Последњу трећину прекрстити и покрстити

наставак

Srbija želi postati članicom EU-a, a politički i ekonomski bliža je Moskvi nego Bruxellesu?

Bliski Rusiji, ali žele u EU

- Bliski smo Rusiji, ali cilj je Srbije, kao i Hrvatske, članstvo u EU-u, ali to nas ne sprječava da budemo prijatelji Rusije, niti sprječava Rusiju da bude prijatelj s EU.

Rođen u hotelu

Aleksandar Karađorđević rođen je 1945. godine u Londonu i jedino je dijete pobjeglog jugoslavenskog kralja Petra II. i princeze Aleksandre od Grčke i Danske. Rodio se u hotelskom apartmanu broj 212. hotela “Claridges” kojeg je Winston Churchill prolasio jugoslavenskim teritorijem. Baka po ocu mu je kraljica Marija Karađorđević, rumunjska princeza, kćerka rumunjskog kralja Ferdinanda i kraljice Marije koja je bila britanska princeza (unuka kraljice Viktorije), tako da je Aleksandar direktan je potomak kraljice Viktorije. Njegov otac, kralj Petar II. umro je 1970. godine u Denveru, u američkoj saveznoj državi Kolorado i jedini je europski kralj pokopan na tlu SAD-a.


Odnosi s javnošću Kraljevski DvorBeograd 11040, Srbija Tel: +381 11 306 4000Fax: +381 11 306 4040Posetite www.dvor.rs Public RelationsThe Royal PalaceBelgrade 11040 , SerbiaTel: +381 11 306 4000Fax:+381 11 306 4040Please visit: www.royal.rs
 
El to neki argument? Posto si izneo strahovitu i uvredljivu laz, da su zapadni Srbi isti ko i hrvati , ja te pozivam da je potkrepis nekim dokazom , ili da ne lazes vise .
Dakle , gde su to zapadni Srbi , masovno ubijali bilo ciju decu, jer hrvati jesu .

Ja ti imbose govorim o mentalitetu. Izmedju hrvata i Zapadnih Srba u svakodnevnom ponasanju nema nikakvih razlika :D

A to za ubijanje ja sam vojvodjanin i nisam to osetio i ne mogu da znam za tu mrznju.. niti me zanima.. niti cu ikada da znam.. i zato je vojvodina dobila statut jer je posebna i najbolja :D

a pun mi je vise djavo i meni i nama pravim lalama prica o ubijanjima i klanjima i narocito o toj nekoj mrznji.
 
Ja ti imbose govorim o mentalitetu. Izmedju hrvata i Zapadnih Srba u svakodnevnom ponasanju nema nikakvih razlika :D

A to za ubijanje ja sam vojvodjanin i nisam to osetio i ne mogu da znam za tu mrznju.. niti me zanima.. niti cu ikada da znam.. i zato je vojvodina dobila statut jer je posebna i najbolja :D

a pun mi je vise djavo i meni i nama pravim lalama prica o ubijanjima i klanjima i narocito o toj nekoj mrznji.

1. Говори само у своје име

2. Ако ти је пун ђаво иди на друге теме

3. Приче о убијањима и мржњи су, нажалост, велики део историје српског страдања (које још увек траје!), који не смемо заборавити, нити убицама и мучитељима опростити.
 
1. Говори само у своје име

2. Ако ти је пун ђаво иди на друге теме

3. Приче о убијањима и мржњи су, нажалост, велики део историје српског страдања (које још увек траје!), који не смемо заборавити, нити убицама и мучитељима опростити.

otkaci se... da ne kazem skini mi se :mrgreen:
 
a pun mi je vise djavo i meni i nama pravim lalama prica o ubijanjima i klanjima i narocito o toj nekoj mrznji.

1. Говори само у своје име

PATRIOT-CLIPART-IMAGE.jpg
:kafa:
 
otkaci se... da ne kazem skini mi se :mrgreen:




Ево два озбиљна, аргументована одговора на тему... :roll:

Питам се зашто се овима, који се труде да спамују, не свиђа тема?

Да ли је то негирање српских жртава и страдања, или једноставно - подршка усташкој политици Хрватске према Србима? :think:
 
Poslednja izmena:
Ево два озбиљна, аргументована одговора на тему... :roll:

Питам се зашто се овима, који се труде да спамују, не свиђа тема?

Да ли је то негирање српских жртава и страдања, или једноставно - подршка усташкој политици Хрватске према Србима? :think:

Nego gde ovde ima da se uzme kavurma?
 

Back
Top