Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kada se preracunas kvalitetan majstor i ovde malo manje zaradi nego tamo.
Има их али не баш много. За велику већину Русија је предност што посла има сваки дан и што су веће дневнице него у Србији. Једино је лоше што руска зима здравље уништи, тако да работа по "сабетама" није за дуже стазе. Поздрав свима.
 
po
Druze citam ovo sto si napisa, ja treba sad da idem za Rusiju u Anapu za Firmu Alka plus neki je Numan u pitanju nisam ga licno upoznao ponudjeno mi je sedam dolara tri obroka i smjesta relativno nije malo stim da sam radio i u firmi DOO Sauzbruk u Moskvi za manje pare pa me interesuje dli nesto znas o ovoj firmi!Ako nesto znas bio bih ti zahvalan na odgovoru!

pozdrav...i ja sAM CUO za Alka plus,da je iz Novog Pazara,NUman postoji i moj brat vec 5 ili 6 put ide za njih raditi.....ispostovali su ih sve sto su se dogovorili...i ja mozda odem sa njima pocetkom marta ako ne odem 15 februara,kako sam konkurisao
 
Има их али не баш много. За велику већину Русија је предност што посла има сваки дан и што су веће дневнице него у Србији. Једино је лоше што руска зима здравље уништи, тако да работа по "сабетама" није за дуже стазе. Поздрав свима.

slazem se...niko ne kaze da smo vrhunski majstori ali je toliko MNOGO firmi u Srbiji da nas ne mogu sve zaposliti....proveo sam dve i po godine u Svedskoj ,na crno ,i napravio najvecu gresku u zivotu kad sam se vratio jer sam mogao ostati 10 godina a da ne izlazim iz Svedske.....radio na belo,dve godine mi vratili skatt,porez,bio postovan i cenjen .....BUDALA SE VRATILA U SRBIJU......nema ovde srece jos 100 godina
 
Druze citam ovo sto si napisa, ja treba sad da idem za Rusiju u Anapu za Firmu Alka plus neki je Numan u pitanju nisam ga licno upoznao ponudjeno mi je sedam dolara tri obroka i smjesta relativno nije malo stim da sam radio i u firmi DOO Sauzbruk u Moskvi za manje pare pa me interesuje dli nesto znas o ovoj firmi!Ako nesto znas bio bih ti zahvalan na odgovoru!
daj br te firme? je li to firma ili agencija?
 
Photo0248.jpg
Pozdrav iz Sabete, ja i brat eskim!
 
Druze citam ovo sto si napisa, ja treba sad da idem za Rusiju u Anapu za Firmu Alka plus neki je Numan u pitanju nisam ga licno upoznao ponudjeno mi je sedam dolara tri obroka i smjesta relativno nije malo stim da sam radio i u firmi DOO Sauzbruk u Moskvi za manje pare pa me interesuje dli nesto znas o ovoj firmi!Ako nesto znas bio bih ti zahvalan na odgovoru!

kolega ako si vec radio za SOUTBRUK (Desimir Medjo) kazi mi molim te u kojoj si brigadi radio i na kojem gardilistu i koje godine...i ja sam kod njih radio 4g...pozz
 
Ma kakvi atesti u Srbiji, zavlacenje. Rusi priznaju samo njihov atest i to iskljucivo iz atestacionih zavoda dobijenih( tzv. NAKS). Mozes da se slikas u Lestanima i za duplericu, u Rusiji kolko hoces puta da radis isti, ma ne pomaze nista kad dodje inspektor. Ako nije NAKS atest jednostavno te udalje sa gradilista !
 
pozz forumasi...ima li neko kakvih novosti vezano za Tjumen...mislim ima li "kolega" kojima je stiglo priglasenije sada u januaru koji bi trebali u Tjumen. Meni priglasenije traje od 15.januara...kaze mi ona draga teta da bih trebalo za 10-15 dana da se putuje jer bozvola istice...hvala svima na info...pozz
 
pozz forumasi...ima li neko kakvih novosti vezano za Tjumen...mislim ima li "kolega" kojima je stiglo priglasenije sada u januaru koji bi trebali u Tjumen. Meni priglasenije traje od 15.januara...kaze mi ona draga teta da bih trebalo za 10-15 dana da se putuje jer bozvola istice...hvala svima na info...pozz

i ja sam dobio priglasenje isto od 15og za Tyumen a veceras putujem za Lensk..
 
Dobar dan forumasi,kako ste,jel ste vredni? Vidim da mi niko nece nista reci o toj Sabeti no,ipak hvala. Nadam se da nisam nikome smetala jer sam samo htela da saznam nesto vise o Sabeti zbog supruga. pozz

Nemoze vam niko nista napisati jer je skoro krenulo gradikiste sa radom...kratko i jasno vukojebina,koja izlazi na samo more...oko 2500-3000km od moskve...kazu da su uslovi(hrana i smestaj )zadovoljavajuci...neta sigurno ima jer ga ima skoro na svakom gradilistu...gde god ima dometa za telefon radice vam internet...sto se tice temperature sada je u celoj rusiji hladno tako da 10stepeni gore dole nista nece znaciti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top