potrebna novcana pozajmica!!!

Gresis , moze se davati novac na zajam uz kamatu, cak nije potrebna ni overa ugovora u sudu, zakon se promenio sad smo u kapitalizmu, a tamo je licna inicijativa pa i novac onoga kloji ga daje svetinja.Zakon je na strani onih koji imaju novac i u cijem je vlasnistvu, zato pazite sta potpisujete(proverena imformacija) cak i obican papir sa vasim potpisom moze da vas kosta imovine.

Tacno je da se u svetu ne moze davati pozajmnica po zelenaskim kamatama, ali prilikom pozajmnjivanja se pravi ugovor sa bankarskom kamatom ili bez nje, ali se uvecava vrednost pozajmnjenog kapitala za visinu kamate.

Recimo, pozajmljujem nekom 100.000 dinara na sest meseci sa kamatom od 10% mesecno, sto znaci da treba da mi vrati 160.000 dinara.

Pravi se ugovor da mu pozajmljujem 160.000 bez kamate, iako realno, na ruke dobija 100.000.


Naravno, uz ugovor mora da mi fiktivno proda neku svoju stvar koja vredni najmanje 300.000 dinara kako posle ne bih morao da se tuzakam sa njim.

Kada pare vrati, taj ugovor sa kojim mi je "prodao" svoju stvar se ponistava.

Ako ne vrati pare, stvar pripada meni potpuno legalno, kao da mi je prodao.
 
Momce, cime ti meni mozes da garantujes da ces vratiti pare?

Imas li auto, stan, kucu, nakit...?

Na osnovu cega ti trazis pare ako nemas neku garanciju? Na rec? :hahaha:


Jer ti ne mozes da vratis pare. Zasto? Zato sto da bi vratio 4.000 eura sa kamatom ( da kazemo 10% mesecno) treba ti za tri meseca 5.200 eura. Znaci, ti mesecno moras zaradjivati samo za dug preko 1.700 eura....Plus za zivot ti treba kako si podstanar i imas bolesno dete jos najmanje 500 eura tako da tvoj mesecni prihod mora prelaziti 2.200 eura...

A onaj kome mesecni prihod prelazi 2.200 eura taj ne trazi pozajmnicu od 4.000 eura, razumes?

Namazan si ti, al ima koji su vise namazani od tebe...;)

A ljudi pobogu..., pa sta ako covjek zaista govori istinu?I ja sam stekao utisak da covjek ne laze, povjerujte i vi da je i taj scenario moguc?

I kakav je to kredit gdje je kamata 10% mjesecno?Jesi li ikad uzimala kredit?Na tu sumu sasvim je normalno da vrati dosta manji iznos, ako uzme npr. na godinu nece vratiti ni 300 eur kamate.
 
Ljudi zeleo bih svima da se zahvalim na pokazanoj zelji da mi se izdje u susret i na pruzenim savetima i uputstvima sta i kako. Danas su me obavestili iz EFG banke da mi je odobren kredit u visini od 230 000 dinara sto mi donekle pomaze mada mi treba jos nekih 100 000 ali i ovo je velika stvar. Ne bih vas vise maltretirao sa svojim problemima veliko hvala jos jednom svima.
 
Ljudi zeleo bih svima da se zahvalim na pokazanoj zelji da mi se izdje u susret i na pruzenim savetima i uputstvima sta i kako. Danas su me obavestili iz EFG banke da mi je odobren kredit u visini od 230 000 dinara sto mi donekle pomaze mada mi treba jos nekih 100 000 ali i ovo je velika stvar. Ne bih vas vise maltretirao sa svojim problemima veliko hvala jos jednom svima.

Odlicno....Doces sad nekako i do tih 100 000,bar si znatno smanjio cifru.Ne daj se!
 
Dobar dan,

Ja sam student i trebao sam platiti školarinu, pokušao sam tražiti osobni zajam, ali bezuspješno sve dok me moja bliska prijateljica nije upoznala sa zajmodavcem koji joj je pomogao u prikupljanju sredstava za posao.

Stupio sam u kontakt s gospođom Susan Smith za zahtjev za zajam od 8000 eura i na moje najveće iznenađenje, danas sam dobio zajam.

Vrlo sam uzbuđen i želim potaknuti sve koji su zainteresirani za dobivanje zajma da kontaktiraju gospođu Susan Smith koristeći njegovu e-poštu za zahtjev za zajam: susansmt101@gmail.com

Gospođa Susan Smith nudi sve vrste kredita i oni su najbolji u kreditiranju. Danas pošaljite e-poštu gospođi Susan Smith za zajam.

Hvala
Gospođa Susan Smith
 

Back
Top