Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sretan put Nesko...
P.S.:
Koliko si cekao na kartu od trenutka kad su t javili da su stigli papiri?

Racunajuci do danas (idem u petak) 12 dana. I pored toga sto ti stigne priglasenie karta ti se kupuje tek kada te potvrde ba gradilistu. Tako da ako se na gradiliste prebaci izvestan broj rednika tvog profila sa drugih gradilista koja su u medju vremenu zavrsena, postoji sansa da te ne potvrde. Nemaju potrebe za tolikim brojem radnika. Onda te stavljaju na spisak raspolozivih pa ides na gradiliste gde treba radnika tvog profila. Znaci uvek mozes da odes bog zna gde. Ni mene nisu odmah potvrdili. Zato i pricam sve ovo. To su mi oni sami rekli...
 
Poslednja izmena:
Solari to je bilo samo dva puta u togu 8 meseci da smo bili tamo jer je sve ostalo zima bila ali i to malo nas je oporavilo i odvelo malo dalje od posla i svakodnevnice na gradilistu.
Hvala na dobrodoslici

bio sam tamo do 2-og februara. I radio non stop napolju...
Tako daznam kakav je minus bio. Veca je nadmorska visina tako da i to utice na temperaturu. Nije isto zimi u Beogradu i na Zlatiboru...
 
Solari to je bilo samo dva puta u togu 8 meseci da smo bili tamo jer je sve ostalo zima bila ali i to malo nas je oporavilo i odvelo malo dalje od posla i svakodnevnice na gradilistu.
Hvala na dobrodoslici

nazalost pa niste mogli cesce,verujem da se na takvom mestu lepo napune baterije...ali koliko mi je muz pricao ...i on je bio na 19-ici proslee godine-da je solidno gradiliste...
 
Nije bas sve bilo tako sjajno Nesko onda se secas ove zime

Naravno da se secam minus je bio uzasan ali nije duvalo. Zimi ne duva samo prolece i jesen. Prepoznao sam Jocu na prvom videu. On je radio na ugradnji vrata na pocetku. Kada je bio otisao prosle godine ja sam postavljao mehanizme na rolo vratima jedno mesec dana. A bar 40% fermi i 20% balki sam ja sa grupom sklopio. Prosle godine. Bilo je ok. Bez obzira na sve...
 
ja jesam gipsar Solari ali onaj gore sa slemom to sam ja na snimku nema gipsa vise i izbacili nas napolje da radimo inace sva trojica koji smo na snimku smo gipsari ali eto silom prilika radi sta ti daju ko te pita dali znas ili ne da radis

- - - - - - - - - -

Ovako je bilo samo 4 dana posle tog sinimka sa zimom ugrejelo sunce
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top