Potreban savet :) dopada mi se stranac,kako se postaviti?

Za Ruse ne znam pa ne mogu da te posavetujem ali za Ruskinje sam već nekakav stručnjak a ovaj gore što kaže da Srbi piju ma daaaaj, Rusi ne piju oni se odvaljuju, devojke koje su u stanju da onako uz priču popiju litar vinjaka ili po tri litre vina, jbt cepaju rakiju kao moj stric sa sela pre nego što ode na njivu breee... a mogu da zamislim kako tek piju muškarci kad žene rakiju kao vodu piju.
 
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D


"Хеј, кажу људи да сам риба најјача у граду сви сањају ме гањају ме бар да ме на трен украду" :hahaha::hahaha:

Баш ме ова песма асоцирала на тај ваш "однос" :mrgreen::hahaha:

Шалу на страну, занемари да је странац и приђи му као што би пришла "домаћем" дечку. И странац је човек, не видим што си то тако изричито навела у наслову теме :)

Само опуштено и што кажеш "што на уму то на друму", приђи мало почни неке опште теме, одакле си, како ти је овде, какво је време у Лондону итд. па ћеш закључити да ли је заинтересован. Можда му је мало пренападно да те одмах зове на мобилни.
 
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D

Pa ako ti izgledas lepo a on je samo simpatican, verovatno se boji da ces ga odbiti zbog njegovog izgleda, mozda misli da ti se ne dopada nego ga gledas jerimas nekoga drugog ko te interesuje pa zelis da proveris kako izgledas u njegovim ocima, to devojke cesto rade, znam to iz iskustva.
 

Back
Top