potrebna pomoc!!!!


On je glavni u drustvu, faca medju devojkama. 22.godine. Zgodan i lep-iznad proseka,i svestan je toga, pa se tako i ponasa. Mnoge pate zbog njega, zbog toga sto vole najboljeg momka u gradu, pa se spustaju ispod svakog nivoa za malo njegove paznje, hrane mu ego. Nikada nisam pomislila da bih mogla biti jedna od tih devojaka, a sada sam zaljubljena u njega, i to ono pravo. Naravno, takva sam da se nikada ne bih mogla poniziti, cak ni zbog ljubavi. Da sam neka druga mislila bih da je previse dobar za mene i da mu nisam ni do kolena, ali ja ne mogu i necu da razmisljam tako. Imam 17godina i karakter i samopouzdanje. Znam sta hoci i kako to da dobijem. Ali ipak mi treba savet u vezi ovoga! Sta da radim? Kako da ga zavedem? Dajtr mi bilo kakav savjet, komentar.. Izvinite na preopsirnosti.:neutral: Volim vas:cmok:

a izvini....sta ti znaci ova slika sto si postavila....jel to on mozda?;)
 
Sva sreca da je kuliranje i foliranje samo za decu.:ok:

Pa ovakvo pitanje je moglo samo dete i da postavi. Takav je i odgovor. Ipak, to je bolje nego da ga juri kao sve ostale (kako kaže), jer će se utopiti u masi i ostati neprimećena. I, da, nije ponižavajuće dati nekom do znanja da ti se sviđa, samo treba imati stila, ali to se stiče iskustvom.
:)
 

Back
Top