потврђено новак не може у аустралију до 2025!

Piše na tvom linku.
Не гледа он то.
Њему је циљ да штанца теме.
Неки критеријум ипка мора да постоји.
Ја од овога лебац зарађујем ево 25 година.
Лажњак препознам издалека...
 

Министарка унутрашњих послова Аустралије Керен Ендрјуз потврдила је да је Новаку Ђоковићу због укидања визе и депортације забрањен улаз у ову земљу у периоду од три године.​


То значи да Ђоковић неће моћи да се такмичи на Аустралијан опену све до 2025. године, уколико потенцијално не поднесе жалбу коју ће Аустралија прихватити, или та држава не преиначи одлуку о трогодишњој забрани.

https://srbin.info/sport/potvrdjeno-novak-ne-moze-u-australiju-do-2025/
Pogledajte prilog 1499202

Koje je ovo ludilo? Odakle se ova stvrorila?
Predao je Sinneru. Opet.
 
to sam i ja pomislio nego sam mislio da je nešto novo, poništili apel ili tako nešto.

Ono, znam da srbin.info izvrće stvari, ali ovakvo uvaljivanje bajatog nisam očekivao
Само се извини због постављања теме о непровереној информацији и све је у реду. "Errare humanum est"!
 
Đoković ko Šredingerova mačka, čas tu čas nije...:mrgreen: 😎 🤣
"Шредингерова мачка" је увек ту, само се не зна да ли је жива или мртва. Прочитај пре него што напишеш. И смањи емотиконе, само те још више деградирају.
 
"Шредингерова мачка" је увек ту, само се не зна да ли је жива или мртва. Прочитај пре него што напишеш. И смањи емотиконе, само те још више деградирају.
nek si mi rekao, šija nije neg je vrat... :lol:
 
Znam, bre, šta se primaš, samo koristim u kontekstu...pa nije Đoković mrtav ili živ, kako tako da kažem.... :cool:
"****** мајка сина не што се коцкао, него што се вадио". Можда је време да направиш паузу, мада је форум слободан, а познато је да свако има право на своје мишљење, али нико те не бије по ушима да пишеш о стварима о којима евидентно немаш појма.
 
И већ сам писао, "*****" је вишезначна реч, хомонимим, а значи и грдњу, довожење ствари и много тога другог, а нема искључиво пежоративно значење. Има га и у народним песмама где нормално није цензурисан.
 
Poslednja izmena:

Back
Top