Последње комунистичко насеље у Кини(南街村)

Да ли можемо створити свет без капитализма

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ја бих желела да сви имамо такав принцип друштвеног уређења!
Да сви могу да једу и живе слободно!

Ови људи нису заробљени ,они су поносни да живе у последењем комунистичком уређењеу.

РАВНОПРАВНОСТ ДРУГОВИ :heart:

Izvini ja zaista smataram da ljudi nisu isti i ravnopravni. Neko je los, neko je dobar, neko je glup neko je pametan. Ako svi zive isto (siromasno), onda je to lose.
 
Уопште нису сиромашни,сиромашни су они који морају од цркавице да одвајају да купе хеб и малеко .У овом дивном месту је све бесплатно и сви раде !



Gledao sam skoro onu nasu seriju "Povratak otpisanih" kada su isli da zapale garazu. A ono pise BMW Werkstatt na znaku...

Prosto mi bilo zao sto su "nasi" pobedili a ne svabe! :zcepanje:

Mislim sta da kazem, lose mi je, lose zivim pijem pivo, alkohol, imam net, kompjuter, mobilni, izlazim po kaficima, vozim okupatorski auto, ne mogu da dostignem srecu tih u Kini... :zcepanje:
 
Izvini ja zaista smataram da ljudi nisu isti i ravnopravni. Neko je los, neko je dobar, neko je glup neko je pametan. Ako svi zive isto (siromasno), onda je to lose.

Друже нису сиромашни ,па запад им завиди ,све велико капиталистичке земље им завиде .Јер стоје поносно као стена у балгодатима свога рада.

Иду у продавницу без новца,све је бесплатно!!!!

О старим људима се брину ,школовање бесплатно,здравство,станови ...

Нема просијака на улицама,нема наркомана,нема убистава...нема криминала..
 
Gledao sam skoro onu nasu seriju "Povratak otpisanih" kada su isli da zapale garazu. A ono pise BMW Werkstatt na znaku...

Prosto mi bilo zao sto su "nasi" pobedili a ne svabe! :zcepanje:

Mislim sta da kazem, lose mi je, lose zivim pijem pivo, alkohol, imam net, kompjuter, mobilni, izlazim po kaficima, vozim okupatorski auto, ne mogu da dostignem srecu tih u Kini... :zcepanje:

Добро то је зато јер си у свом благостању заборавио на свој народ који нема хлеба да једе.То тебе не интересује али нисмо сви исти!
 
Добро то је зато јер си у свом благостању заборавио на свој народ који нема хлеба да једе.То тебе не интересује али нисмо сви исти!

Naravno da me interesuje ali ne mogu nista dapromenim, ni da pomognem nekome.
 
Naravno da me interesuje ali ne mogu nista dapromenim, ni da pomognem nekome.

Па по твоме излагању друже изгледа да те уопште и није брига.
Сам си се изјаснио!

И можеш да промениш ,сви можемо да променимо и државу и цели свет!
 
:hahaha1:

Ohoohoho šjor Mile, ne ide vam marksizam... bolje se vratite na reku da pecate...

Друг је потпуно исправно рекао!

Зар више није доста патње овом свету ,виших и мањих ,управљају људима као да смо комп игрице.

Ја сам захвална што постоји место које се одупире светском капитализму и живи боље од целог остатка света!
 
Ljudi, zasto se prose*avate sa glupim komentarima???
Ako hocete ozbiljno da diskutujete, onda to i cinite, u suprotnom ne vidm smisao ponizavanja osobe koja je samo zelela da iskaze svoj stav na ovom pdf-u.
Zaista nisam komunista, ali mi se prica o ovom naselju svidja, i ne mogu da shvatim da neko moze da misli da je tipican kapitalisticki grad poput Beograda bolji od tog mesta.
 
Ljudi, zasto se prose*avate sa glupim komentarima???
Ako hocete ozbiljno da diskutujete, onda to i cinite, u suprotnom ne vidm smisao ponizavanja osobe koja je samo zelela da iskaze svoj stav na ovom pdf-u.
Zaista nisam komunista, ali mi se prica o ovom naselju svidja, i ne mogu da shvatim da neko moze da misli da je tipican kapitalisticki grad poput Beograda bolji od tog mesta.

Naravno da je komunistički grad bolji od kapitalističkoj jer smo u njemu svi jednaki i živimo u blagostanju.
 
Ово насеље је доказ да постоји живот без капитализма ,без рата,без глади и без мафије,дроге ,криминала и корупције.

Teoretski to bi mozda moglo, ali ljudi su pokvareni i lopova, nasilnika, i dr. ce uvek biti. Sistem to ne moze da spreci.
 
Ово насеље је доказ да постоји живот без капитализма ,без рата,без глади и без мафије,дроге ,криминала и корупције.

Види ово насеље нијуе доказ јер у једном систему где држава донира вероватно се то спроводи и ту али да јесте могуће могуће је
само треба друштво уместо у материјализам и поторшачки менталитета усмеравати у хуманизам
 
Види ово насеље нијуе доказ јер у једном систему где држава донира вероватно се то спроводи и ту али да јесте могуће могуће је
само треба друштво уместо у материјализам и поторшачки менталитета усмеравати у хуманизам

I renesansu? :zper:
 
Yeah right, tako sam i ja mislio u pubertetu! :zcepanje:

Ти си још увек у пубертету!
Теби је важно да возиш кола,дрогираш се ,пијеш а они који гладују и седе на улицама то је њихова брига.Ово место не смо да показује да сви могу бити равноправни и живети без новца ,него да и сви могу бити запослени са кровом над главом.
 
Šta ćeš, malo šta mi proizvodimo, ali eto, teško da imaju munchmallow crvenka, plazma keks, kulen topola, njeguški pršut, Nik ili Vajfert (u staklenim bocama, onaj u plastičnim je užasan)...

I bez toga imaju mnogo vise od nas, imaju ono sto se zove sloga i radost, za razliku od nas koji non-stop tragamo za novcem.
 

Back
Top