenu pa ko mora on i kupi
Ne, ovo nema veze sa lokacijom prodavnice u mom mestu, ovo su cene na nivou cele Srbije. A prodavnica ima svuda.

Npr moj brat kupuje u Univerexportu puno, kaže povoljni su. Ja te artikle koje on uzima, ne kupujem, a ono što ja mnogo kupujem, tu je preskupo.
 
Paa i kod nas su na akciji tako preko 50% sve proizvodi koji su na listi proizvoda koje bojkotujemo. Ja se strogo držim liste, punoooo toga više ne kupujem, nedostaju mi jako neki proizvodi ali nema te akcije da me natjera da popustim i kupim.
Сад си ме заинтригирала, које произвођаче бојкотујете? Или само неке производе?
 
Što bolan Izrael, kolevka civilizacije, 5000 godina istorije...?!:huh:
Јевреји нису колевка цивилизације. Да си рекао Египат, Кина, Маје, Инке, Римљани, Грци...али Јевреји?
Сем себи, никада никакво добро никоме нису донели.
 
Promovišeš ono što ne ide dobro i nove proizvode za koje narod još nije stekao iskustvo. I one što im ističe rok.
Mito, ti pišeš iz iskustva ili 'iz glave'?
U temi je jasno napisano i potkrepljeno slikom.
Kako možeš da napišeš za Persil, Ariel, Finiš, Somat, da su neafirmisani brendovi, ili za oplemenjivač toalet papir ili higijenske uloške da je rok pri isteku?
Na akcijama su popusti veliki, ušteda je značajna, posebno na praškovima za veš i tabletama za sudo mašine jer su proizvodi preskupi.
 
Mito, ti pišeš iz iskustva ili 'iz glave'?
U temi je jasno napisano i potkrepljeno slikom.
Kako možeš da napišeš za Persil, Ariel, Finiš, Somat, da su neafirmisani brendovi, ili za oplemenjivač toalet papir ili higijenske uloške da je rok pri isteku?
Na akcijama su popusti veliki, ušteda je značajna, posebno na praškovima za veš i tabletama za sudo mašine jer su proizvodi preskupi.
kasnije sam pisao koje su druge motivacije prodavca da spusti cenu.

naravno da treba uvek gledati gde je najjeftinije za istu stvar
 

Back
Top