Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
napisite mi neki broj firme ...sa kog su vas zvali da vas obaveste o odlasku.....hitno mi je....zovem na 976...979...975...zvoni citavo pre podne ,...ali niko se ne javlja...ili ako neko sa 11-ice procita treba mi neka informacija BAS
 
Nemoze vam niko nista napisati jer je skoro krenulo gradikiste sa radom...kratko i jasno vukojebina,koja izlazi na samo more...oko 2500-3000km od moskve...kazu da su uslovi(hrana i smestaj )zadovoljavajuci...neta sigurno ima jer ga ima skoro na svakom gradilistu...gde god ima dometa za telefon radice vam internet...sto se tice temperature sada je u celoj rusiji hladno tako da 10stepeni gore dole nista nece znaciti

Zahvaljujemo vam se suprug i ja na informacijama. Pozdrav za vas,veoma ste ljubazni. Prijatan dan vam zelimo,i hvala vam jos jednom. :)
 
napisite mi neki broj firme ...sa kog su vas zvali da vas obaveste o odlasku.....hitno mi je....zovem na 976...979...975...zvoni citavo pre podne ,...ali niko se ne javlja...ili ako neko sa 11-ice procita treba mi neka informacija BAS

Oni uglavnom zovu sa ovog broja,zadnja tri su 975. A sta vama konkretno treba,ko vam treba u firmi? call centar ili nesto drugo?
 
Oni uglavnom zovu sa ovog broja,zadnja tri su 975. A sta vama konkretno treba,ko vam treba u firmi? call centar ili nesto drugo?

bilo sta mi treba...da neko sazna i kaze mi kako mi je muz sa kojim sam se cula pre 3 dana kada je imao temperaturu 40...i trebao je da mi posalje poruku kad se vrati sa pregleda...i od tad nista...a dopisivali smo se inace po 3 puta dnevno...bas sam zabrinuta....sad sam dobila neki br mobilnog gde su mi rekli da tek u ponedeljak mogu da mi pomognu...pa bas im hvala
 
bilo sta mi treba...da neko sazna i kaze mi kako mi je muz sa kojim sam se cula pre 3 dana kada je imao temperaturu 40...i trebao je da mi posalje poruku kad se vrati sa pregleda...i od tad nista...a dopisivali smo se inace po 3 puta dnevno...bas sam zabrinuta....sad sam dobila neki br mobilnog gde su mi rekli da tek u ponedeljak mogu da mi pomognu...pa bas im hvala

Imate PP,pozz
 
i jos nesto kolega...koja ti je viza u pitanju i sta si po struci(ustvari sta radis jer nas ima masa koji nismo gradjevinci po strucnoj spremi)

radna viza do 1 avgusta, zavarivac, treci put idem tako da su imali sve, kod njih je bio i pasos i r.k. Javili mi krajem januara da je priglasenje stiglo i za koji dan gde idem.. onda opet za koji dan javili kada idem i opet za koji dan da su mi kupili kartu :) imaces vremena da se spremis bez brige. pozz
 
Dobar dan forumasi,kako ste,jel ste vredni? Vidim da mi niko nece nista reci o toj Sabeti no,ipak hvala. Nadam se da nisam nikome smetala jer sam samo htela da saznam nesto vise o Sabeti zbog supruga. pozz

Dobar dan! Moj suprug je u Sabetti i vec se dosta pisalo o tome. Sta vas zanima? Pogledajte na guglu i na jutjubu ima dosta snimaka o tome gde se nalazi i kako to izgleda. Sto se tice uslova, dobri su, smestaj je nov, hrana je dobra, temperatura varira ali je uglavnom hladno, dobra su im odela tako da ne mora bas puno da nosi jer dosta toga dobijaju. Internet ne koriste jer je zakljucan, tako je za sada. Kupovali su kartice rostelekom i to se kupuje u N. Urengoju.Vremenska razlika je 5h. Od Moskve se putuje do Urengoja i tu ce ili prenociti ili cekati dan, dva da se iskupi dovoljan broj ljudi i onda helihopterom do Sabete. Prodavnica, odnosno selo je udaljeno 7-8 km ali ce se mozda otvoriti i na gradilistu.
 
Moc je u slozi. Kada su svi radnici slozni mora biti nekog pozitivnog rezultata.
I ja cu u skorije vreme ici put Sabette pa bilo bi mi od velike koristi ako bi mi mogla reci koji su telefonski operateri zastupljeni na gradilistu (megafon,MTS,belajn,rustelekom) i koji internet je najbolje uzeti?
Srdacan Pozdrav!

Za one ciji dragani uskoro putuju evo vam link jednoga sajta gde mozete pratiti u realnom vremenu gde se avion kojim on putuje nalazi:
http://www.flightradar24.com/44,21/7

Pozdrav Dare!Moj suprug je u N.Urangoju kupio ros telekom karticu sa brojem za internet se nije snasao ali kako mi je rekao tamo i nema signala.Ima interneta u ofisu ali je zakljucan i ne postoji mogucnost koriscenja.Reci mi molim te kada putujes?
 
Pozdrav Miladinka sta te zanima u vezi Sabete?
Pozdrav i vama. Sto bi se reklo zanima me sve. Nesto sam i procitala,nesto su mi pojedine osobe i rekle u PP. Ali,nije na odmetu da ako neko je vec bio,pa neka i napise. Eto,saznali smo da nema prodavnice tamo,sto znaci da je malo tesko za kupovati cigareta,nekog soka i ostalo. Mene i mog supruga konkretno zanima da li se rade zidarski poslovi ili je gradiliste jos u fazi pripreme? Koliko gradilista ima tamo,jer smo culi da se rade i luka,aerodrom itd.kako je vreme tamo,on bi trebao ici u Martu,pa nas zanima sta poneti od stvari. Ima li komaraca tamo preko leta? i tako,ko sta zna neka pise,jer ce veliki broj radnika otici tamo pa nije na odmet da svako ima po neku informaciju o tome. Eto,mi smo vam zahvalni :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top