Potraga za malom Dankom: Sve informacije oko ovog slučaja u Boru.

Ako je sve ovo režirano od vlasti tj. Prezidenta zbog nečega, onda su stvarno majstori. Da li je ta opcija moguća? I šta je u pozadini, nešto oko Kosova?
Pokušaj unosa pometnje u narod , možda i svađe, nereda ?
Ili je dete ukradeno za neku višu zverku u Americi ?0
Можда и нова коалиција, нпр. „Србија против депонија”?
 
Ako je sve ovo režirano od vlasti tj. Prezidenta zbog nečega, onda su stvarno majstori. Da li je ta opcija moguća? I šta je u pozadini, nešto oko Kosova?
Pokušaj unosa pometnje u narod , možda i svađe, nereda ?
Ili je dete ukradeno za neku višu zverku u Americi ?0
Hajde molim vas manite se toga. Ni ja nisam obožavalac ove vlasti, ali neki se ponašaju kao da je sad Vučić lično seo u kola i zgazio dete.
 
Малко сам сумњичав према осумњиченима за тешка дјела који полицији одговарају са: „Нећу да ти кажем, ћелави!” и ником ништа.
ispadose ti vodoinstalateri bolji sklanjaci dokaza od klana belivuka.
ocigledno je velja trebao da unajmi tu dvojcu alkosa da mu sklanjaju leseve.
 
Ne sumnjaj ja u to da su njih dvojica ubili dete i da je jedan od njih sakrio les...Ali te vrste pritisaka i price u medijima sa sigunoscu da su mu kod sakrivanja tela pomogli Brat, Otac od osamdesed godina i isto toliko stara majka, ma daj...Kako oni mogu da pomognu i sto bi on trazio pomocnike koji su mu samo teret...Jeste isao je matori otac sa njim da kriju telo.,.Ma idi bre...gluposti... To je samo pritisak koji vrse preko porodice, od toga je brat i umro.,..Mislim da je sve to izvan zakona...
 

Back
Top