potencija kod muskaraca

apotekarka:
Pa nije baš bezobrazan prema celom ženskom rodu......malo (namerno) provocira i iritira, ali svi se zabavljamo na načine koji nam najviše odgovaraju.

Realno gledano, kako bi mogao da dobije pažnju svih nas osim ako se ne izdvoji od mase po nekoj izraženoj karakteristici.....
Meni više leže oni koji se izdvajaju duhovitošću i otvorenošću i na ovakve provokacije ne mogu da se primam ali ko je mlađi i neiskusniji tom može da se privuče pažnja i ovako :wink:

Wow! Jesi ovo sama napisala ili ti je neko pomogao?

nego, cudi me sto se gazdarica ne oglasava iako sam alepovao na nju da zaustavi zensko divljanje u ovoj temi. i to mi je naka usluga koju moderatori vrse. C c c
Nisam vrac ali izgleda da je laske prizvati kisu (pasa) nego gazdaricu
gazdarice, ti si na potezu, svi pogledi su sad upereni k tebi........
 
random_cloud_form:
apotekarka:
Pa nije baš bezobrazan prema celom ženskom rodu......malo (namerno) provocira i iritira, ali svi se zabavljamo na načine koji nam najviše odgovaraju.

Realno gledano, kako bi mogao da dobije pažnju svih nas osim ako se ne izdvoji od mase po nekoj izraženoj karakteristici.....
Meni više leže oni koji se izdvajaju duhovitošću i otvorenošću i na ovakve provokacije ne mogu da se primam ali ko je mlađi i neiskusniji tom može da se privuče pažnja i ovako :wink:

Wow! Jesi ovo sama napisala ili ti je neko pomogao?

nego, cudi me sto se gazdarica ne oglasava iako sam alepovao na nju da zaustavi zensko divljanje u ovoj temi. i to mi je naka usluga koju moderatori vrse. C c c
Nisam vrac ali izgleda da je laske prizvati kisu (pasa) nego gazdaricu
gazdarice, ti si na potezu, svi pogledi su sad upereni k tebi........

Slabosti, tvoje je ime zena...(Sekspir)
Sto pre to provalis, utoliko bolje za tebe :!: 8)
 
random ima zanimljiva razmisljanja,ali molila bih da malo razjasni pojam - posrnule biovlasti i sta se onda desava u slucaju kada muskarci izbacuju brojke kod zene, pri tome misleci na grudi ili dupe,
ne znam ko je onda isfrustriran ili pacenik...posledice dojenja ili sta????
 
respect:
random ima zanimljiva razmisljanja,ali molila bih da malo razjasni pojam - posrnule biovlasti i sta se onda desava u slucaju kada muskarci izbacuju brojke kod zene, pri tome misleci na grudi ili dupe,
ne znam ko je onda isfrustriran ili pacenik...posledice dojenja ili sta????

Uvek sam mislio da je to, ali ti rece "pre" mene... :D
 
respect:
random ima zanimljiva razmisljanja,ali molila bih da malo razjasni pojam - posrnule biovlasti i sta se onda desava u slucaju kada muskarci izbacuju brojke kod zene, pri tome misleci na grudi ili dupe,
ne znam ko je onda isfrustriran ili pacenik...posledice dojenja ili sta????

Rado bih odgovorio sta je to posrnula biovlast, medjutim, anticipiram da ce reagovati gazdarica ukoliko to ucinim posto bi to bilo skretanje s teme, te necu praviti probleme ovde. Postujem pravilnik ponasanja krstarice.
A sto se tice stereotipije o velicini falusa, to je vrlo bitno i staro zensko sredstvo za manipulaciju. Iako su anatomija i neurologija opovrgle skroz ovu stereotipiju ona nije cak ni poljuljana i mali broj zena je spreman da je se odrekne a ako to napuste, uradile su to jer su nasle adekvatnije sredstvo za manipulisanje.
Ali zasto bi priroda stedela u meterijalu na tom tako bitnom delu tela muskarca za opstanak vrste. E sad ako stvarno zelite nesto bas ogromno onda ili imate problema sa mazohizmom ili ste tolike polovnjace da vam je i krivi toranj u Pitzi nedovoljan.
Kazes, i neki muskarci gledaju dimenzije, da, ali, to je u interesu vrste, grudi i karlica nagovestavju porod. Dok su zenska interesovanja tipicno egoisticna, npr musko dupe=mocni pokreti tokom pentracije. Ili mushke shake=miluj me. Zenski cilj ovakvog nesvesnog izmestanja je da muskarcu ne ukaze da i ona zeli isto sto i partner posto joj to moze ugroziti autoritet uslovljavanja davanja.
Ili zenska interesovanja za boju ociju i zube muskarca, to su polja ga se ispoljavaju emocije, a zenski cilj je da kontrolise muske emocije i po volji ih izaziva, bilo pozitivne ili negativne. Tako da mi je smesno kad mnoge zene govore KREZUBI tosevski, u prethodnoj recenici objasnio sam zasto to potezete.
Naravno ovo vazi za mlade, dobre ribe, ostavljam negde pola procenata zenske populacije za koji ne vazi ovo glumatanje. Postoji i veliki procenat devojaka koje ne glume kad su u krizi ili kad su usamljene ali cim malo ojacaju prelaze na ovaj vecinski kolosek. Opet kazem, sve ovo je u nagloj ekspanziji erozija muskosti nikada nije bila veca.
 
random_cloud_form:
Opet kazem, sve ovo je u nagloj ekspanziji erozija muskosti nikada nije bila veca.

da li time objasnjavash porast (cini mi se) maltretiranja zhena...zato shto mu prepukne poshto ona mnogo biovlada....? ok slazhemo se to bash nije muski.
i zashto su samo zene 'zlikovci'...ispade da su musharci tuzhna osetljiva i navina i glupa bica...rekla bih da svuda ima manipulacije ne samo u m-z odnosu??!
mada nisi losh heheheh (ovo je pokushaj biovlasti ja nisam sigurna???)
 
jagodica:
random_cloud_form:
Opet kazem, sve ovo je u nagloj ekspanziji erozija muskosti nikada nije bila veca.

da li time objasnjavash porast (cini mi se) maltretiranja zhena...zato shto mu prepukne poshto ona mnogo biovlada....? ok slazhemo se to bash nije muski.
i zashto su samo zene 'zlikovci'...ispade da su musharci tuzhna osetljiva i navina i glupa bica...rekla bih da svuda ima manipulacije ne samo u m-z odnosu??!
mada nisi losh heheheh (ovo je pokushaj biovlasti ja nisam sigurna???)

Jagodice samo te gledam vidim pocrvenela si
 
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???

220px-Covenant_of_Abraham.JPG
=
forum-krstarice-srbija-srl.gif
 
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???

U pravu si, većina muškaraca tvrdi da već nakon petog uzastopnog orgazma imaju ozbiljnih problema sa erekcijom. A gde je tek manjina...
 

Back
Top